Φροντίδα Παιχνίδια που έχετε στα πουλιά σας

Εφτιαξα κ κανα δυο με σπαγγο αλλα τον κοβει ευκολα 😛 και τα καταστρεφει ολα χεχε επισης εχω ενα παιχνιδι με καμπανακι και πολλες φορες "τσακωνετε" μ αυτο... Δεν υπαρχει περιπτωση να ειναι φοβος το κρααα που κανει ε;
 
@Avrolimos τι όμορφο! Απορία: το χόρτο χειροτεχνίας είναι γερό; από πού το παίρνεις; πλένεται;
[automerge]1704735811[/automerge]
Κ το σχοινί κάνναβης το πλένουμε; συγνώμη για τις απορίες αλλά είναι τόσο όμορφο το αποτέλεσμα που θέλω να μάθω λεπτομέρειες. Μπράβο σου. 👍👏😊
 
Τελευταία επεξεργασία:
@KONSTANTINOS MICHAIL χαίρομαι φίλος!

@MARY58 Τα παίρνω από βιβλιοπωλείο όλα. Το χαρτί χειροτεχνίας το κάνουν φύλλο και φτερό σε λίγες μέρες, δεν είναι γερό αλλά τους κρατάει απασχολημένους και τους αρέσει.

Το σχοινί κάνναβης πολεμάνε να το κόψουν πάρα πολυ καιρό αλλά αντέχει και είναι πρακτικότατο.

Δεν έχω δοκιμάσει να πλύνω κανένα, δε γνωρίζω.
 
@Avrolimos όλα τα λεφτά αυτή η σκάλα! Μου άρεσε που πέρασες τον σπάγκο κ μέσα από το στικ κανέλας. Άνετα φτιάχνεις κ κούνια! Γειά στα χέρια σου. 👍👏😊
 
@MARY58 σε μερικά στικ υπάρχει αυτή η δυνατότητα καθώς έχουν κενό ανάμεσα, το πέρασα βάζοντας λίγο σελοτέιπ στην άκρη του σχοινιού για να μη σκαλώνει και το έσπρωξα
 
  • Τέλειο!
Αντιδράσεις: MARY58
@Avrolimos σωστός! Σίγουρα θα εκτιμηθεί δεόντως. Κ μπορείς να τους κάνεις κ πιο μεγάλη σκάλα, από αυτές που κάνουν κοιλιά κ είναι οριζόντιες.
 
Back
Top