Γενικά Παρακαλώ να καλωσορίσετε τον Τζόι και την Πιτς

Κανένα μπουνίδι έπεσε τελικά;

Μπράβο Άλκηστις! Καλή δύναμη!
Όχι δεν είμαι άνθρωπος της βίας! Μας έκοψε και 5€!ψυχαρα ο ανεκδιήγητος!

Το τσιγάρο να το κόψεις... Το τσιγάρο...😛
Θα γίνει κ αυτό... Τον καφέ μη μου κόψετε μόνο παιδιά... μετά θα βρω τη δύναμη να κλειστώ κ σε μοναστήρι!
 
Όχι δεν είμαι άνθρωπος της βίας! Μας έκοψε και 5€!ψυχαρα ο ανεκδιήγητος!

Με λίγο θράσος μπορεί και να πετυχαινες κάτι καλύτερο μιας και μοναδικός στόχος τους είναι το κέρδος και αυτοι οι τόσο θρασύς τύποι μόνο έτσι καταλαβαίνουν. Εγω στην θέση σου θα έκανα γνωστό το συγκεκριμένο πετ στο φορουμ
 
Η τσιμπιά στο μεγαλείο της.. Έκοψα φτερά στο αρσενικό.. Έπλυνα πόδια οσο με άφηναν... Είναι σίγουρα ζευγάρι...ψέκασα με pinex pumpspray ράχη και στα δυο από απόσταση και έβαλα επιθολ στε πόδια κβκάτω από το Ράμφος και με μπατονετα οσο γινόταν σε μεγαλύτερη περιοχή κοντά στον χαλινο. Και έλεγα ότι τα θηλυκά μπατζι τσιμπάνε δυνατά... Επισης έβαλα σκορδονερο όπως μου είπε η Μαρία να το ετοιμάσω..
 
Τώρα έχεις δύο λαδοποντικάκια; :)

Τι ειναι τα κάλλη μπρος την ίαση Μαρια μου! (Παραφρασμένο)!
Αλκηστις αντε, καλή αρχή!

Ο Γκιωνάκης στον αχόρταγο Μαρια μου!
 
Ξεκίνησαν από τον άνηθο! instagram.com/p/BRsqo9IjmcC

Με λίγο θράσος μπορεί και να πετυχαινες κάτι καλύτερο μιας και μοναδικός στόχος τους είναι το κέρδος και αυτοι οι τόσο θρασύς τύποι μόνο έτσι καταλαβαίνουν. Εγω στην θέση σου θα έκανα γνωστό το συγκεκριμένο πετ στο φορουμ
Α δεν σας είπα...ήταν ο ιδιοκτήτης σήμερα! Ενταξει, δεν θέλω να θίξω τώρα καταστάσεις άλλες... Το μαγαζί λέγεται zoo park και είναι επι της Αγίου Δημητρίου στην περιοχή του μπραχαμιου! Κοντα στην εκκλησία του Αγίου Δημητρίου! Οτι θες μου λέει από βιταμίνες κτλ να μας έρθεις. Καλα θα γίνουν μου λέει...ψυχικό κανεις! Στοχεύω ανάμεσα στα φρύδια, αλλά τελικά λεω Ασε τώρα που τα πήρες... Ναι ναι του λεω θα έρθω οπωωωσδηποτε!
 
Άντε βρε γειτονάκια είμαστε...
Πάντως για να ξέρεις -δυστυχώς- δεν είναι από τα χειρότερα μαγαζιά της περιοχής μας...
Και με κάποιον που είχα μιλήσει στο πρόσφατο παρελθόν και εξυπηρετικός ήταν και γνώστης...
Δεν είμαι πελάτης τους για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις...
Το θέμα είναι να φύγουν ΟΛΑ τα ζωντανά από τα pet shops!

Να σου ζήσουν!
 
Πάντως για να ξέρεις -δυστυχώς- δεν είναι από τα χειρότερα μαγαζιά της περιοχής μας...
Δυστυχώς όμως διαχειρίζεται πολλά πτηνά.

Το χειρότερο pet shop της Ελλάδας βρίσκεται Γουδή.
Πάω στοίχημα!
Ας ανοίξουμε ένα τέτοιο θέμα με τα χειρότερα ever!
 
Back
Top