Γενικά Με λένε Σάχαμπ

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ζιζι
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Δεν χορταινει να με χτενίζει :D

Σ'αγαπάει. :) Και νιώθει κι ασφάλεια μαζί σου γι'αυτό δεν φεύγει ακόμη απο πάνω σου.

Σταμάτησε τις δαγκωνιές;
 
Σ'αγαπάει. :) Και νιώθει κι ασφάλεια μαζί σου γι'αυτό δεν φεύγει ακόμη απο πάνω σου.

Σταμάτησε τις δαγκωνιές;

Τα λεω σε σένα να τα ακουει η Ζωή (στη νύφη να τα ακουει η πεθερά που λένε) οτι ναι μεν θα σταματήσει να δαγκώνει αλλά αυτά τα σποράκια το δάγκωμα το έχουνε στον πρώτο λύκο όταν τους χαλάσεις χατίρι. Απλά θα της κάνει τη χάρη να μην της κόβει κομμάτια 😛
 
Σ'αγαπάει. :)
Αυτό υποψιάζομαι κι εγώ :D

Όταν άρχισα να βάζω το χέρι μου μέσα στο κλουβί με δαγκωνε για κάνα δυο μέρες και του έλεγα "μη", τον άφηνα στην πατηθρα και το σταμάτησε. Φαντάζομαι ότι δεν κατάλαβε σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα ότι είναι κακό αυτό που κάνει, μάλλον έτυχε απλά να το σταματήσει. Να δούμε τι θα κάνει και τώρα που βγαίνει 🙄
[automerge]1542954376[/automerge]
Τα λεω σε σένα να τα ακουει η Ζωή (στη νύφη να τα ακουει η πεθερά που λένε) οτι ναι μεν θα σταματήσει να δαγκώνει αλλά αυτά τα σποράκια το δάγκωμα το έχουνε στον πρώτο λύκο όταν τους χαλάσεις χατίρι. Απλά θα της κάνει τη χάρη να μην της κόβει κομμάτια 😛
Ελπίζω αν θυμηθεί τις παλιές κακες συνήθειες, να μου δαγκώνει τουλαχιστον τα χέρια και όχι τη μύτη για παράδειγμα που είμαι σίγουρη ότι για κάποιον λόγο τον εντυπωσιάζει.
 
Τελευταία επεξεργασία:
😀 ναι η μύτη μας τους φαίνεται πολύ περίεργο "ράμφος" πόσο μάλλον σε ένα μωράκι
😀. Φαντάστηκα ότι μπορεί να τον εντυπωσιάζει το σκουλαρίκι, δεν σκέφτηκα ότι μπορεί να το βλέπει σαν (περίεργο) ράμφος.
 
😀. Φαντάστηκα ότι μπορεί να τον εντυπωσιάζει το σκουλαρίκι, δεν σκέφτηκα ότι μπορεί να το βλέπει σαν (περίεργο) ράμφος.
Aν έχεις και σκουλαρίκι εκεί, ετοιμάσου να κάνει μετεγκατάσταση στη μύτη όταν ξεθαρρέψει :D
 
😱 από σήμερα θα το βγάζω όταν είναι ελεύθερος γιατί δεν ξέρω κι από τι υλικό είναι 🙄
Λογικά θα είναι από κάποιο "καθαρό" υλικό, γιατί αλλιώς θα είχε δημιουργήσει πρόβλημα και σε σένα. Πάντως φύλαγε τα ρούχα σου να έχεις τα μισά. Ο Ερνέστο κυνηγάει μετα μανίας τα κλειδιά του αυτοκινήτου μου και μέχρι να τα κρύψω κάθε μέρα που τα βλέπει παίζουμε κυνηγητο μεσα στο σπίτι με ένα οργισμένο πράσινο φασολάκι να με κυνηγάει παντού.
 
Πάντως φύλαγε τα ρούχα σου να έχεις τα μισά.
Θα κρατήσω αυτό προς το παρόν και θα το βγάζω μέχρι να βεβαιωθω.

Πάντως ο Ερνεστουλης είναι ασυναγωνιστος :D
 
Στη σημερινή τσάρκα μας φάγαμε για πρώτη φορά βραστό κοτόπουλο και μας άρεσε πάρα πολύ!

IMG_20181124_161637_600x800.webp

Επίσης καταδεχτηκε για πρώτη φορά να φάει αυγουλακι

IMG_20181124_162523_800x600.webp

Και για ένα ολόκληρο δευτερόλεπτο έφυγε από το χέρι μου και έμεινε μόνος στο πάρκο του.

IMG_20181124_163624_600x800.webp
 
Τέλεια η 3η φωτό!
Έχει καταλάβει ήδη ότι δεν βρίσκεται στο χέρι μου και σκέφτεται αν το επόμενο δευτερόλεπτο πρέπει να προσγειωθεί στο κεφάλι μου ή στον ώμο μου 😛
 
Είναι ωραια φάτσα ο άτιμος.
Πονηρός και φαίνεται ότι είναι μικρούλης ακόμα. :)
Δεν ξέρω αν είναι ωραία φάτσα, πάντως δηλώνω ερωτευμένη μαζί του :D
 
Μμμ... Μάλιστα! Είναι και λιχούδης! Καλό αυτό! Με όλα αυτά τα τρόφιμα που τα καταναλώνει με προθυμία "οχυρώνεται" ο οργανισμός του! Καλά γεύματα να έχει!:D👍
 
Μμμ... Μάλιστα! Είναι και λιχούδης! Καλό αυτό! Με όλα αυτά τα τρόφιμα που τα καταναλώνει με προθυμία "οχυρώνεται" ο οργανισμός του! Καλά γεύματα να έχει!:D👍
Να είσαι καλα!
Ευτυχώς τρώει τα πάντα, μας βγήκε μερακλής!
[automerge]1543137867[/automerge]
πραγματικα, μεγαλο φατσονι ο Συννεφακης σου.
Σε ευχαριστώ :D
 
Back
Top