Φροντίδα Ο Μάριος μιλάει! (Parrotlet forpus pacific)

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Sissy
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Μπραβο Σισσυ!Φαινεται πως ο Μαριος ειναι πολυλογας, ε;Η κουτσομπολα της γειτονιας! Να τον χαιρεσαι...
 
Eιναι απιστευτος ο τοσοδουλης σου Σισσυ! :D :) Και σιγουρα ειναι ενα πολυ ευτυχισμενο πουλι! Να τον χαιρεσαι!
 
Αλλο ενα προσφατο βιντεακι του Μαριου, οπου μιλαει. Τελευταια 'κοβει' το ονομα του συχνα και φωναζει: ιόόνιιι-ιόόνιιι, (απο το 1:13) αντι για Μαριονι, επισης λεει πολλες φορες 'preety boy' που του αρεσει πολυ!
th_preetyboy.jpg
 
λοιπον τωρα που εμαθε αρκετα. Ξερεις τι θα κανεις;

θα του λες συνεχεια μερικα απ τα ονοματα μας..😀
θελω να τον ακουσω να λεει κ ...ευα
 
ΘΕΙΚΟΣ ο Μαριος! Μικρος παρλαπιπακος! Παντα απολαυστικα τα βιντεακια σου Σισσυ! Σ΄ευχαριστουμε!
 
Τελειο το ιόνι! :D Γελαει κιολας ή ειναι η ιδεα μου και παρασυρθηκα;
Δεν ειναι ιδεα σου Ανεστη! Το μαθημα του:χα! Χα! Χα! το κανουμε εδω και λιγες μερες. Ακουγοντας τον στο βιντεακι, κατι επιασα κι'εγω, αλλα δεν ημουν 100% σιγουρη. Τωρα το ακουμε δυο ομως, και αυτο με κανει πολυ χαρουμενη, γιατι ετσι το Μαριόνι αποδεικνυεται αριστος μαθητης!:Big Grin:
 
κ μενα για γελιο μου φανηκε
οποτε το ακουμε τρεις σιγουρα! Χα:Dχα


_______________________
canary.jpg
 
Σιγουρα γελαει! Παει, το εχετε τρελανει το μωρο!
Το μωρο κοντευει να τρελανει εμενα Γιαννη, διοτι ενω μεχρι τωρα 'μ'εβριζε' οταν ελειπα και γυρνουσα στο σπιτι, τωρα εχει ξεκινησει να 'με βριζει' μολις δει οτι αλλαξα ρουχα για να βγω!:eekkL::eekkL::eekkL:
 
Απο χθες ο Μαριος φωναζει πολυ εντονα την φιλη του Τζο
https://s297.photobucket.com/albums/mm220/sissy_alcor/?action=view&current=036e0bc0.flv
 

Συνημμένα

  • Τζο Μαριος.webp
    Τζο Μαριος.webp
    41,5 KB · Προβολές: 106
Βρηκε τον μπελα της η Τζο μου φαινεται!
Δεν θα ξερει ποιος την πρωτοφωναζει
 
Τελειος ο μικρος!
Μα πως μπορεις βρε Σισσυ κ δεν τον... Τρως; 😛
 
Back
Top