Γενικά Να σας γνωρισω το αγορι της κοριτσαρας μου!

Ουαου ειναι κουκλος.
Να τα χαιρεσαι και τα δυο ειναι φανταστικα πουλια.
Και αν κρινω απο το περιβαλλον θα ειναι ευτυχισμενα, εχεις πολυ ομορφο κηπο!
Θες να υιοθετησεις και εμενα;να γινω και εγω το πετ σου και να ζω στον κηπο...😛
 
Ειναι πανεμορφος! :D Να τον χαιρεσαι και να μας ενημερωνεις για τις εξελιξεις! 😉 Και με φωτογραφιες ε...
 
Σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια και οσο για τον κηπο πιστευω οτι μεχρι του χρονου να χωρεσει αλλο ενα ζευγαρακι,Μακαο η Ζακο, δεν ξερω τι να διαλεξω απο τα δυο!
 
Βρε τι ομορφιες ειναι αυτες;
Να τα χαιρεσαι για πολλα χρονια και παντα να τα αγαπας οπως τωρα και ακομα πιο πολυ!
Αν κρινω απο την μικρη που ολο κοριτσαρα μου την λες... Τοτε εισαι ερωτευμενος μαζι της!
Φανταζομαι τωρα και για το μπεμπη!
Ονομα:Μπεμπης
 
Σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια και οσο για τον κηπο πιστευω οτι μεχρι του χρονου να χωρεσει αλλο ενα ζευγαρακι,Μακαο η Ζακο, δεν ξερω τι να διαλεξω απο τα δυο!
Μακάο πάρε, Υακινθους αν μπορεις ειναι τέλειοι.. Και αφου εχεις και κήπο.. Τέλεια. Θα εχεις 4 γλυκα παιδακια.. Αχου τα μωρε τα ζουζουνακια...



Βρε τι ομορφιες ειναι αυτες;
Να τα χαιρεσαι για πολλα χρονια και παντα να τα αγαπας οπως τωρα και ακομα πιο πολυ!
Αν κρινω απο την μικρη που ολο κοριτσαρα μου την λες... Τοτε εισαι ερωτευμενος μαζι της!
Φανταζομαι τωρα και για το μπεμπη!
Ονομα:Μπεμπης
αχ ναι... Κ εγω ειμαι ερωτευμενος με τον κακατουα μου.. Τον σκεφτομαι συνεχεια. Κριμα να μην ειμα κ εγω ενα κακατούα (θηλυκο) κ να κανουμε κ μωρακια...
 
να σοθ ζησουν, απ οτι βλεπω πεινας... φτωχια καταραμενη ε...😀... Πως δεν σ φευγουν... Ξερω οτι ακομα και με κομμενα φτερα μια χα ρα πεταν αλλα οχι ψηλα
 
ΩΩΩ! Όμορφος, εντυπωσιακός ο Μπέμπης! Κι'εγώ πιστεύω πώς όταν μεγαλώσει θα... Ξελογιαστεί με την Κοριτσάρα σου! Έχεις και τα Lovebirds? Καλορίζικα όλα, να τα χαίρεσαι!
 
Σου στέλνω τις πιό θερμες ευχές μου για το νέο μέλος της οικογένειας! Αντε και καλους απογόνους!:D
 
Σημερα πρωτη φορα που τον ταισα κρεμα αλλα την περισσοτερη την εφαγε η κοριτσαρα μου(ηθελε να θυμηθει τα παλια φαινεται)!
 
Aρχισαμε να κανουμε καλη παρεουλα! Ελπιζω να ταιριαξουνε καποτε σαν ζευγαρι!
 

Συνημμένα

  • user3711_pic11823.webp
    user3711_pic11823.webp
    32 KB · Προβολές: 75
Ευθυμη να χαιρεσαι το καινουριο σου μπεμπε..
Ειναι πολυ ομορφα και τα δυο τους και ταιριαστο ζευγαρακι...
Σου ευχομαι ολοψυχα να ταιριαξουν και να δεις μικρα κοκατου!
 
Να τα χαιρεσαι ειναι πανεμορφα! Προσπαθησε να μη 'βιαζεσαι' σε οτι αφορα την φιλια τους, ασ'τα να επιζητουν αυτα την επαφη μεταξυ τους
 
αχ ναι... Κ εγω ειμαι ερωτευμενος με τον κακατουα μου.. Τον σκεφτομαι συνεχεια. Κριμα να μην ειμα κ εγω ενα κακατούα (θηλυκο) κ να κανουμε κ μωρακια...


Mike ο ερωτας δεν εχει σχεση παντα με σεξ και μωρακια...

Σου ευχομαι στην επομενη ζωη σου να εισαι θηλυκος κακατουα αφου εισαι ερωτευμενος με αλλο τροπο με τον κακατουα σου..
Μπορει και να ξανασυναντηθητε... 😉:D
 
Mike ο ερωτας δεν εχει σχεση παντα με σεξ και μωρακια...

Σου ευχομαι στην επομενη ζωη σου να εισαι θηλυκος κακατουα αφου εισαι ερωτευμενος με αλλο τροπο με τον κακατουα σου..
Μπορει και να ξανασυναντηθητε... 😉:D
... Μαλλον δεν καταλαβες γιατι κ με τι πνευμα εγραψα ότι εγραψα.. Πολες κοριτσαρες, θειες, νονοι κ αλλα αηδιαστικα βλεπω.. Κατσε να δεις πως οι αγοραρες κ οι κοριτσαρες σε λιγα χρονια θα μεταμορφωθούν σε τερατα... Ευχαριστώ για την ευχη αλλα δεν θελω να ζησω επόμενη ζωή... Οπότε..



ακου τιτλος για cockatoo '' το αγόρι της κοριτσάρας μου''... Ελεος...
 
Back
Top