Γενικά Να σας γνωρισω το αγορι της κοριτσαρας μου!

Τα κουκλια μου τα πηγαινουν μια χαρα!

Τα κουκλια μου τα πηγαινουν μια χαρα!
 

Συνημμένα

  • toos1.webp
    toos1.webp
    84,8 KB · Προβολές: 104
  • toos2.webp
    toos2.webp
    44,2 KB · Προβολές: 99
  • toos3.webp
    toos3.webp
    57,2 KB · Προβολές: 110
  • toos4.webp
    toos4.webp
    42,1 KB · Προβολές: 104
Σας ευχαριστω πολυ! Μαρια που δεις τι κανουν οταν τα εχω ελευθερα εξω, πανικος!
 
Eιναι κουκλια ετσι και τα 2 μαζι.:D

Aυτες οι σιδερενιες πατηθρες τι ειναι; Δεν νομιζω οτι μπορουν να στηριχτουν καλα εκει.Αντικατεστησε τις με ξυλινες καλυτερα.
 
Μακαρι να ηξερα να ανεβαζω βιντεακια αλλα δεν γνωριζω!

Αν το βιντεάκι είναι μεγάλου μεγέθους (*) ή ο τύπος του αρχείου δεν είναι συμβατός (**), τότε θα ανεβάσεις το βίντεο στο you tube και θα περάσεις το link του βίντεο εδώ.

(*) Αν ο τύπος του βίντεο είναι συμβατός, αλλά το βίντεο είναι μεγάλου μεγέθους μπορείς να το συμπιέσεις με το winzip ή το winrar και να προσπαθήσεις να το ανεβάσεις. Αλλά, αν εξακολουθεί και είναι μεγάλο το μέγεθος του αρχείου, τότε το ανέβασμα του βίντεο στο you tube είναι μονόδρομος.
(**) Αν το αρχείο είναι μικρού μεγέθους και το μόνο πρόβλημα είναι ότι ο τύπος του αρχείου δεν είναι συμβατός μπορείς να τον κάνεις εσύ συμβατό, αν γνωρίζεις τον τρόπο.

Αν δεν ξέρεις να ανεβάσεις το βιντεάκι στο you tube δες τον οδηγό που σου παρέθεσε η Ρούλα πιο πάνω. :)

Αν το βιντεάκι είναι μικρού μεγέθους και ο τύπος του αρχείου είναι συμβατός, τότε μπορείς να το ανεβάσεις όπως ακριβώς θα ανέβαζες και μία φωτογραφία.
 
Πανεμορφα τα πουλια σου, να τα χαιρεσαι!

Συμφωνω με το Φωτη ομως ως προς τις πατηθρες. Αυτες μοιαζουν σαν σιδερα απο αυτα που κρεμαμε τις κουρτινες μπανιου. Σιγουρα δεν ειναι και το πιο ευκολο να στεκονται εκει, βαζουν αρκετη δυναμη στα ποδια τους και δεν υπαρχει λογος να κουραζονται. Πατηθρες απο φυσικο ξυλο με την καταλληλη μεταχειριση πρωτα πιστευω κι εγω πως θα ηταν το ιδανικο.
 
και εγω με την σειρα μου σου ευχομαι καλη συνβιωση και να τα χερεσε... Πραγματικα ειναι πανεμορφα...
 
Σας ευχαριστω πολυ ολους γιατα καλα σας λογια! Οσο για τις πατηθρες εχετε απολυτο δικαιο,τις πηρα μεταλλικες για καλυτερα (να μην πιανουν διαφορες βρωμιες) αλλα απ'οτι καταλαβα δυσκολευονται πολυ τα πουλια να καθησουν και να περπατησουν επανω,θα τις αντικαταστησω αμεσα! Ανεστη εχεις απολυτο δικαιο ειναι για κουρτινες μπανιου!
 
και γω με τη σειρα μου να τα θαυμασω.. Τελεια ειναι οπως και τελειο το κλουβι που τα εχεις
 
Θα θελαμε να τα ειχαμε, αλλα με το καταληλο σπιτι και αυλη!
Ο Ευθυμης τα εχει και τα δυο!
Γι'αυτο θα περνανε καλα τα μικρα του.
Χθες στη Ν. Σμυρνη στο πετ που ψωνιζω φιλοξενουσε εναν με κιτρινο λοφιο. Βεβαια το πουλι ειχε ολα του τα πουπουλα, αλλα μου φανηκε τοσο χοντρο...Απιστευτα χαδιαρικο αλλα δεν νομιζω οτι ειχε πεταξει και ποτε του!
 
Θα θελαμε να τα ειχαμε, αλλα με το καταληλο σπιτι και αυλη!
Ο Ευθυμης τα εχει και τα δυο!
Γι'αυτο θα περνανε καλα τα μικρα του.
Χθες στη Ν. Σμυρνη στο πετ που ψωνιζω φιλοξενουσε εναν με κιτρινο λοφιο. Βεβαια το πουλι ειχε ολα του τα πουπουλα, αλλα μου φανηκε τοσο χοντρο...Απιστευτα χαδιαρικο αλλα δεν νομιζω οτι ειχε πεταξει και ποτε του!
οχουτο μωρε το κακομηρουλη πραγματικα παιζει μεγαλο ρολο ο χωρος τους κ ενας τετοιος μεγαλος παπαγαλος θελει κ τον αναλογο χωρο ποσο μαλλον οι 2 παπαγαλοι :)
 
Θα θελαμε να τα ειχαμε, αλλα με το καταληλο σπιτι και αυλη!
Ο Ευθυμης τα εχει και τα δυο!
Γι'αυτο θα περνανε καλα τα μικρα του.
Χθες στη Ν. Σμυρνη στο πετ που ψωνιζω φιλοξενουσε εναν με κιτρινο λοφιο. Βεβαια το πουλι ειχε ολα του τα πουπουλα, αλλα μου φανηκε τοσο χοντρο...Απιστευτα χαδιαρικο αλλα δεν νομιζω οτι ειχε πεταξει και ποτε του!

Συγνωμη για το off

Γιαννη πηγα κι εγω σημερα σ αυτο το πετ(ειμαι σιγουρος οτι λεμε για το ιδιο-απο εκει ψωνιζω) και το πουλι οντως ειναι παααρα πολυ χοντρο. Οσο δεν φανταζεστε! Μαλιστα ειχε κατσει και κατω στην γωνια γιατι ζεστενοταν πολυ και φαινοταν λιγο αρρωστο.
 
Back
Top