Γενικά Με λένε Σάχαμπ

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ζιζι
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Και που να δεις τι κάνει με το μπρόκολο. Δεν το τρώει απλά, παλεύει μαζί του :D
Πρέπει οπωσδήποτε να αποκτήσω λογαριασμο στο youtube για να ανεβάζω βιντεάκια 😛
 
Το μπρόκολο είναι παιχνίδι με γεύση :)
Ο δικός μου με τα παντζαρόφυλλα... Παθαίνει αμόκ. :)
Δεν του έχω δώσει ακόμη παντζάρι αλλά θα το κάνω σύντομα. Ο Σελίμ το τσάκιζε.
 
Με λένε Σάχαμπ (συννεφάκι στα αραβικά) και είμαι περίπου 2 μηνών.
, αφού τελειώσουν τα σπορακια τις ρίχνω μερικές περιποιημένες δαγκωνιες για να μην ξεχνιόμαστε. 🙂

Όμορφα. Ακριβως το ιδιο κανει και το ~ 6 μηνων κοκατιλ μου αν αφησω το χερι μου ενω εχουν τελειωσει τα σπορια μετα δοκιμάζει και λιγο δαχτυλο. Προσπαθω να της το κόψω λεγοντας ΜΗ. Θα δείξει. :)
 
Όμορφα. Ακριβως το ιδιο κανει και το ~ 6 μηνων κοκατιλ μου αν αφησω το χερι μου ενω εχουν τελειωσει τα σπορια μετα δοκιμάζει και λιγο δαχτυλο. Προσπαθω να της το κόψω λεγοντας ΜΗ. Θα δείξει. :)
Ο δικός μου το έκοψε (δεν ξέρω για πόσο καιρό). Είχα καταστρώσει ολόκληρο σχέδιο για να του μάθω να μην δαγκώνει αλλά τελικά το σταμάτησε πολύ γρήγορα ( μόνος).
 
Τέλειο ράμφος! Τι φάτσα!
Πράσινο από το σέλινο! Να δεις πως με μαλώνει εάν απομακρύνω λίγο το χέρι μου.
Δεν περίμενα ότι θα έχει τόση πλάκα 😛
 
Ο δικός μου το έκοψε (δεν ξέρω για πόσο καιρό). Είχα καταστρώσει ολόκληρο σχέδιο για να του μάθω να μην δαγκώνει αλλά τελικά το σταμάτησε πολύ γρήγορα ( μόνος).

Για να δουμε. Οχι οτι ειναι δυνατο τσιμπημα + γενικοτερα της αρεσει να δαγκωνει απο πατηθρες παιχνιδια μερικες φορες τα καγκελα. :)
 
Πράσινο από το σέλινο! Να δεις πως με μαλώνει εάν απομακρύνω λίγο το χέρι μου.
Δεν περίμενα ότι θα έχει τόση πλάκα 😛
To σέλινο ανήκει στα απαγορευμένα λαχανικά, απ όσο γνωρίζω και εγω δε το έχω δώσει ποτε.
Ψαξτο λιγο για το σελινο...
 
To σέλινο ανήκει στα απαγορευμένα λαχανικά, απ όσο γνωρίζω και εγω δε το έχω δώσει ποτε.
Ψαξτο λιγο για το σελινο...
Πλάκα κάνεις ε; Πρώτη φορά έφαγε σήμερα. Ο Σελίμ έτρωγε συνέχεια.
Τι να κάνω τώρα;
https://my-kokatiel.weebly.com/about.html
Βρήκα αυτό. Αν υπάρχει πρόβλημα ας διαγραφεί.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Back
Top