Γενικά Μίνι "εκτροφείο" καρδερίνας

Όχι αποκλείεται, θα έβγαζε πιο σωστά αποτελέσματα και για την λέξη φωλιά και καρδερίνα.
Όντως έχεις ένα δίκιο, το αστέρι και η παραλία δεν ξέρω που κολλάνε...😛
 
Απλά ως κουτοπόνηρος, προσπαθεί να περάσει απολογητικά δύο μηνύματα. Πρώτον ότι τα videos είναι εκπαιδευτικά-τουριστικά και δεύτερον ότι οι φωλιές βρίσκονται στο χωράφι ΤΟΥ, θεωρώντας ότι ως εκ τούτου έχει δικαιώματα επί των άγριων πουλιών.
 
Απλά ως κουτοπόνηρος, προσπαθεί να περάσει απολογητικά δύο μηνύματα. Πρώτον ότι τα videos είναι εκπαιδευτικά-τουριστικά και δεύτερον ότι οι φωλιές βρίσκονται στο χωράφι ΤΟΥ, θεωρώντας ότι ως εκ τούτου έχει δικαιώματα επί των άγριων πουλιών.
Όντως, το βίντεο νομίζει "ότι το έχει κάνει σαν ταξιδιωτική εκπομπή" και λέει και συνέχεια 《το χωράφι μας, το χωράφι μας, το χωράφι μας》!
 
Αυτό εδώ το έχετε δει; Συνιστάται και αυτό από τον "μεγάλο εκτροφέα" και έχει και αυτό πολύ ωραία μετάφραση στα αγγλικά!
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Παιδιά τι θα γίνει με τον τυπά; Γνωρίζετε τίποτα για την εξέλιξη του θέματος;
Ανέβασε και άλλο βίντεο, μόλις σήμερα! 😡
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Θέλω και εγώ να μάθω νέα!
Από ότι είδα έχει ανεβάσει και πριν από 4 ημέρες.
Μια ποτίστρα δεν είδα σε όλα τα κλουβιά του που να μην είναι γεμάτη πρασινίλα.
 
Θέλω και εγώ να μάθω νέα!
Από ότι είδα έχει ανεβάσει και πριν από 4 ημέρες.
Μια ποτίστρα δεν είδα σε όλα τα κλουβιά του που να μην είναι γεμάτη πρασινίλα.
Ναι ο τεμπέλης να πούμε, δεν μπορεί να τα προσέξει λίγο τα πουλιά του τα τραβάει και βίντεο!

Από ότι φαίνεται έχει ανεβάσει και άλλα βίντεο που δεν πρόσεξα:
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
https://www.youtube.com/watch?v=-U1mHx0ppTU
https://www.youtube.com/watch?v=M6-V5TQPAtI
Την ράτσα καναρινιών timbrabo spesial τι ξέρετε; Ε, τώρα θα τη μάθετε! 😛
 
Το θέμα μας είναι η παράνομη δράση του. Υπάρχει και σ' αυτά;
 
Έχει βάλει βίντεο με τα καρδερινάκια που μεγάλωσαν και τα έχει χωρίσει σε άλλο κλουβί και βίντεο με καρδερίνα, αυτή στο ξύλινο, που δεν νομίζω να είναι εκτροφής! Δεν έγιναν καταγγελίες; Τι έγινε;
 
Oλα ξεκινάνε από την παιδεία... Την οποία εμεις οι Ελληνες δεν έχουμε και την καλύτερη σχέση.

Οσο αναφορά για τον συγκεκριμένο τύπο... Ουδεν σχόλιον.

Πιο κάτω δεν πάει.

Και δεν είναι ο μοναδικός θα έλεγα.

Δυστυχώς κάτι τέτοιοι τύποι κάνουν κουμάντο και στην Ελληνική ορνιθοκουλτούρα. Πως θα πάει μπροστά αυτη η χώρα όσο αναφορά το χόμπι μας;

Μ αυτούς;

Βέβαια υπάρχουν και αξιόλογοι άθρωποι που μας εκπροσωπούν και μας βγάζουν ασπροπρόσωπους. Μετρημένοι στα δάχτυλα.

Αλλος ένας λόγος που αποχώρησα ήταν και αυτός.

πφπφπφπφπφ
 
Oλα ξεκινάνε από την παιδεία... Την οποία εμεις οι Ελληνες δεν έχουμε και την καλύτερη σχέση.
Ακριβώς αυτό! Δυστυχώς! Αλλά είμαι αισιόδοξη και βλέπω μικρές αλλαγές στην νοοτροπία των ανθρώπων γύρω μου! Προς το καλύτερο!
 
Back
Top