Γενικά Με φωνάζουν Mango

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ilie mp
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Ωραίος! τον καλείς και έρχεται ή, δεν αντέχει μακριά σου;:D

😀 για να πω την αλήθεια δεν αντέχει μακριά μου.
Σιγα σιγά όμως λέω και το "ελα" όταν τον δω ότι θα έρθει σε εμενα για να το συνδυάσει :D

Τι ωραίο που είναι το πέταγμα τους!

Μαρεσει πολυ και η προσγείωση του.
Το πιστευω ότι μέσα του νιώθει γερακι 😛
 
Πανέμορφος, ενα απεριγραπτο κουκλι. Μην ανησυχάς, ειναι φαγανά έτσι κι αλλιως αλλα τα καίνε με τις διαβολιές τους. Τον βλέπω και χαίρεται το μάτι μου, φανταζομαι τι ωραία περνάτε! Ετσι να περνάτε παντα!
Η αργή κινηση ειναι αριστούργημα, ο δικος μου τζαναμπετης που να δει καμερα και να κατσει να τον τραβήξω, αίμα φτυνουμε για μερικες φωτο και βιντεο 😛
 
Άμα σου πω ότι είναι το μοναδικό λαβμπερντ που έχω λιγουρευτεί εδώ μέσα θα με πιστέψεις; :D 👍

Δικαίως θα έλεγα.
Όχι επειδή είναι δικός μου αλλά ειναι ξεχωριστός 😀.

Οκ σταματαω η κουκουβάγια.
Θα αρκεστώ σε ένα ταπεινό και σεμνο "ευχαριστουμε"😛
 
Kατσε να γυρισω το απογευμα σπιτι να τα δειχνω και να τα διαβαζω για να λεω ως συνήθως "τα βλεπεις Ερνέστο;" (οχι δε τα βλεπει ο αθλιος) 😛

😀 μην νομίζεις κι εμένα μου κάνει τον δύσκολο με την κάμερα αλλά σιγά σιγά θα μάθει, δεν έχει επιλογη 😛
 
Kατσε να γυρισω το απογευμα σπιτι να τα δειχνω και να τα διαβαζω για να λεω ως συνήθως "τα βλεπεις Ερνέστο;" (οχι δε τα βλεπει ο αθλιος) 😛
Σου έχω πει πως... 😀μοιάζουμε... Κι εγώ δείχνω-έδειχνα τα πάντα στο Μαριόνι! Τουλάχιστον αυτό παρακολουθεί!
... Εδώ του δείχνω πως άλλα πουλάκια (♥ Φοίβη) τρώνε όλο τους το φαγητό 😉
tinypic-no-longer-available.jpg
 
Σου έχω πει πως... 😀μοιάζουμε... Κι εγώ δείχνω-έδειχνα τα πάντα στο Μαριόνι! Τουλάχιστον αυτό παρακολουθεί!
... Εδώ του δείχνω πως άλλα πουλάκια (♥ Φοίβη) τρώνε όλο τους το φαγητό 😉
tinypic-no-longer-available.jpg
😀 και το ύφος του Μαριονιου απαραμιλλο.
"Πφφφ αστη να λεει εγω το ραμφος μου δεν το ακουμπαω οπου κι οπου"
 
Σου έχω πει πως... 😀μοιάζουμε... Κι εγώ δείχνω-έδειχνα τα πάντα στο Μαριόνι! Τουλάχιστον αυτό παρακολουθεί!
... Εδώ του δείχνω πως άλλα πουλάκια (♥ Φοίβη) τρώνε όλο τους το φαγητό 😉
tinypic-no-longer-available.jpg

😀 τρομερη φωτογραφία 😛
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sissy
Μααα ειναι υπεροχος σαν αγγελουδι ειναιιι τον αγαπαμεεεεεε🙂
@Sissy @ErnestoTheParrotlet ο λαοος θελει νεο υλικο απο ερνεστο κ μαριονιιι:D
😛🙄
 
Ψυχουλακιιι μουυυ.. αντε γινε καλαα ντεεεε... Το πιο ομορφο αγγελουδακιιι, αυτα τα φτεραξια του ειναι ολα τα λεφτααα:):D
 
Γεια σας φιλαρακια μου.
Καθε μερα ρωταω τη μαμα τι κανετε και της λεω ποσο την ευχαριστω που εισαστε διπλα μου :D
Σημερα επιτελους τελειωνω την αντιβιωση και τωρα εμεινε να αρχισω να τρωω μονος μου σπορακια γιατι ειμαι πλεον 3 μηνων (λιγο μεγαλος για κρεμουλα ε; 😛 )
Ειμαι ομως ενας μπεμπης και θελω ακομα κρεμα και χαδακια πολλα.
Τωρα θα σας βαλει η μαμα λιγες φωτο να με δειτε που εχω παρει τα πανω μου.
(Μην με παρεξηγησετε που σε καποιες φαινομαι λερωμενος με κρεμα, ειμαι καθαρο πουλακι και μετα την κρεμα ενω με καθαριζει η μαμα οσο μπορει βουταω και στο νερακι μου για να καθαρισω αλλα δεν φευγουν τελειως ακομα).

Δεν υπαρχει πιο ωραιο κολιε απο αυτο που το κοσμημα του ειμαι "εγω" :)
PicsArt_08-29-04.38.58.webp

Επ μαμα που πας; Ερχομαι μαζι. Να κοιτα τι ωραια που ταιριαζω με το μπλε φορεμα 😛
PicsArt_08-29-04.56.44.webp

Δεν θελω αλλες φωτογραφιες.
Θα σου φαω την φωτογραφικη και το κινητο να ηρεμισω επιτελους.
"Ελπιζω να με τραβηξες με τα φτερακια μου ανοιχτα ε; Πρεπει να βγηκα πολυ ωραιος 😛 "
PicsArt_08-29-04.40.14.webp

Χαδακια πολλα ♡
PicsArt_08-29-04.48.45.webp
.. Κι αλλα χαδακια μετα το μπανιο..
Δεν ειναι καλη αναλυση αλλα δεν ειμαι γλυκας;
PicsArt_08-29-04.47.54.webp
 
Back
Top