Γενικά Με λένε Σάχαμπ

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ζιζι
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
IMG_20181104_171019_600x800.webp
Μια που το είδε το πρωί και πόζαρε για τη φωτογραφία και μια που το κατέστρεψε :D
Αυτή τη στιγμή υπάρχει μόνο το μισό.
Το ευχαριστηθηκαμε όμως και οι δύο! Δεν σταμάτησα να γελάω με τις ανάποδες τούμπες και τα κόλπα του.
Μέχρι και σε κούνια το μετέτρεψε 😵
IMG_20181104_204757_353.webp
 
Κουκλος ο μικρος σου! Εσυ το εφτιαξες; Ειναι καλαμακια;
Ευχαριστώ:)
Εγώ το έφτιαξα με καλαμάκια και καπάκια. Δεν πιάνουν ιδιαίτερα τα χέρια μου σε τέτοια αλλά εδώ και 10 μέρες περιμένουμε τα παιχνίδια και την κούνια που παραγγειλαμε και ακόμη να φανούν 🙄

Δε πειραζει μια χαρα! αυτη ειναι η ουσια των παιχνιδιων να απασχολουνται και να τα καταστρεφουν! 😀
Έχεις απόλυτο δίκιο. Δεν ξέρω ποιος το χάρηκε περισσότερο, αυτός ή εγώ.
Κλόουν ο μικρός :D
 
Πολύ ωραίος και μ'αρέσει πάρα πολύ η πατήθρα απο φυσικό ξύλο. 👍
Τεράστιων διαστάσεων βέβαια. Αυτά τα λάθη τα κάνει ο πατέρας μου. Δεν ξέρω από πού πήρε τη συγκεκριμένη, πάντως για το καναρίνι μου μου είχε φτιάξει ο ίδιος πατηθρες πολύ ωραίες αλλά μεγάλες ακόμη και για ζακο 😛
 
Τεράστιων διαστάσεων βέβαια. Αυτά τα λάθη τα κάνει ο πατέρας μου. Δεν ξέρω από πού πήρε τη συγκεκριμένη, πάντως για το καναρίνι μου μου είχε φτιάξει ο ίδιος πατηθρες πολύ ωραίες αλλά μεγάλες ακόμη και για ζακο 😛

Δεν πειράζει, έχει το φλοιό και δεν γλιστράει. Είναι καλό να έχει πατήθρες με διαφορετική διάμετρο διότι βοηθάνε στο να κρατιούνται τα πέλματα τους υγιή. Σε αυτήν είναι σαν να πατάει σε επίπεδη επιφάνεια που κι αυτό χρειάζεται.
 
Απίθανος ο μικρός καταστροφέας.
Δεν πιάνουν λες τα χέρια σου, αλλά εμένα μου φαίνεται λες και έχεις φτιάξει σπίτι επειδή εγώ δεν έχω την υπομονή να κάτσω να φτιάξω παιχνίδια 😀 😛
 
Απίθανος ο μικρός καταστροφέας.
Δεν πιάνουν λες τα χέρια σου, αλλά εμένα μου φαίνεται λες και έχεις φτιάξει σπίτι επειδή εγώ δεν έχω την υπομονή να κάτσω να φτιάξω παιχνίδια 😀 😛
Να σου πω την αλήθεια εντυπωσιάστηκα με τον εαυτό μου. Όχι απλά δεν πιάνουν τα χέρια μου αλλά δεν έχω και την απαιτούμενη φαντασία για να φτιάξω παιχνίδια 😛
Αλλά αφού το χαρηκε, πάει να πει ότι βγήκε καλουτσικο.
 
Πολύ όμορφο το παιχνιδάκι σας!
Την επόμενη φορά (επειδή είμαι λίγο υπερβολική και φοβιτσιάρα) μη βάλεις αυτά 20181106_211026_617x800.webpλίγο να ξεφύγει από την προσοχή σου, να μπει κάνα κεφάλι μέσα, να μη μπορεί να το βγάλει... (η υπερβολή σε όλο της το μεγαλείο, εντάξει σταματάω!)

Περιμένουμε την επόμενη κατασκευή σου!
( ιδέες ξέρεις, ε; Εδώ https://community.petbirds.gr/tags/parrot-toys/ )
 
Σε ευχαριστώ πολύ. Καλά κάνεις και το λες γιατί κάποια πράγματα δεν τα σκεφτόμαστε την ώρα που τα φτιάχνουμε. Να σου πω την αλήθεια τα έκοψα σήμερα το πρωί αυτά επειδή όντως εβαζε το κεφάλι του μέσα. Βέβαια το κεφαλάκι του είναι μια σταλιτσα, μισό από αυτά, αλλά τρόμαξα και τα έκοψα.
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Τι ομορφιά είναι αυτή; Ξετρελαθηκα! Να σου ζήσει και να περασετε μαζί αξέχαστες στιγμές.
Να είσαι καλά, σε ευχαριστώ πολύ :)
 
Aπερίγραπτος κούκλαρος, εύχομαι να ζήσετε φανταστικές περιπέτειες μαζί!
View attachment 58319
Μια που το είδε το πρωί και πόζαρε για τη φωτογραφία και μια που το κατέστρεψε :D
Αυτή τη στιγμή υπάρχει μόνο το μισό.
Το ευχαριστηθηκαμε όμως και οι δύο! Δεν σταμάτησα να γελάω με τις ανάποδες τούμπες και τα κόλπα του.
Μέχρι και σε κούνια το μετέτρεψε 😵
View attachment 58320
Εντάξει οκ, είναι τιτάνια φάτσα.
Αφού άρχισε να καταστρέφει και παιγνίδια σημαίνει πως είναι ευτυχισμένος εκεί. Μπορείς να το πάρεις επάνω σου και να χαρείς, ήδη έχει αποφασίσει πως θέλει να περάσει τη ζωή του μαζί σου. Χαμός έχει να γίνει :D
 
Τελευταία επεξεργασία:
Aπερίγραπτος κούκλαρος, εύχομαι να ζήσετε φανταστικές περιπέτειες μαζί!

Εντάξει οκ, είναι τιτάνια φάτσα.
Αφού άρχισε να καταστρέφει και παιγνίδια σημαίνει πως είναι ευτυχισμένος εκεί. Μπορείς να το πάρεις επάνω σου και να χαρείς, ήδη έχει αποφασίσει πως θέλει να περάσει τη ζωή του μαζί σου. Χαμός έχει να γίνει :D
Ευχαριστώ κύριε Διονύση:)
Μακάρι να είναι ευτυχισμένος. Εγώ θα κάνω ό,τι περνάει από το χέρι μου :)
 
Back
Top