Γενικά Ο Μάικλ και τα καμώματά του

Ότι και να πούμε για τον αρχηγό είναι λίγο Τάνια μου! ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟΣ! Μ αρέσει που κορδώνεται και τσαμπουκαλεύεται στο πάτωμα!:D
Ε ναι αυτό είναι γνωστό πως είναι τσαμπουκάς μάγκας και πολλά βαρύς:D
 
Μάλώνεις ρε; Μαλώνεις;:D
hqdefault.jpg
 
Πωπω οσο παει και ομορφαινει ο νεαρος. Ειναι ενας ΚΟΥΚΛΟΣ!
Ποσο μαρεσει οταν τα βλεπω στο πατωμα, μου αρεσουν παντα ενα τσικ παραπανω δεν ξερω γιατι 😛
 
Πωπω οσο παει και ομορφαινει ο νεαρος. Ειναι ενας ΚΟΥΚΛΟΣ!
Ποσο μαρεσει οταν τα βλεπω στο πατωμα, μου αρεσουν παντα ενα τσικ παραπανω δεν ξερω γιατι 😛
Ευχαριστω! Αληθεια; Εγω το αντιθετο! Μολις τον βλεπω στο πατωμα με πιανει ενα σφυξημο στην καρδια, εχω το αισθημα πως καποιος θα βγει απο καπου και θα τον πατησει/χτυπησει
 
Ναι προσοχή και στην ηλεκτική σκούπα. Ποτέ ελεύθερος όταν δουλεύει.
Υπάρχουν δύο τρόποι να τον βάλεις στο κλουβί 1ος Απλα πας και ακουμπας την κουνια του και καθεται πάνω της 😛
2ος Απλά βάζεις την ηλεκτρικη και σαν καλο αγορι που είναι παει κατευθειαν στο κλουβί μεσα:D
 
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Η καινουρια μας ασχολια! Απο μικρός είχε αδυναμία στα πλαστικά μπουκάλια, τώρα κανει βόλτες με αυτό σε όλο το σπίτι😛 Αμα μάθει να βγαζει και το καπάκι θα πάθω σοκ, θα ναι σιγουρα η μετενσάρκωση του Αλεκου:D
 
😀 ευκολο το χεις; Πρεπει να συμφωνισει ο μπαμπας πρωτα...
Σορρυ για το off @Αλεκομανα, αλλα πρεπει να το σχολιασω αυτο!
Βασια μου, ο μπαμπας σας θελει και μαλιστα θελει ακομα μεγαλυτερο απο μπαντζι, δεν νομιζω λοιπον να μην συμφωνει!meh😛
 
Back
Top