Γενικά Με λένε Σάχαμπ

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ζιζι
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Ρε συ ζωή μπερδεύτηκα!
Τελικά η Εσμεράλντα είναι του μπλε πρίγκιπα η του μαύρου ποντικού; Άλλον ταιζει και άλλον χτενίζει...
να του χαίρεσαι όλους!
Ύποπτο το αίσθημα της, ύποπτο. Παντα ήθελε να το' χει διπορτο 😏
Αμφιβάλλω αν μπορεί να σου απαντήσει και η ίδια σε αυτό που ρωτάς 🤣
Τη μια μέρα φιλάει τον έναν και κυνηγάει τον άλλο και την άλλη μέρα το αντίθετο.
[automerge]1566902747[/automerge]
Τι όμορφο που είναι το γλυκούλι και πολύ ωραιο κλουβί!
Σε ευχαριστώ πολύ Δήμητρα 🙂
 
Κάνει γλυκα ματια στον μικρο για να ζηλεψει ο Σαχαμπ
Γυναικεία κολπα 🤪
Για να είμαι ειλικρινής δεν το είχα σκεφτεί αυτό το ενδεχόμενο Τάκη 😁
 
Απιθανα! Οτι θελει θα κανει η κοπελα! αναφορα θα μας δωσει. Αχ😀
😂 Ασφαλώς και δεν θα μας δώσει αναφορά. Ό,τι θέλει μας κάνει η ακριδουλα. Μας χορεύει στο ταψί και δεν δίνει δεκάρα για κανέναν. Τη Ζιζή μονο συμπαθεί. Εγώ χαλαρά, συνεχίζω να παίζω τον ρόλο της καθαρίστριας και ενίοτε της πατηθρας.
 
Ειπαμε καθαριότητα, αλλά εσύ κάνεις ολική επαναφορά σε καινουργιο
Υπό άσχημες συνθήκες μάλιστα 😂
Με τον Σαχαμπ γατζωμενο στο χέρι μου ή την κοιλιά μου 😂
Δύο φορές την εβδομάδα καθαρίζω τον πάτο γιατί είναι πολύ βρωμιάρης αλλά τουλάχιστον είναι βολικό το κλουβί. Οι ζευγαρωστρες με πεθαινουν 😫
 
Υπό άσχημες συνθήκες μάλιστα 😂
Με τον Σαχαμπ γατζωμενο στο χέρι μου ή την κοιλιά μου 😂
Δύο φορές την εβδομάδα καθαρίζω τον πάτο γιατί είναι πολύ βρωμιάρης αλλά τουλάχιστον είναι βολικό το κλουβί. Οι ζευγαρωστρες με πεθαινουν 😫
Ακριβώς το ίδιο κι εμείς.. Χαχχα😂
Μήπως παίζει ρόλο ο χρωματισμός;
 
*Κι εσείς έτσι κάνετε τις δουλειές σας; 🙄
*Και ακόμα χειρότερα...
Με τον Πέπερ γαντζωμένο στη τιράντα του καλοκαιρινού μου φορέματος (λόγω του ότι η θερμοκρασία συνεχίζει να είναι υψηλή), όταν δε πέφτει η τιράντα και κρέμεται στο μπράτσο μου, κρέμεται κι αυτός (για ώρα) σαν... 🤪 παράσημο!
Πολλές φορές συνηθίζει να κρεμιέται στην πλάτη μου και πηγαινοερχόμαστε😁

Ακριβώς το ίδιο κι εμείς.. Χαχχα😂
**Μήπως παίζει ρόλο ο χρωματισμός;
😃Λες και ''βγήκαν'' με carbon...όλα ίδια, ασχέτου χρώματος!😉😁
 
*Και ακόμα χειρότερα...
Με τον Πέπερ γαντζωμένο στη τιράντα του καλοκαιρινού μου φορέματος (λόγω του ότι η θερμοκρασία συνεχίζει να είναι υψηλή), όταν δε πέφτει η τιράντα και κρέμεται στο μπράτσο μου, κρέμεται κι αυτός (για ώρα) σαν... 🤪 παράσημο!
Πολλές φορές συνηθίζει να κρεμιέται στην πλάτη μου και πηγαινοερχόμαστε😁


😃Λες και ''βγήκαν'' με carbon...όλα ίδια, ασχέτου χρώματος!😉😁
😂 Τέλεια περιγραφή!

Τελικά η μόνη που δεν μπορεί να συνηθίσει στο γεγονός ότι τα πουλιά πια βγαίνουν ένα ένα είμαι εγώ που πρέπει πάλι να κάνω τα πάντα με τον Σαχαμπ καρφιτσωμενο πάνω μου. Μεταξύ μας βέβαια μου είχε λείψει λίγο αυτό 😋
 
Σαν σήμερα πριν από έναν χρόνο τέτοια ώρα ακριβώς γύρισα στο σπίτι μου και βρήκα στο σαλόνι μου ένα γαλάζιο μικρό στρουμφάκι. Πόσο μικρός και άσχημος μου είχε φανεί!
Δεν κατάλαβα πότε ακριβώς με τουμπαρε, αλλά νιώθω πολύ τυχερή που τον έχω και ελπίζω για πολλά χρόνια ακόμη να γιορτάζουμε αυτήν την ημέρα ❤️️️️

IMG_20181021_142412__1571768125_64868.jpg

IMG_20181021_142448__1571768182_71156.jpg
 
Back
Top