Γενικά Μίνι "εκτροφείο" καρδερίνας

Good job !
Φαντάζομαι σχηματίστηκε δικογραφία;
 
ναι έχει γίνει δικογραφία ειναι στο δημόσιο κατήγορο δηλαδή όταν δικαστή ο δημόσιος κατήγορος ειναι ο δασάρχης πιστεύω να έβαλα ένα μικρό λιθαράκι και εγώ στον αγώνα σας εναντίον στα λαμογια
 
πιστεύω να έβαλα ένα μικρό λιθαράκι και εγώ στον αγώνα σας εναντίον στα λαμογια
Θοδωρή όλη την δουλειά εσύ την έκανες και φυσικά ο @Nenkeren που το ανέδειξε.
Είναι σημαντικό που από την επαγγελματική θέση σου έχεις αυτή την στάση ζωής.
Ο κόσμος θα ήταν καλύτερος αν καθένας έκανε ή προσπαθούσε να κάνει σωστά την δική του δουλειά.
Κι εσύ την κάνεις με το παραπάνω :)
 
φιλοι μου πριν ενα λεπτο πηρα στο δασαρχειο και μου ειπαν οτι η υποθεση πηρε το δρομο της εγινε η αναλογη μηνυση και ειναι στο δημοσιο κατηγορο η υποθεση για καινουργια νεα θα εχετε ενημερωση:) ολα πηραν το σωστο δρομο τους εγιναν οι αναλογες κατασχεσης στον "κυριο" αν τον ονομασουμε ετσι
Ρε γμτ, μου χαλασες το παζαρεμα μαζί του... Κλεισμενη δουλειά... :D
Good job Θοδωρή...
 
Θοδωρή όλη την δουλειά εσύ την έκανες

Aκριβώς αυτό!

Kαι οπως ειχε προαναφερει ο Σταυρος...

αν συμβαίνει το δεύτερο νιώθω μια μικρή συμπάθεια γι αυτόν, που δεν γνωρίζει τουλάχιστον ότι θα έπρεπε να ντρέπεται.

Δεν έχω κάτι εναντίων του αλλα το πάππου προς πάππου πιάσιμο πρέπει να λήξει κάποτε... Κατι το οποίο προβλέπω να πάρει πολύ ακόμη εφόσον έν έτη 2016 κάνουμε ανάρτηση τέτοιων πρακτικών στο youtube!
 
Είναι όντως μια καλή εξέλιξη.
Και στο επίπεδο της απαιτούμενης υπομονής και των απαραίτητων γραφειοκρατικών διαδικασιών θα πρέπει να είμαστε λίγο πιο ανεκτικοί γιατί έτσι δυστυχώς έτσι λειτουργούν όταν λειτουργούν οι υπηρεσίες.
Κι αν δεν είναι εύκολη η βελτίωση τότε απ το καθόλου... Προτιμώ αυτό το καθυστερημένο.
Να υποθέσω όμως πως σε όλο αυτό βοηθήσαμε κι εμείς με πιο πολύ το @alligator που ενεργοποιήθηκε ο μηχανισμός και βγήκε κάποιο αποτέλεσμα...
Έτσι πρέπει να συνεχίσουμε.
 
Οι αρμόδιες υπηρεσίες, θα πρέπει να φροντίζουν τα περιστατικά αυτά να τυγχάνουν μεγάλης δημοσιότητας, "διαφημίζοντας" την αποτελεσματικότητά τους, γιατί αυτό είναι ο καλύτερος τρόπος να μπει ένα φρένο σε άλλους επίδοξους πουλοπιάστες.
Αν δε και τα πρόστιμα είναι τσουχτερά, όπως για την κακοποίηση σκύλων και άλλων θηλαστικών, θα αρχίσει σιγά-σιγά να μεταστρέφεται το κλίμα, που καθένας επειδή ζει στο άνω-κάτω μακρυχώρι νομίζει ότι η φύση όλη του ανήκει με τα γνωστά αποτελέσματα.
Γιατί μην έχουμε αυταπάτες, αυτού του είδους άτομα είναι που θα κόψουν δένδρα, θα κάψουν εκτάσεις προς "αξιοποίησιν" κτλ κτλ
 
Αφού τον είδαμε μια φορά, γιατί βλέπετε συνέχεια τα βίντεο του(και τα προωθήτε και εδώ); για να χαλιέστε ή για να του δίνουμε τσάμπα views και να χαίρετε για την "καλή" δουλειά του;
Παρόλο που έγραψα το παραπάνω post τις προάλλες, πραγματικά δεν άντεξα! Δείτε!

Μας έχει και οδηγίες! "σήμερα θα σας μάθω πως να βρίσκετε φωλιές!" αν είναι δυνατών πια!
Μα είναι επιστήμονας στο κατέβασμα φωλιάς το τύπος και κάνει και σεμινάρια!
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
*Καλά τα Αγγλικά που ξέρει το παιδί... Δεν περιγράφονται! British ! (Δείτε τον τίτλο)
 
Είναι και "φυσιολάτρης" ο φίλος μας! Έχει σταμπάρει όλες τις φωλιές ο σιχαμένος (συγγνώμη για τον χαρακτηρισμό) και τις αρπάζει μια μια!
Αλήθεια, πότε ανέβασε αυτό το βίντεο;
 
Έχει και "δικαίωμα" είναι στο χωράφι ΜΑΣ.
Σαν δεν ντρέπεται, ο αχαρακτήριστος.
Είναι δικό του το χωράφι και ότι υπάρχει εκεί μέσα είναι δικό ΤΟΥΣ, όπως είπες!
Υ. Γ. Αλήθεια, ποιοι είναι αυτοί που είναι δικό ΤΟΥΣ το χωράφι;
 
Βρε παιδιά τί είναι αυτό το αραβικό στην παρένθεση κάτω απο τον τίτλο στο youtube;
Έκανε και παραδόσεις στο εξωτερικό; Ή είναι τιμή στους Μαροκινούς ειδήμονες;
 
Για την αγγλική μετάφραση, δεν υπάρχει σχόλιο; :)
Η αλήθεια είναι με ξεπέρασε και δεν εχω τον χρόνο τώρα να την κατανοήσω.
Θα την πάρω μαζί μου για λίγο να ωριμάσει.😛
 
Βρε παιδιά τί είναι αυτό το αραβικό στην παρένθεση κάτω απο τον τίτλο στο youtube;
Έκανε και παραδόσεις στο εξωτερικό; Ή είναι τιμή στους Μαροκινούς ειδήμονες;
Όντως, τι παίζει με τα αγγλικά στην παρένθεση; Μήπως χρησιμοποίησε την αλβανομετάφραση της google;
 
Back
Top