Γενικά Να 'μαστε κι εμείς (καναρίνια κοβάλτιο)

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης billoss1
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Βασίλη, να χαίρεσαι τα πουλάκια σου.
 
Κούκλια! Καλοκλαρωτα! Βάλε αν μπορείς και καμία φωτογραφία από τους γονείς!
 
Η αληθεια ειναι οτι δεν το εχω με τις φωτογραφιες και δεν θελω να τους πιασω
Βρε μια χαρά είναι οι φωτό σου. Εγώ εκείνο που θέλω να δώ είναι η διαφορά στην εμφάνιση των μικρών σε 25 ημέρες αν δίνεις χρωστική ή κάποιες τροφές, τέλος πάντων, που βάφουν.
 
Βρε μια χαρά είναι οι φωτό σου. Εγώ εκείνο που θέλω να δώ είναι η διαφορά στην εμφάνιση των μικρών σε 25 ημέρες αν δίνεις χρωστική ή κάποιες τροφές, τέλος πάντων, που βάφουν.
Για να δουμε:)

Βρε μια χαρά είναι οι φωτό σου. Εγώ εκείνο που θέλω να δώ είναι η διαφορά στην εμφάνιση των μικρών σε 25 ημέρες αν δίνεις χρωστική ή κάποιες τροφές, τέλος πάντων, που βάφουν.
κ. Μακη θα φανουν απο τωρα η μετα την πτεροροια σαν τα λιποχρωμικα μωσαικα;
 
κ. Μακη θα φανουν απο τωρα η μετα την πτεροροια σαν τα λιποχρωμικα μωσαικα;
Οχι, δεν εννοώ την τελική εικόνα τους Βασίλη. Την διαφορά μεταξύ των δυό τους εννοώ. Επειδή το δεξί είναι έντονο και με μπρουτζινο λίπος ενώ το αριστερά δείχνει χιονέ και πιο μπεζοπό. Αν μπορείς να τα παρακολουθήσεις και φωτογραφικά μέχρι και την αλλαγή του πτερώματος ακόμα καλύτερα. Θα υπάρχει και η τελική τους εικόνα. Να σου ζήσουν και καλή συνέχεια
 
Οχι, δεν εννοώ την τελική εικόνα τους Βασίλη. Την διαφορά μεταξύ των δυό τους εννοώ. Επειδή το δεξί είναι έντονο και με μπρουτζινο λίπος ενώ το αριστερά δείχνει χιονέ και πιο μπεζοπό. Αν μπορείς να τα παρακολουθήσεις και φωτογραφικά μέχρι και την αλλαγή του πτερώματος ακόμα καλύτερα. Θα υπάρχει και η τελική τους εικόνα. Να σου ζήσουν και καλή συνέχεια
Πω πω που τα ειδατε ολα αυτα;! 😛 τρια ειναι ομως 🙂
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sissy
Τελικά είναι 2 ή 3; Και εγώ 2 βλέπω! Όσα και να ναι να σου ζήσουν!
 
Back
Top