Γενικά Να σας γνωρισω το αγορι της κοριτσαρας μου!

Ο μικρος μου με τον ρυθμο που πηγαινει στο φαγητο θα γινει διπλασιος απο τη κοριτσαρα μου! Αργοτερα που θα τα αφησω ελευθερα θα βγαλω κι'αλλες φωτο γιατι αυτη την στιγμη εχει πολυ ζεστη!:!
 

Συνημμένα

  • toos1.webp
    toos1.webp
    44,4 KB · Προβολές: 80
  • toos2.webp
    toos2.webp
    76,2 KB · Προβολές: 81
Ειναι κουκλια ετσι και τα 2 μαζι.:D

Τις πατηθρες δεν τις αλλαξες ομως. Γενικα πως τα πηγαινουν μεταξυ τους;Φιλιουνται; Ταιζονται;
 
Πανέμορφα, εκπληκτικά! Και στη δεύτερη φωτο που γευματίζουν, ποιό είναι τώρα αυτό που σε κυττάζει;
 
Υπεροχα ειναι τα δυο τους.Φαινεται να τα πανε καλα. Συμφωνω με τον Φωτη. Να αλλαξεις τις πατηθρες αμεσα. Σαν διδυμακια ειναι. Το μικροτερο πρεπει να ειναι το αρσενικο.
 
Φωτη σε λιγο θα ανεβω στο βουνο γιατι θελω να τα βαλω κλωναρι απο οξια! Οταν πηγαινω να ταισω κρεμα το ενα παιρνει και ταιζει το αλλο, εχουν πολυ πλακα! Τα πετηχα δυο τρεις φορες πρεπει να φιλιουντουσαν! Θελει δεν θελει η κοριτσαρα αυτος ειναι ο γαμπρος, δεν στοιχιζουν και λιγο για να παρω κι'αλλον!



Με τα ποιο εντονα χαρακτηριστηκα ειναι ο μικρος και η αλλη η κοριτσαρα! Ο μικρος εχει πιο μεγαλο ραμφος, ματια, κεφαλη και γενικα ειναι πιο μεγαλος στο σωμα!
 
ειναι κουκλια και τα δυο! Πανεμορφα! Και οπως φαινεται δεν νομιζω να θελει αλλον για παρεα!
 
Καινουργιες φωτο απο το ζευγαρακι!

Τα μικρα μου τα πηγαινουν τελεια μεχρι στιγμης! Ελπιζω καποτε να γινουν και ζευγαρακι!
 

Συνημμένα

  • Τοοs.webp
    Τοοs.webp
    16,1 KB · Προβολές: 75
  • Toos1.webp
    Toos1.webp
    12,4 KB · Προβολές: 71
Ειναι πραγματικα πανεμροφα! :D Να τα χαιρεσαι!

Εχουν ψαλιδισμενα τα φτερα πτησης; Σε ξαναρωτησα καπου αλλα δεν θυμαμαι αν μου απαντησες. Επειδη τα πηρες και τα δυο απο τον ιδιο εκτροφεα, πως ξερεις οτι δεν ειναι αδερφια;
 
Κουκλάκια, απίθανα, τέλεια, γλύκα! Να τα χαίρεσαι, εύχομαι να κάνουν και ευτυχισμένη οικογένεια!
 
Ευχαριστω! Δεν ξερω αν ειναι αδερφια και τα φτερα τους τα ψαλιδιζω μια φορα το μηνα!
 
Να σου ζήσουν ευθύμη! Κουκλια και ατ δυο.. Ναι να πάρεις και αλλους παπγάλους για να μην τρεχουμε στη ρόδο.. Να τα περνουμε απο εσενα τα μικρα...😀!
 
Μακαρι να μπορουσα να εχω απο ολα τα ειδη και να σας τα εδινα και δωρεαν αλλα εχω και αλλα χομπι και ειναι ολα λιγο ακριβα, εκτος αν τα παρατησω ολα και ασχολειθω μονο με τους παπαγαλους!
 
ειναι απιστευτααα... φοβερα! Να τα χαιρεσε!:D
πραγματικα τρελενομαι να τα βλεπω! Να τα χαιρεσε και παλι!:D😎
 
Σας ευχαριστω πολυ ολους για τα καλα σας λογια! Κανω οτι μπορω για να περνανε οσο το δυνατον καλυτερα γινετε!
 
To ζευγαρι ειναι τελειο! Θα σου ελεγα να αφησεις ολα τ'αλλα (εκτος του ψαρεματος) και να ασχοληθεις μονο με αυτα :Big Grin::Big Grin::Big Grin:...
 
Δεν ξερω αν ειναι αδερφια

Κανε μια ερωτηση στον εκτροφεα!
Ξερεις φανταζομαι οτι δεν επιτρεπεται να ζευγαρωσουν αδερφια, αν κ ακομη τα δικα σου ειναι μικρα, αλλα μαλλον θα το εχεις κ αυτο στο μυαλο σου! 🙂
 
Back
Top