Γενικά Ο Μάικλ και τα καμώματά του

Αλεκομανα

PB New Member
Εγγραφή
25 Νοε 2015
Μηνύματα
363
Πόλη
Λιβαδειά
Επειδη όταν γράφτηκα στο φόρουμ η παρουσιαση του ήταν απλά η ερωτηση αν είναι θυληκό ή αρσενικό και επειδη τωρα τελευταια καθε μέρα κανει και κάτι καινουριο που με εκπλησει και χαζογελαω και περιφανευομαι για τα καμώματα του, είπα να ανοιξω αυτό το θέμα για να μοιραζομαι την χαρά μου/την έκπληξη που μου ετοιμάζει με ανθρώπους που θα καταλαβαίνουν αυτό το συναίσθημα..:D
Για οσους δεν γνωρίζουν το ''στραβόξυλο'' μου, Απο εδω ο Μαικλ που πήρε το όνομα του από τον πρωταγωνιστή του Prison Break einai 12-13 μηνών και τον έχω από 4-5 μηνών
Ο λόγος που πήρε το όνομα του
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Οσοι τον έχετε δει πως αντιδρά όταν του παίρνεις κάτι δικό του από το κλουβί, να το αντίθετο, πως αντιδρα όταν του βάζεις κατι καινούριο που δεν του αρέσει!
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Η σημερινή του μικρή έκπληξη πριν από λίγο! Αφου τσακώθηκε με την τηλεόραση και ζεσταθηκε πολύ τον πήγα κοντά στην βρύση,
επειδη τις τελευταιες μέρες όποτε ασχολιομουν με την βρυση της κουζίνας ή του μπάνιου κατέβαινε στο χέρι μου αρκετά κοντα στην βρύση αλλά φοβ"οταν να παει πολύ κοντα μέχρι πριν από λίγο!
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
😀 είναι πολύ υπερκινητικος ο άτιμος 😛
Πολύ ωραίο θέμα, ελπίζω να ενημερώνεται συχνά για να διασκεδάζουμε με τα καμώματα του!
 
Απίθανος Μάϊκλ!
Δεν υπάρχει τίποτα πιο όμορφο από ένα πουλάκι κοντά σε τρεχούμενο νερό :)
 
Απίθανος Μάϊκλ!
Δεν υπάρχει τίποτα πιο όμορφο από ένα πουλάκι κοντά σε τρεχούμενο νερό :)
Ναι! Και πιστευω πως θα καταφέρω να τον αποθανατίσω να κάνει και μπάνιο στην βρύση, σήμερα δεν επέμενα γιατί ήταν αργα και σε 1-2 'ωρες (δηλαδη τωρα) ειναι ώρα για νάνι..
 
Μεγάλο διαβολάκι! Αυτή η απόδραση του με τρόμαξε! Δεν μπορείς να ξέρεις από που θα στην φέρει ο μικρός:Dωραίο το ντουζάκι του, αλλά προσοχή στις αποδράσεις!
 
Ετσι τσακωνόμαστε εμείς, Συμβαίνει τώρα (και κάθε μέρα)
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Προσπαθώ να ανεβάσω φωτο για το πως έχει ρημάξει το λαπτοπ αλλά μου βγάζει was a problem
 
Άτιμος! :D Άλλαξες κλουβί απ'οτι είδα και τώρα δεν μπορεί να βγει;
Αμα βάλω το μανταλάκι στην πόρτα.. Δεν τον βρίσκω στο κρεβάτι μου να κανει βόλτες ή να τρωει την πόρτα όταν γυρίζω από δουλεια😛
 
Κούκλος...
Προσπαθώ να ανεβάσω φωτο για το πως έχει ρημάξει το λαπτοπ αλλά μου βγάζει was a problem
Μήπως είναι μεγάλες σε μέγεθος;

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Λέει κάτι ή εγώ πλέον έχω "ξεφύγει";
 
Αμα βάλω το μανταλάκι στην πόρτα.. Δεν τον βρίσκω στο κρεβάτι μου να κανει βόλτες ή να τρωει την πόρτα όταν γυρίζω από δουλεια😛

Μανταλάκι στην ταίστρα εννοείς;
 
Τι παιδί!φτου του👍
Κούκλος...
Λέει κάτι ή εγώ πλέον έχω "ξεφύγει";
λέει, λέει εκτός του ότι ομιλεί και την παπαγαλική, σας βλέπω όλους με παπαγαλάκια εδώ μέσα! 😛
 
Μανταλάκι στην ταίστρα εννοείς;
Οχι στην πόρτα του κλουβιου, γτ είναι λιγο ελλατωματικη και ανοίγει εύκολα, το κλουβί το αγαπάει και θα βγει μόνο όταν βαριέται πολύ και κάθεται συνήθως πανω στο κλουβί δηλαδή δεν φευγει απο κοντα, τωρα τελευταια αρχισε να τρωωει την πόρτα του σαλονιου, το μπαλκόνι και να τσακώνεται με την τηλεοραση. :D

Τι παιδί!φτου του👍

λέει, λέει εκτός του ότι ομιλεί και την παπαγαλική, σας βλέπω όλους με παπαγαλάκια εδώ μέσα! 😛
Εκει στο λάπτοπ λεει τα δικά του, αμα προσέξετε στο βιντεακι με την βρυση δυο φορες λεει Μαικλ
 
Back
Top