Γενικά Ο Μάικλ και τα καμώματά του

Τάνια μου εύχομαι να είστε μαζί πολλά πολλά πολλά χρόνια! Μ αρέσει απίστευτα ο τρόπος που τα παίρνει στο κρανίο! Μιας και τον κόβω αναρχοαυτόνομο :D, πρόσεχε μην πάει σε καμμιά πορεία απόψε και τρέχουμε! 😛
 
Σσας ευχαριστώ πολύ όλους, 3 μέρες έλειψα και μου έλειψε η φωνουλα και το μπιρι μπιρι του :D
Οχι χαδια δεν δεχεται καθόλου, αντε λίγο στο πόδι, όμως για φιλακια σε όλο το προσωπο δεν εχω παράπονο😛
 
Σσας ευχαριστώ πολύ όλους, 3 μέρες έλειψα και μου έλειψε η φωνουλα και το μπιρι μπιρι του :D
Οχι χαδια δεν δεχεται καθόλου, αντε λίγο στο πόδι, όμως για φιλακια σε όλο το προσωπο δεν εχω παράπονο😛

Και τον άφησες 3 μέρες μακρυά σου "Τούρκα " μάνα;:D Όσο για τα χάδια, δεν πειράζει που δεν θέλει, καλύτερα κιόλας μη σου πω, κάνει τόσα που μπροστά τους αυτό είναι πταίσμα!
 
x
Και τον άφησες 3 μέρες μακρυά σου "Τούρκα " μάνα;:D Όσο για τα χάδια, δεν πειράζει που δεν θέλει, καλύτερα κιόλας μη σου πω, κάνει τόσα που μπροστά τους αυτό είναι πταίσμα!
α😀 έλειψα για 60 ώρες και τις 33 ήμουν σε τρένο κρίμα θα ταν..
Είχα παρουσίαση πτυχιακής το Pet Therapy πηρε 9,8!
 
Είχα παρουσίαση πτυχιακής το Pet Therapy πηρε 9,8!
Γι αυτό ίσως θα έπρεπε να κάνεις μια ξεχωριστή παρουσίαση σε ένα ξεχωριστό θέμα! Αν θα το ήθελες φυσικά... :D
 
15879252_10211933873007117_1038338697_n.webp Η πρωτη μας φωτογραφία για φετος με το κλασικο αλαζονικό υφάκι ''γατάκια οτι θελω εγώ θα γίνεται'' Ο μικρός μου βγήκε μεγάλος πολυλογάς, ουτε εγω δεν τον περίμενα έτσι, έχει γινει μεγάλη σκούπα δεν τον εκπαιδευεις πια, απλα μιλας κανονικα και μετα απο 3-4 μερες θα σου πεταξει καποια λέξη φραση που άκουσε μπορεί και ακυρη!
Σήμερα είχαμε αστείο πρωινο, είμασταν ολοι κουζίνα αυτός κλασικα στα ντουλαπια να μονολογεί και σε μια στιγμη λεει: Καλημέρα τι κάνουΜΕ?
Και μου φένεται πως όσο μεγαλώνει μιλάει πιο καθαρά και σε αυτά που έχω καθήσει και τον εχω εκπαιδεύσει τα λεει κάνοντας την φωνή μου😛 Ειστε και εσεις οι περισσότεροι ψωνισμένοι γονείς και θα καταλάβετε πως νιώθω:D
 
Καλή Χρονιά Μάικλ, να είσαι υγιής και χαρούμενος!:Dσυνέχιζε τις εκπλήξεις!
Να τον χαίρεσαι Τάνια:)
tinypic-no-longer-available.jpg
 
Σας ευχαριστω όλους! 🙂 Με το βίντεο εχουμε ακομα θεματακι αφου μολις το καταλαβει σταματαει και τρεχει προς το κινητό. Χθες για μπανιο ηταν πολυ τρελος και έκανε βουτιες στο ποτήρι! Μολις πηγα να τον βγαλω βιντεο σταματησε
Του πήρα δωρο μια ξυλινη σκάλα εκανε τρεις μέρες να την πλησιασει και τωρα λύπει το ενα σκαλοπατακι😛
Και νερο πίνει μονο απο την βρυση στον νεροχύτη! αμα διψάσει παει καθεται και χτυπιεται μεχρι να πας:D
και φυσικα λεει ''Τανια Αγάπη μου'':D
 
Και νερο πίνει μονο απο την βρυση στον νεροχύτη! αμα διψάσει παει καθεται και χτυπιεται μεχρι να πας:D
και φυσικα λεει ''Τανια Αγάπη μου'':D

Θέλει γάργαρο νερό Τάνια μου! Σου λέει: Ποια ποτίστρα τώρα!:D
 
Back
Top