Γενικά Ο pepper μου, το pepperoni μας

Τι γλυκός που είναι! Ελένη μου πως αντέχεις αυτά τα νυχάκια στη μύτη σου; 😛γραπώνουν για τα καλά🙄
Σισονι μου οντως μεχρι να βολευτει αιιιτσ χ😀 αλλα μετα καθετε ακουνητος ο σκατουλης αγαλματακι κ τον αφησα αρκετη ωρα.. Τον εβγαζα σελφι οπως βλεπεις ειναι κ ψωνιο μας αρεσουν οι φωτο♥
 
Και εδω βλεπετε το νεο κλαρακι που ψωνισε το μπιζελι μου :Dναι καλα ειδατε η μυτη μου... Παιδια καθετε εκει με τις ωρες την εχει κατα βρει χτενιζετε πιτιτιζει με κοιταει αναποδα... Μεχρι και ο υπνος τον πηρε...View attachment 48139
ΣΕ νιωθω απόλυτα👍, ο δικος μου εχει μανία με το μέτωπο😛 Ανεβαινει στο κεφάλι και γλυστραει στο μέτωπο και μου κάνει μασαζακι με τα νυχια και το ραμφος
 
ΣΕ νιωθω απόλυτα👍, ο δικος μου εχει μανία με το μέτωπο😛 Ανεβαινει στο κεφάλι και γλυστραει στο μέτωπο και μου κάνει μασαζακι με τα νυχια και το ραμφος
Ετσι ετσι εμενα κανει με τα μαλλια μου τον ταρζαν 😀 πιανει μια τουφα και ααα 😛
 
Και εδω βλεπετε το νεο κλαρακι που ψωνισε το μπιζελι μου :Dναι καλα ειδατε η μυτη μου... Παιδια καθετε εκει με τις ωρες την εχει κατα βρει χτενιζετε πιτιτιζει με κοιταει αναποδα... Μεχρι και ο υπνος τον πηρε...View attachment 48139
Καλα, δεν υπαρχει! Φωλια θα κανει 😀 να τον χαιρεσαι, γλυκας ειναι!
 
Το πιο τσαπατσουλικο νινι του κοσμου
ειπα κ εγω ν του βαλω τα λαχανικα-βοτανα μεσα στη μπανιερα οπως εσυ @Sissy μου για να μν τα γεμισει ολα🙄κ αυτος μπηκε ολοκληρος μεσααα😱
😱 και τα λαχανικα εξω 😀rsz_20170206_172557.webp
 
😀! Κι ο Μάριος στα νιάτα του, που ήθελε τα λαχανικά σε μεγάλα κομμάτια, το ίδιο έκανε. Τα πέταγε έξω, όλο νεύρα! 🙄
Νευρα απαπαπαπ ειναι κ μενα νευρικος αλλα με τους αλλους.. Με μενα δν θα το ελεγα. Αν παει να μπει καποιος στο δωματιο μου κανει σαν "ντοπερμαν" 😀 θα βαλω ταμπελα προσοχη παπαγαλος μην πλησιαζετε σε λιγο 😛σημερα πλυναμε το κλουβι του παρεα το σαπουνιζα και αυτος πηγαινοερχοταν στο χερι μου να δει αν το πλενω καλα... Δν υπαρχει καθε μερα και κατι αλλο θα τον δαγκωσω:D
 
Εργοδηγός το Πεπερόνι! Μόνο να επιβλέπει! Να βάλει ένα χεράκι να σε βοηθήσει στο καθαρισμα δεν... 😀😛
Απο επιβλεψη αλλο τιποτα πρωτος κουτσομπολης :Dμιλαω συο τηλεφωνο θελει να ακουσει καθαριζω μαγειρευω θελει να δει..η μαμα πλενει πιατα κ ο πεπερ δν το χανει😛 απο διπλα μαλωνει τα πιατα 😀
 
Απο επιβλεψη αλλο τιποτα πρωτος κουτσομπολης :Dμιλαω συο τηλεφωνο θελει να ακουσει καθαριζω μαγειρευω θελει να δει..η μαμα πλενει πιατα κ ο πεπερ δν το χανει😛 απο διπλα μαλωνει τα πιατα 😀
:DΑυτή η περιέργεια τους δηλ η εξυπνάδα τους για να πούμε την αλήθεια! Περιέργεια έχουν γιατί έχουν αντίληψη😉
 
Ειναι τρομερο το νινι μααας. Αχ αντε να τον ξαναδω απο κοντα τον ζουζουνελ μου ελειψε πολυ.
Δωστου πολλα φιλια και πες του "δεν πειραζει θα καθαρίσει η θεια" ❤️️️️
Σημασια εχει που τα τρωει και το απολαμβανει!
 
Ειναι τρομερο το νινι μααας. Αχ αντε να τον ξαναδω απο κοντα τον ζουζουνελ μου ελειψε πολυ.
Δωστου πολλα φιλια και πες του "δεν πειραζει θα καθαρίσει η θεια" ❤️️️️
Σημασια εχει που τα τρωει και το απολαμβανει!
Σε περιμενουμε με ανοιχτες φτρερουγες χιχι♥
 
Back
Top