Γενικά Το μικρό μου Parrotlet forpus pacific

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Sissy
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Το πρωινό του ξύπνημα ήταν όπως όλα τα άλλα:D
... Πραγματικά χθες ανησύχησα, είμαι ψύχραιμος άνθρωπος αλλά αυτή η δύσπνοια του συνεχίζει και αυτό με ανησυχεί. Μπορεί να συμπεριφέρεται και να ζει φυσιολογικότατα αλλά🙄.Βέβαια έχουμε συχνή επαφή με τον γιατρό μας
 
Σίσσυ μου πρόσφατα μου έκανε τα ίδια η Ελίνα και τρόμαξα πολύ για τον ίδιο λόγο..
Αφού τα σκέπασα..άνοιξα το φωτάκι που τα βάζω.. Και αντί να πάρει θέση ύπνου δίπλα στον Ντανιέλ..άρχισε να τσιρίζει και να κελαηδάει ανοιγοκλεινοντας τα φτερά.. Και λέω αυτό ωχ κάτι μου θυμίζει... φοβήθηκα πολύ..Ήταν πολύ ανήσυχη και πήγαινε απο εδώ και κει... Πέρασαν ώρες μέχρι να ηρεμήσει... Και αφού ηρέμησε κοιμήθηκε μακρυά απο τον Ντανιέλ... Ο καημένος πήγαινε δίπλα της και αυτή έφευγε... Τουλάχιστον πήγαν όλα καλά και δεν έγινε τίποτα ευτυχώς, δεν κατάλαβα γιατί υπήρξε αυτή η ανησυχία...Αυτό μου το έκανε δύο νύχτες...όχι συνεχόμενες... Και έκανε ακριβώς τα ίδια όπως και την πρώτη φορά... Τι να πω δε ξέρω..
Εύχομαι πάντως κάποια στιγμή το Μαριονι σου να ξεπεράσει την δύσπνοια που έχει... Είναι δυνατός και φαίνεται αυτό... Καλή συνέχεια να έχετε Σίσσυ μου.
 
Back
Top