Γενικά Με λένε Σάχαμπ

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ζιζι
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Ευχαριστούμε 😊
[automerge]1560437198[/automerge]

😂 Γιατί το λες Βάσω μου; Για την ποσότητα άνηθου που έδωσα;
Όχι μόνο αλλά και για την συγκίνηση! 😀
 
Πάντα αγαπούλες, χτενισματάκια και φιλάκια!💞
Ζωή, έχει αφήσει τη μικρή να τον χτενίσει;
Ποτε! Σήμερα την χτένισε αυτός για πρώτη φορά και ειλικρινά χάρηκα πάρα πολύ. Δεν το περίμενα 😁
[automerge]1560444803[/automerge]
Όχι μόνο αλλά και για την συγκίνηση! 😀
😂 Καλά λες! Πολύ χάρηκα 😍
[automerge]1560444896[/automerge]
Μιλάμε για έρωτα ολοκληρωτικό και παθιασμένο!
Ναι ναι προς το παρόν είμαστε στους έρωτες, για αργότερα δεν ξέρω. Να φανταστείς ότι την τάισε σήμερα και φραουλίτσα 😋
 
.Ζωή, έχει αφήσει *τη μικρή να τον χτενίσει ;

Ποτε! Σήμερα την χτένισε αυτός για πρώτη φορά και ειλικρινά χάρηκα πάρα πολύ. Δεν το περίμενα 😁

*Αυτή θεωρείται κίνηση παράδοσης, αλλά αυτοί οι μικροί... Ανατρέπουν τα πάντα! 🤣
 
...''κάτσε'' και θα δούμε, είναι πολύ νωρίς ακόμα😛
Πάντως ακόμη και ερωτευμένος, κάθε δύο λεπτά, το πολύ τρία, πετάει και έρχεται στη μανούλα. Εγώ τον πηγαινω στο τραπέζι και σε δύο λεπτά πάλι τα ίδια. Θέλει να μας φροντίσει και τις δύο 😀
 
μπραβο! σουπερ ζευγαρακι θα γινουν!
Ευχαριστούμε 😊
[automerge]1560456567[/automerge]
Ειναι η ανταμοιβη σου που του πηρες την Εσμεραλντα! Ανεπαναληπτες 🙂 στιγμες ζειτε!
Ωχ λες τώρα πια να έρχεται σε εμένα μόνο για να με ευχαριστήσει που του έφερα το κορίτσι του; 😱
 
Ευχαριστούμε 😊
[automerge]1560456567[/automerge]

Ωχ λες τώρα πια να έρχεται σε εμένα μόνο για να με ευχαριστήσει που του έφερα το κορίτσι του; 😱
Η πρωτη αγαπη ποτε δεν ξεχνιέται 😁
 
Τέλεια περνάτε μπράβο σας. Εμάς για να τη χτενίσει περίπου 0,7 δευτερόλεπτα ο Ερνέστο η Ταμου περνάει μια βδομαδα γονατιστή και χτενίζοντάς τον. Μετά τη διώχνει ο άκαρδος.
Οπως σου είπε η Σισσυ περίμενε είναι νωρίς ακόμα, με τούτα τα διαόλια δεν ξέρεις τι θα σου ξημερώσει 64193
 
Τέλεια περνάτε μπράβο σας. Εμάς για να τη χτενίσει περίπου 0,7 δευτερόλεπτα ο Ερνέστο η Ταμου περνάει μια βδομαδα γονατιστή και χτενίζοντάς τον. Μετά τη διώχνει ο άκαρδος.
Οπως σου είπε η Σισσυ περίμενε είναι νωρίς ακόμα, με τούτα τα διαόλια δεν ξέρεις τι θα σου ξημερώσει View attachment 64193
Πράγματι είναι πολύ νωρίς και μπορεί να αλλάξουν τα πράγματα (εύχομαι όχι προς το χειρότερο), αλλά πολύ φοβάμαι ότι τον έχω κάνει λιγάκι "χαλβά". 😁
 
Πράγματι είναι πολύ νωρίς και μπορεί να αλλάξουν τα πράγματα (εύχομαι όχι προς το χειρότερο), αλλά πολύ φοβάμαι ότι τον έχω κάνει λιγάκι "χαλβά". 😁
Να να η αντίδραση της μάνας που της πήραν το γιο! 😁
 
Όταν γυρίζεις από τη δουλειά και το μόνο που θέλεις είναι να ξαπλώσεις στον καναπέ και να κλείσεις τα μάτια σου για δέκα μόνο λεπτά αλλά τα μικρά σου έχουν άλλα σχέδια.

IMG_20190615_093834_8_2__1560768817_10483.webp

Παίζουν κι ερωτοτροπούν πάνω σου.

IMG_20190615_094251_3_2__1560769421_32085.webp

Κι όταν καταλάβουν ότι αυτό δεν έχει αποτέλεσμα, αρχίζουν ο ένας να τσιριζει κι η άλλη να επεξεργάζεται αυτό που φοράς ώστε να αποφασίσει αν θα πάρει κι αυτή καλοκαιρινά μπιτζαμακια με τη Νταίζη

IMG_20190615_094038_0_2__1560768951_78457.webp

Τελικά δεν υπάρχει μεγαλύτερη ικανοποίηση από την εμπιστοσύνη και την αγάπη που σου δείχνουν τα πουλάκια που εσύ ο ίδιος εξημερωσες ❤️️️️️
 
Όταν γυρίζεις από τη δουλειά και το μόνο που θέλεις είναι να ξαπλώσεις στον καναπέ και να κλείσεις τα μάτια σου για δέκα μόνο λεπτά αλλά τα μικρά σου έχουν άλλα σχέδια.

View attachment 64285

Παίζουν κι ερωτοτροπούν πάνω σου.

View attachment 64286

Κι όταν καταλάβουν ότι αυτό δεν έχει αποτέλεσμα, αρχίζουν ο ένας να τσιριζει κι η άλλη να επεξεργάζεται αυτό που φοράς ώστε να αποφασίσει αν θα πάρει κι αυτή καλοκαιρινά μπιτζαμακια με τη Νταίζη

View attachment 64287

Τελικά δεν υπάρχει μεγαλύτερη ικανοποίηση από την εμπιστοσύνη και την αγάπη που σου δείχνουν τα πουλάκια που εσύ ο ίδιος εξημερωσες ❤️️️️
Παρα πολυ ομορφα κυρια Ζωη...Αντε νε το καλο και απογονοι❤️️️️
 
Back
Top