Γενικά Μίνι "εκτροφείο" καρδερίνας

Καλημέρα! Ακόμα φαντάζομαι δεν έγινε κάτι έτσι; Κρίμα...
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
παιδια πριν απο 2 λεπτα μιλησα με τον δ/ντη του δασαρχειου και με διαβεβαιωσε οτι μωλης τωρα ειναι ατομα του δασαρχειου στον συγκεκριμενο κυριο, περιμενετε νεωτερα οπως και εγω, καθε μερα θα τους ενοχλω για να βγαλω μια ακρη:)
 
Ωραία
Εντωμεταξυ πόσο αμυαλος... Δείχνει τα βίντεο με φωλιές... Αν δεν υπήρχαν τα αυτά τα βίντεο δεν νομίζω να μπορούσε να γίνει κάτι... Θα μπορούσε να ισχυριστει ότι ήταν από ζευγάρι τα αυγά.. Τεσπα εντελώς... όμως.
 
παιδια πριν απο 2 λεπτα μιλησα με τον δ/ντη του δασαρχειου και με διαβεβαιωσε οτι μωλης τωρα ειναι ατομα του δασαρχειου στον συγκεκριμενο κυριο, περιμενετε νεωτερα οπως και εγω, καθε μερα θα τους ενοχλω για να βγαλω μια ακρη:)
Aναμένουμε νέα.:)
Καλημέρα! Ακόμα φαντάζομαι δεν έγινε κάτι έτσι; Κρίμα...
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Απορώ πώς τα πουλιά και ειδικά τα καρδερινάκια που είναι πιο ευάλωτα δεν έπαθαν τίποτα. Η φωλιά γεμάτη μέχρι πάνω με κουτσουλιά, σχάρα δεν υπάρχει οι κουτσουλιές μαζεύονται σε σωρούς...
 
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Καλησπέρα παιδιά απο την όμορφη Αριδαία!
Σε λίγο καιρό θα τα χωρίσουμε να μάθουνε λίγο να τρώνε μόνα τους,και να ΄μαστε έτοιμοι να βγάλουμε και τα άλλα.
Αυτό το βίντεο συνιστάται για σας απ'το μικρό μας εκτροφείο! Με τα άπιαστα καρδερινάκια μας.

Δεν ξέρω γι αυτόν εγώ πάντως πιασμένα τα βλέπω.
 
Δεν μπορεί να "πουλάει τρέλα" όταν φαίνονται πεντακάθαρα οι καπάτζες στο βίντεο.
Παιδιά, ειναι κάτι σαν marketing λαϊκής αγοράς: δλδ, ενώ όλα δείχνουν οτι το προϊόν, και συγγνώμη για την έκφραση αλλά περί αυτού προκειται στο μυαλό του, ειναι σκάρτο, μη κατάλληλο κλπ, ο πωλητής ισχυρίζεται οτι ειναι α ποιότητας, οποτε κάποιοι που θα το ήθελαν έτσι, δλδ άλφα-αλφα, εθελοτυφλούν και το αντιλαμβάνονται ως τετοιο, και πάει λέγοντας...
Πχ, μάπα το καρπούζι; Ελάτε να πάρετε το κίτρινο καρπούζι.. Προλάβετε...
 
Δεν μπορεί να "πουλάει τρέλα" όταν φαίνονται πεντακάθαρα οι καπάτζες στο βίντεο.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Έγω πιστεύω οτι θα πουλάει τρέλα σε λογικές τιμές αφου του περισσεύει...00:30 του βίντεο και έπειτα...
 
Αφού τον είδαμε μια φορά, γιατί βλέπετε συνέχεια τα βίντεο του(και τα προωθήτε και εδώ); για να χαλιέστε ή για να του δίνουμε τσάμπα views και να χαίρετε για την "καλή" δουλειά του;
 
Αφού τον είδαμε μια φορά, γιατί βλέπετε συνέχεια τα βίντεο του(και τα προωθήτε και εδώ); για να χαλιέστε ή για να του δίνουμε τσάμπα views και να χαίρετε για την "καλή" δουλειά του;

Γιατι υποτίθεται οτι το κανάλι του θα έπρπε να είναι κλειστό ως τώρα.Βάση αυτού :

παιδια πριν απο 2 λεπτα μιλησα με τον δ/ντη του δασαρχειου και με διαβεβαιωσε οτι μωλης τωρα ειναι ατομα του δασαρχειου στον συγκεκριμενο κυριο

Αν ενοχλέι μόνο εμένα που υπάρχει αυτό το κανάλι ακόμη τότε ο. Κ.
 
Γιατι υποτίθεται οτι το κανάλι του θα έπρπε να είναι κλειστό ως τώρα.Βάση αυτού :



Αν ενοχλέι μόνο εμένα που υπάρχει αυτό το κανάλι ακόμη τότε ο. Κ.
Νομίζω πως για να κλείσει το κανάλι είναι πιο εύκολη μια αναφορά στην google για παράνομο περιεχόμενο παρά στο δασαρχείο
 
Το δασαρχείο δεν μπορεί να κάνει τίποτα για το κανάλι του, παρά μόνο να φροντίσει να μην έχει υλικό ο χρήστης για να ανεβάζει και να μην μπορέσει ποτέ ξανά να φτιάξει καινούργιο.

Στο Youtube από την άλλη, θα πρέπει να γίνουν εκατοντάδες αναφορές και αν...

Εμένα προσωπικά δεν με ενδιαφέρει το κανάλι του, αλλά το πρώτο από αυτά που ανέφερα. Δεν είμαι αισιόδοξος, αν και ποτέ δεν ξέρεις.
 
φιλοι μου πριν ενα λεπτο πηρα στο δασαρχειο και μου ειπαν οτι η υποθεση πηρε το δρομο της εγινε η αναλογη μηνυση και ειναι στο δημοσιο κατηγορο η υποθεση για καινουργια νεα θα εχετε ενημερωση:) ολα πηραν το σωστο δρομο τους εγιναν οι αναλογες κατασχεσης στον "κυριο" αν τον ονομασουμε ετσι
 
Back
Top