Γενικά Ο pepper μου, το pepperoni μας

Να έρθω κι εγώ να με φροντίσετε μερικές μερούλες; Δεν είμαι παιδί βέβαια αλλά μπορώ άνετα να παλιμπαιδίζω, και δεν πετώ, ούτε κουτσουλάω όμως!😎 Επίσης πλένω κούπες μαμαδίστικου καφέ, και δεν θα σου κάτσω στον ώμο (ούτε στον σβέρκο). 😉
Υπέροχη σχέση! Μπράβο σας.
Χεχχεχε να έρθετε να έρθετε θα κάνουνε όλοι μαζί παρεάκι χεχεχεχ ευχαριστούμε πολύ :D

Τρελαινομαι γι'αυτο το παιζι! Τσουπωτουλης και γλυκουλης!
Τελικα τα Πεπερονια-Μαριονια- Ερνεστρονια ειναι τελειααα!♡♡♡♡♡
Χαχ😀 βασακιιι μας είδες πωπουδινιιι τσουμπωτο που έχει Κ δν μπορώ να του το τσιμπήσω 😛

Ειναι πολυ φατσας! Να τον χαιρεσαι! απο οτι βλεπω εχετε ταιριαξει παρα πολυ! Μπραβο σας!
Ευχαριστούμε πολυυυ χαιρόμαστε πολύ που επιστρέψαμε.:)
 
Νυσταξαμεεε :)
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Ένα απολαυστικό μπανάκι με θέα :D
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Μα τι πεπερονάκι είναι αυτό!👍... 😀 ''μπουκιά και συχώριο'' 😛
Υπάρχει σίτα Ελένακι στην μπαλκονόπορτα, εκεί που απολαμβάνει το μπανάκι του; :)τρόμαξα λίγο όταν τον είδα
 
Μα τι πεπερονάκι είναι αυτό!👍... 😀 ''μπουκιά και συχώριο'' 😛
Υπάρχει σίτα Ελένακι στην μπαλκονόπορτα, εκεί που απολαμβάνει το μπανάκι του; :)τρόμαξα λίγο όταν τον είδα
Ναι Σίσση μου εννοείτε :Dτι υπέροχο πράγμα έχω σίτες πια και είναι ωραίες ασφαλίζουν κάτω βέβαια κλείνω Κ κουρτίνα δν τον αφήνω έτσι ώρα φοβάμαι πάντα

Ωρέ τι κούκλαρος είναι τούτος; Γειά σου πεπερόνι κουκλί! Φιλιά !Χαα😀 κανει μπανιο ακριβως όπως ο Ερνέστο
Φιλια και από εμάς Διονύση μας :D αφού ήμαστε παροτλετοφιλαρακια είναι δυνατόν να μην μοιαζουμεεε 😛
 
Καλημερααα καλημερααα σήμερα με ένα βιντεάκι μόλις ξυπνήσαμε Κ στέλναμε καλημέρες στην «θεία» Vasia24 χεχεχεχεχ αυτό το καλημέρα δεν θα το πούμε ποτεεεεεε 😛
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Άλλο ένα όμορφο μπανάκι στον ήλιο :)ποσό μας αρέσει:)
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Από την ταινία "Πεππερονης- Εμμανουέλλος Νο 5" σύντομα στους κινηματογράφους
😀 κλαιωωω :D πρωτοσέλιδο Αμ τιιι ήμαστε διασημότητες τι μας περάσατε 😛
 
Back
Top