Γενικά Νέο pet shop στη δυτική Θεσσαλονίκη με πολύ χαμηλές τιμές

Καλησπέρα σας,ξεκίνησα και εγω σήμερα να πάω στο μαγαζί που λέτε στην Πόντου αλλά δεν το βρήκα. Για όσους γνωρίζουν μόλις πέρασα την αντιπροσωπεία της ΄Renault-Ρομπόπουλος΄ στα πρώτα φανάρια έστριψα δεξιά, αριστερά πας για καλοχώρι, και αμέσως στο πρώτο φανάρι αριστερά. Εκεί βρήκα την Πόντου αλλά το μαγαζί πουθενά. Μάλιστα έφτασα μέχρι την έξοδο για Σίνδο,έψαχνα και για το περίπτερο που αναφέρθηκεκαι μετά γύρισα πάλι απο τον ίδιο δρόμο μπάς και δεν το είχα δει. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει γιατί δεν το βρήκα;
Thanks:)
 
φιλε μου μολις μπεις στην ποντου περιπου στα 700 μετρα αριστερα πανω στο δρομο ειναι το περιπτερο αν δεν το δεις ρωτα που ειναι το μεταγωγων και θα σου πουν. μπροστα απο το μεταγωγων ειναι το μαγαζι.
 
μαγαζι στον πειραια

:) μαγαζι στον πειραια
εκτος απο κλουβια τη αλλο εχει
κλουβια εστειλα ενα πελατη μου και μου πηρε
 
ειστε καλα; Μπορειτε να συνελθετε; εδω μαχομαστε σε ολο το κοσμο οι φιλοζωοι να σταματησει το εμποριο ζωων και η κακομεταχειριση, γιατι αναποφευκτα το εμποριο ζωων σε αυτο οδηγει, ακομη κι αν το καταστημα τα φροντιζει δεν μπορουμε να γνωριζουμε κατω απο ποιεες συνθηκες μεταφερονται κ. Α. αν θα θελατε να διαφημισετε καποιο καταστημα καντε το τονιζοντας τον τροπο που φερονται στα ζωα τους και οχι τις χαμηλες τιμες, αν αγαπατε φυσικα τα ζωα περισσοτερο απο την τσεπη σας, αυτη η κατασταση η οποια προωθειται απο ολους τους απειρους, ανημερωτους ανθρωπους πρεπει να σταματησει. μονο στην ελλαδα το επιβραβευουμε αντι να το μπόϋκοταρουμε.



μπορειτε να αναφερεστε σε τροφες οσο θελετε, μα στα ζωα αλλαξτε το τονο σας παρακαλω θερμα.
 
ειστε καλα; Μπορειτε να συνελθετε; εδω μαχομαστε σε ολο το κοσμο οι φιλοζωοι να σταματησει το εμποριο ζωων και η κακομεταχειριση, γιατι αναποφευκτα το εμποριο ζωων σε αυτο οδηγει, ακομη κι αν το καταστημα τα φροντιζει δεν μπορουμε να γνωριζουμε κατω απο ποιεες συνθηκες μεταφερονται κ. Α. αν θα θελατε να διαφημισετε καποιο καταστημα καντε το τονιζοντας τον τροπο που φερονται στα ζωα τους και οχι τις χαμηλες τιμες, αν αγαπατε φυσικα τα ζωα περισσοτερο απο την τσεπη σας, αυτη η κατασταση η οποια προωθειται απο ολους τους απειρους, ανημερωτους ανθρωπους πρεπει να σταματησει. μονο στην ελλαδα το επιβραβευουμε αντι να το μπόϋκοταρουμε.

- Αυτόματη συγχώνευση post στις 17:47 - Το προηγούμενο post δημιουργήθηκε στις 17:46 -

μπορειτε να αναφερεστε σε τροφες οσο θελετε, μα στα ζωα αλλαξτε το τονο σας παρακαλω θερμα.
; δεν καταλαβα το μηνημα
το μαγαζη ροτησα αν εχει τιποτα αλλο εκτος κλουβια γιατη ο πελατης μου μενη 4 αρθμους πιο κατο και εδω δεν βρισκο τιποτα
τα ζωακια μας νομιζω ολοι τα αγαπαμε πολλη
και εχουμε καποιοι ξοδεψη πολα λευτα για αυτα και θα σινιχισουμε να δινουμε
προτιμο ελλινικης αναπαραγογης οταν γηνετε
 
Κάνοντας έρευνα αγοράς για να αγοράσω δυόροφη ζευγαρώστρα βρήκα και την παραπάνω ιστοσελίδα. Μου έκανε εντύπωση η μεγάλη διαφορά στις τιμές και έτσι πήρα τηλέφωνο για να μάθω λεπτομέρειες. Ο άνθρωπος με είπε ότι τα κλουβιά είναι Ελληνικά και όχι Κινέζικα και ότι θα μου τα έδινε όλα σε τιμές χονδρικής.
Για την ιστορία το κλουβί τελικά το αγόρασα απο μαγαζί στη γειτονιά μου προς 35 e κομπλέ. Το μόνο του πρόβλημα είναι ότι δεν έχει σχάρα για τις κουτσουλιές και ότι ξεκόλλησαν 2 κολλήσεις από τα κάγκελα😡.
 
Back
Top