Γενικά Ο Άρης το νέο Rainbow Lorikeet μου

Ανεστη για τη ποιοτητα του βιντεο μιλαω.
Μια χαρα ειναι η ποιοτητα του βιντεο και ΤΕΛΕΙΑ ειναι η ποιοτητα που αναπτυσει η σχεση σας! Εισαι πολυ τυχερος Γιαννη, φαινεται καθαρα πως ο Αρης σου εχει αδυναμια!(μου αρεσει το πως ακολουθει το χερι σου!)Τυχερος και ο Αρης που τον εχεις... φτου! φτου! φτου σας.
 
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Kαι αυτο...
 
  • Like
Αντιδράσεις: douke
Στο... Ανακτορο του, χωραει ολυμπιακων διαστασεων πισινα! Θα σε παρακαλεσω (ως νονα του) να το φροντισεις αμεσα! (παρτου ενα :Tongue::τζακουζι τουλαχιστον) Τελειος ειναι!
 
Ασε, εκλεισα πορτες παραθυρα... Εγω εκανα σαουνα! Τωρα που στεγνωσε, ξανα-ανοιξα. Περασε η μανα μου και μου εφερε το ξυλινο κουτακι που λεγαμε... Επαθα σοκ! Με το που την ειδε, ανοιξε το στομα του και χωρια απο το Αρη-Αρη-Αρη-Αρη που ελεγε συνεχεια, ελεγε και ενα σωρο αλλα που δεν καταλαβαινα! Σε
 
Ειναι πανεμορφος! Πολυ καλα σου λεει η Σισσυ τετοια σπιταρονα και δεν του πηρεσ ακομη μια τεραστια μπανιερα!
 
εντελως διαφορετικη χροια! Τωρα οτι και να του κανω μονο στριγλιζει...



Μα μιλαει αυτο το ειδος;
Δεν ξερω κατι τετοιο...
 
Γιαννη καλημερα, απο που πηρες τον Αρη σου;
Ειναι μικρος;
 
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Mιλανε λιγο απ'οσο ειδα. :) :D Στο δευτερο βιντεο το κλουβι ειναι απαραδεκτο και το πουλι φαινεται να μαδιεται αλλα σταθηκα μονο στην ομιλια.
 
Πολύ ωραίο βίντεο. Βλέπω ότι ο Άρης θα γίνει καλύτερος φίλος σας σύντομα. :D
 
Με το που την ειδε, ανοιξε το στομα του και χωρια απο το Αρη-Αρη-Αρη-Αρη που ελεγε συνεχεια, ελεγε και ενα σωρο αλλα που δεν καταλαβαινα!
Ηταν η πρωτη φορα που εβλεπε την μητερα σου Γιαννη; Αν ναι, ειμαι περιεργη πως θ'αντιδρασει την επομενη φορα που θα την ξαναδει... Οπως το περιεγραψες, φαινεται σα να ηθελε να της κανει επιδειξη:Big Grin:...
 
Νομιζω πως μιμειται μονο ηχους, μπορει να εκανε κατι τετοιο και με τ'ονομα του:Big Grin:... Ο Jamie θα μας πει παλι!

:D Όλα μου lorikeets μιλήσουμε. Θα μπορεί να γίνει πολύ καλός σ 'αυτό.
 
Δεν το ηξερα οτι μιλανε. Το διαπηστωσα σημερα!
Σισση πρωτη φορα την εβλεπε. Και λυθηκε η γλωσσα του!
Τωρα μολις πηρα και τη τροφη του που ειναι σε σκονη. Η αναλογια, ενα κουταλακι του γλυκου σκονη και επτα νερο. Αλλα θα τη βαλω το πρωι.
 
Τι τέλειο κλουβι είναι αυτο;

Εκπληκτικό! Μπράβο σου Γιαννη! Τυχερός ο Αρης!
 
Haggie talking: :D

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Οχι μονο μιλανε, αλλα τα λεει και με γλυκια φωνη! Τελειος ειναι Jamieo!
Nα τον χαιρεσαι!
Tζωρτζίνα ειναι το κλουβι που ειχα τα ζακουδακια.
Αλεξανδρε, σ'ευχαριστω για τη σκονη! Τελικα θελει γυρω στα 7 κουταλακια νερο. Ξετρελαθηκε!
 
Γιάννη τελικά εσύ αλλού εψαχνες τον "έρωτα", αλλά ηρθε με άλλο πρόσωπο και σου χτυπησε την πόρτα! Ετσι είναι ο έρωτας, απρόβλεπτος και ακαταμαχητος! Ευχομαι καλη συμβιωση!
 
Αν και αργά διάβασα όλα τα ποστ !
Φίλε μου πραγματικά χάρηκα πολύ……(μην το κάνουμε θέμα….συγκινήθηκα κιόλας).

Είναι καταπληκτικός να τον χαίρεσαι και είμαι σίγουρος ότι θα περάσει αρχοντικά ……αν κρίνο από το σπίτι του…………..

Όταν περάσει η περίοδος προσαρμογής τότε ίσως να μπορούσα να τον δω και από κοντά ……

Χαίραμε που τα πάτε καλά από την αρχή….φαντάσου να καταλάβει τι καλό και ευαίσθητο παιδί που είσαι!
 
Back
Top