Γενικά Νέο pet shop στη δυτική Θεσσαλονίκη με πολύ χαμηλές τιμές

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΜΕ 2-4-6 ΘΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑΪΣΤΡΕΣ ΚΑΙ Η ΤΙΜΕΣ ΕΙΝΑΙ 14-15-16 ΕΥΡΟ . ΕΠΙΣΗΣ ΤΩΝ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΚΑΤΙ ΧΑΛΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΝΑΙ
 
Είναι πράγματι φθηνές οι τιμές για τα σημερινά δεδομένα.
Αλλά μόνον έτσι καταλαβαίνει κανείς ΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΕΥΡΟ.
Θυμάμαι σαν τώρα την γκρίνια που κάναμε στους μαγαζάτορες όταν τέτοιες κλούβες
πέρναγαν τις 500 δραχμές. Τώρα πώς απο την ακρίβεια του 1,5 ευρώ, έφτασαν να είναι φτηνές στην
10πλάσια τιμή ;
 
πολυ φτηνες και πολυ ωραιες αλλα ειμαι μακρυα.

Επειδή είναι βιοτεχνία και προμηθεύει καταστήματα, ίσως τα προϊόντα τους να είναι διαθέσιμα κι εκτός Αττικής, αλλά πιθανότατα θα υπάρχει κάποια προσαύξηση. Ίσως όμως αξίζει τον κόπο να το ψάξει κανείς με 1-2 τηλέφωνα.
 
Προφανως δεν καταλαβες. Η ''παραινεση'' αφορουσε στο μαγαζι και οχι στο χωρο αυτο.
Ακομη και ετσι να ειναι που δεν ειναι. Παλι δεν εχεις δικαιωμα να με ''προτρεψεις''. Εκτος και εχεις ποσοστα στο μαγαζι οποτε δικαιολογητε και η διαφημηση.
Εγω δεν ζητησα κατι παραλογο. Να σεβομαστε λιγο περισσοτερο τον χωρο που μας φιλοξενει και τα ατομα που τον απαρτιζουν.
Ενημερωση.. Οχι διαφημηση. Στοιχειοθετηση των οσων ισχυριζομαστε.
Ευχαριστουμε ΗΣΑΠ για τις φωτος.
 
Στο μαγαζι στην ποντου ψωνιζω πανω απο 1,5 χρονο εχει χυμα τροφη αλλα αν θελεις κατι σου το φερνει. Εχω παρει ενα ζευγαρι malinois τα οποια εχω ακομα και εχω βγαλει και πουλια. Τον Σεπτεμβρη αν δεν κανω λαθος θα φερει πουλια.
 
Για τις συγκεκριμένες ζευγαρώστρες επειδή έχω μια μπορώ να σας πω πως την εχω βάλει στην άκρη, τα κάγκελα έχουν πολλές προεξοχές και οι γρατζουνιές κατα το πλύσιμο είναι πάρα πολλές επίσης μετα απο καιρό χάνει το χρώμα βαψίματος και φέρνει στο μαύρο, αυτά απο εμένα.
 
Που στον Πειραια ειναι Κωστα αυτη η βιοτεχνεια; [Σημερα ημουν στην γειτονια σου για μπανιο]. Ειναι πολυ καλη αυτη η τιμη.
 
Για τις συγκεκριμένες ζευγαρώστρες επειδή έχω μια μπορώ να σας πω πως την εχω βάλει στην άκρη, τα κάγκελα έχουν πολλές προεξοχές και οι γρατζουνιές κατα το πλύσιμο είναι πάρα πολλές επίσης μετα απο καιρό χάνει το χρώμα βαψίματος και φέρνει στο μαύρο, αυτά απο εμένα.


Σταμάτη θα μπορούσες να βάλεις μια φωτογραφία του πώς κατάντησε το κλουβί για να δούμε αν τελικά είναι συμφέρουσα η αρχικη τιμή; Μερικές φορές " η φθήνεια τρώει τον παρά". 😉

Αν πρόκειται δηλαδη να αντικαταστησουμε συντομα μια φθηνή αγορά οχι τοσο καλής ποιότητας, μήπως να πάρουμε εξαρχης κατι καλό ας ειναι και λιγο πιο ακριβό που θα αποσβεσει τα χρηματά του μέσα στον χρόνο;:)
 
καλημερα γιατι δεν κοιτατε ενα απο τα πιο παλια εργοστασια κατασκευης κλουβιων το ντοναλτ? βρισκετε στον κιφησο ειναι πολυ ποιοτικο και οικονομικο εκτος απο τα δικα του ειδη φερνει και εισαγωγη να το σιτε του "http://www.donald.gr/internai/index_gr.php"
 
Δημητρη να μην τον μαλωσουμε κιολας επειδη εδωσε μια πληροφορια κοινου ενδιαφεροντος. Κι εγω πηρα μια βιβλιοθηκη και την εκανα 4 ζευγαρωστρες 80 χ 32 χ 30 και με δυο βοηθητικα ραφια ομως παντα με ενδιαφερουν τα φθηνα μαγαζια γιατι ειμαι χομπιστας και οχι επαγγελματιας εκτροφεας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: gwt
Μεταξύ 2 προϊόντων ίδιας ποιότητας, θα προτιμήσω το φθηνότερο, όπως νομίζω και κάθε λογικός άνθρωπος.

Αυτή είναι η ουσία της συζήτησης, η οποία διαφεύγει σε μερικούς συμμετέχοντες.

Επίσης, ο σκοπός για τον οποίο αγοράζεται ένα προϊόν (όπως και ο τρόπος χρήσης του) δεν είναι κοινός για όλους, επομένως η ίδια συμβουλή δεν αρμόζει σε κάθε αγορά.
 
Μεταξύ 2 προϊόντων ίδιας ποιότητας, θα προτιμήσω το φθηνότερο, όπως νομίζω και κάθε λογικός άνθρωπος.
.


Για τις συγκεκριμένες ζευγαρώστρες επειδή έχω μια μπορώ να σας πω πως την εχω βάλει στην άκρη , τα κάγκελα έχουν πολλές προεξοχές και οι γρατζουνιές κατα το πλύσιμο είναι πάρα πολλές επίσης μετα απο καιρό χάνει το χρώμα βαψίματος και φέρνει στο μαύρο, αυτά απο εμένα.


H απαντηση νομιζω ειναι στο bold.Απο τα λεγομενα του Σταματη δεν νομιζω οτι ειναι της ιδιας ποιοτητας.
 
Για τις συγκεκριμένες ζευγαρώστρες επειδή έχω μια μπορώ να σας πω πως την εχω βάλει στην άκρη, τα κάγκελα έχουν πολλές προεξοχές και οι γρατζουνιές κατα το πλύσιμο είναι πάρα πολλές επίσης μετα απο καιρό χάνει το χρώμα βαψίματος και φέρνει στο μαύρο, αυτά απο εμένα.



Ειπα κι εγω...😎

Με ελουσε κρυος ιδρωτας...
Εγω τις ζευγαρωστρες τις παιρνω 25 ευρω και τις εχω δει και 30...
Κι απο ποιοτητα αψογες...
Εχω 2 που ειναι 4 χρονων και ειναι ακομα σαν καινουριες..
Δυστυχως η αληθεια ειναι οτι:"Οτι πληρωνεις παιρνεις":)
 
Θα συμφωνήσω με τον φίλο
gwt Ότι είναι βιοτεχνία ξανά πήγα και των ρώτησα Ότι είναι βιοτεχνία ξανά πήγα και των ρώτησα και μου είπε ότι δίνη σε πολλά μέρη της Ελλάδος
 
καλημερα γιατι δεν κοιτατε ενα απο τα πιο παλια εργοστασια κατασκευης κλουβιων το ντοναλτ? βρισκετε στον κιφησο ειναι πολυ ποιοτικο και οικονομικο εκτος απο τα δικα του ειδη φερνει και εισαγωγη να το σιτε του "http://www.donald.gr/internai/index_gr.php"



Πανο η Donald αποοτι καταλαβα σε παραπεμπει να πας σε πετ σοπ!
Πουλαει μονο σε επαγγελματιες!
Το διαβασα στην αρχικη σελιδα του site:)
 
νικη αν κανετε μαζικη παραγγελια μπορειτε και ιδιωτες αλλα καλυτερα ειναι να πατε στην ιδια την ντοναλτ και να ρωτησετε
απο οσο ξερω εχει πολυ καλεσ τιμες
 
Back
Top