Γενικά Ο Μάικλ και τα καμώματά του

😀 ακριβως! Ποση ωρα τον τυρανουσα με την πιπερια την σνακ μπαρα και την αγαπημένη του κουνια αλλα τπτ! Είναι ενας αληθινος Σκοφιλντ😛
Μ- Πρίτς που θα σου δείξω από που βγαίνω! Μυστικά του επαγγέλματος κυρία μου! 😛
View attachment 44772
 
Τι και αν έχεις πιαστει να σαι ξαπλωμενη σταυροπόδι και να θες να πας τουαλετα;😛 Δεν σου παει η καρδια να ξυπνησεις τετοια φάτσα:D

14429463_10210835965200108_1954985118_n.webp
 

Συνημμένα

  • 14429463_10210835965200108_1954985118_n.webp
    14429463_10210835965200108_1954985118_n.webp
    6,3 KB · Προβολές: 24
φενεται τοσο γλυκούλης και γουτσου γουτσου.. και μετα ξυπνησαμε! 😛 (για χαδια ουτε λόγος ο κυριος)
Αχου ψυχουλακι μου♥😀χ μην κουνηθεις ρουπι κ ξυπνησεις το παιδι.. Εκει.. Να περνεις γιογιο ακου εκει τουαλετα:D
 
Ο Μιχαλιος εχει ξεφυγει... μην δει φαει αμεσως να ορμησει, χθες πηρα πιτογυρο κ λεω: Επειδη θελω να φαω σαν
ανθρωπος θα μπεις στο κλουβι. Του εκλεισα απλα την πορτα και μολις ειδε το πυτογυρο να ξετυλίγεται βγηκε σαν κυριος
20160921_161254.webp
20160921_161257.webp
 
Πανέμορφη η σχέση σας αλλά...
αν θες τη γνώμη μου μακρυά το πτηνό από το πιάτο που θα φας.
Βάλε ότι είναι να του δώσεις σε δικό του σκεύος...
Δεν τον αφηνω γενικα, αντε για ελαχιστα δευτερολεπτα και λόγω των ζωονόσων και λόγω να μην φαει κατι που δεν πρεπει. Μπα δεν είναι η σχεση, η περιέργεια είναι και εσεις να εισασταν τα ιδια θα εκανε 😉
 
Ο Μιχαλιος εχει ξεφυγει... μην δει φαει αμεσως να ορμησει, χθες πηρα πιτογυρο κ λεω: Επειδη θελω να φαω σαν
ανθρωπος θα μπεις στο κλουβι. Του εκλεισα απλα την πορτα και μολις ειδε το πυτογυρο να ξετυλίγεται βγηκε σαν κυριος

Είδες που παιδευόςουν τις προάλλες με πιπεριές και ζαρζαβάτια για να δεις από που βγαίνει; Βρώμικο ήθελε ο αλήτης για να αποκαλυφθεί!👍p!
 
😀 βρε τον ατιμουλη.. Εγω σε νιωθω ετσι κανει κ ο πεπερ τις προαλλες επεσε στη φακη της μανας μου.. Αλλα δν τον αφηνω ποτε να τσιμπαει.υον κλεινω μεσα ευτυχως δν το σκαει εσυ εισαι τυχερη χιχιχιχιχιχι 😛
 
Σημερα ο. Μουργος εκανε κατι αστειο. Αλλα για μενα κ την μαμα ηταν συγκινητικο καθως μας θυμισε το παιζακι μας που οταν νευριαζε μιλαγε η μαμα δυνατα την χαιδευε και πηδαγε πανω της για να σταματησει. Ε σημερα ο Μαικλ ανεβηκε στον ωμο της πρωτα της δαγκωνε τα μαλλια ε και αφου δεν, αρχιζε να την τσιμπαει στον λαιμο 😛
 
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Αυτό είναι το οτι πιο κοντινο έχουμε σε χαιδεμα😛 αλλα και ταυτόχρονα η πρόοδος μας σε ένα χρόνο! ΝΑΙ σήμερα έχουμε επέτειο
Λατρεύω να τον εκνευρίζω με αυτόν τον τρόπο, τι να κανουμε ο ερωτας μας είναι ξυλινος νε κουδουνακια😛
Μπορεί να μην είναι χαδιαρης αλλά τα φιλάκια στη μυτη και το μασαζ που μου κάνει στο μέτωπο δεν συγκρίνονται
 
Back
Top