Γενικά Λίστα με οn line Pet Shops

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης d_mous
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

d_mous

PB New Member
Εγγραφή
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
59
Πόλη
Βόλος
Γειά σε όλους!
Είμαι σχετικά καινούριος στο site και στην εκτροφή των καναρινιών!
Κάνοντας την περιήγηση σε διάφορα θέματα διαπίστωσα ότι πολά άτομα που βρίσκονται στην επαρχία ( όπως εγώ απο Βόλο) αντιμετοπίζουμε το εξής πρόβλημα: Δεν μπορούμε να βρούμε στις περιοχές μας αρκετά απο τα επώνυμα προϊόντα (τροφές, βιταμήνες, φάρμακα, κτλ ) γνωστών εταιριών.
Προτείνω να δημιουργηθεί μια λίστα, με καταστήματα on line αγορών, ούτως ώστε να μπορούμε να εξυπηρετηθούμε όλοι μας!
 
Σχετικό περιεχόμενο
Στα e-shop δεν υπαρχει ποικιλια σπορων που πωλουνται ξεχωριστα για να φτιαξεις εσυ το μειγμα που θελεις, εγω δε θελω στο μειγμα μου καναβουρι,ρουψεν, παπαρουνα και θελω να το φτιαξω μονος μου, μετα εχουνε π.χ κεχρι κοκκινο μονο 20κιλο, δηλαδη εαν θελω να προσθεσω λιγο κεχρι κοκκινο στο μειγμα μου θα πρεπει να αγορασω ολοκληρο το τσουβαλι; ημαρτον 🙄
 
Στα e-shop δεν υπαρχει ποικιλια σπορων που πωλουνται ξεχωριστα για να φτιαξεις εσυ το μειγμα που θελεις, εγω δε θελω στο μειγμα μου καναβουρι,ρουψεν, παπαρουνα και θελω να το φτιαξω μονος μου, μετα εχουνε π.χ κεχρι κοκκινο μονο 20κιλο, δηλαδη εαν θελω να προσθεσω λιγο κεχρι κοκκινο στο μειγμα μου θα πρεπει να αγορασω ολοκληρο το τσουβαλι; ημαρτον 🙄
Δημητρη εγω δεν αναφέρωμαι σε μειγματα που εγω θέλω να φτιάξω. Χύμα σπόρους μπορώ να βρω όποτε θέλω! Το δύσκολο είναι να βρώ επώνυμα μείγματα σπόρων, φάρμακα και βιταμήνες! Σε αυτά αναφέρωμαι!
 
Άποτι βλέπω το https://culpret.gr/ πουλάει μόνο σε συλλόγους και σε επιχειρήσεις! ☹ Υπάρχει κάποια περίπτωση να πουλήσουν και σε ιδιώτες;

Επίσης αν κάποιος βρεί on-line shop που να δέχεται πληρωμές μέσω PayPal ας μας διαφωτίσει λίγο! :D
 
η ornitalia εχει κατι σκευασματα εξειδικευμενα αλλα απο τιμες ειναι φωτια
 
Στα e-shop δεν υπαρχει ποικιλια σπορων που πωλουνται ξεχωριστα για να φτιαξεις εσυ το μειγμα που θελεις, εγω δε θελω στο μειγμα μου καναβουρι,ρουψεν, παπαρουνα και θελω να το φτιαξω μονος μου, μετα εχουνε π.χ κεχρι κοκκινο μονο 20κιλο, δηλαδη εαν θελω να προσθεσω λιγο κεχρι κοκκινο στο μειγμα μου θα πρεπει να αγορασω ολοκληρο το τσουβαλι; ημαρτον 🙄
και σιγουρα τα αγοραζεις απο πετ. Καλυτερα μια τροφη με λιγοτερους σπορους και συσκευασμενη φιλε μου παρα ενα μειγμα δικη μας κατασκευης απο σπορους γεματο σκονη και χωρις ημερομηνια ληξης
 
και σιγουρα τα αγοραζεις απο πετ. Καλυτερα μια τροφη με λιγοτερους σπορους και συσκευασμενη φιλε μου παρα ενα μειγμα δικη μας κατασκευης απο σπορους γεματο σκονη και χωρις ημερομηνια ληξης

παιρνω αυτην απο τον Αλεξανδρο, απλα ειπα να κανω ενα βασικο μειγμα αλλα δε βρηκα σπορους και μαλλον θα ξαναπαραγγειλω, δε βρηκα αλλη τροφη ετοιμη για κοκκινα
 
Back
Top