Γενικά Παρακαλώ να καλωσορίσετε τον Τζόι και την Πιτς

Η Σου, ειναι μικρη ακόμα! Η ίριδα σχηματίζεται περίπου στον 7ο μήνα! Ο Σποτ βαση χρωμάτων παιζει να ειναι Dark eye, που σημαίνει οτι δεν θα σχηματίσει ίριδα ποτε! Θα ειναι ολομαυρα, σαν του δικού μου!
Ο σποτ είχαμε πει ειναι recessive pied dark eye.i know... 😀

instagram.com/p/BR8ViorjDae τι άντρας.. Τι ιππότης... Τι αρσενικό...
 
Εχω μερες που ηθελα σου το πω... Το ενα ειδικα ειναι τεραστιο
Τις προηγούμενες μέρες δεν άνοιγαν εντελώς τα ποδαράκια της για να την κουμαντάρω..σήμερα θα γίνει πανηγύρι πάλι..
 
Στην φωτογραφία αυτή δεν φαίνεται να θέλουν κόψιμο. Άσε καλύτερα προς παρόν. Να τελειώσει η θεραπεία και μετά.
Τα ίνσταγκραμ εγώ τουλάχιστον δεν μπορώ να τα ανοίξω.
Μαράκι πάντως το έχω ξεκλείδωτο για αυτόν τον λόγο. Δεν ξέρω αν έχεις θέμα συσκευής.. Είναι πάντως ένα συνεχόμενο λεπτό που φροντιζει αυτός το φτερωμα της.
 
Στην φωτογραφία αυτή δεν φαίνεται να θέλουν κόψιμο. Άσε καλύτερα προς το παρόν. Να τελειώσει η θεραπεία και μετά.
Τα ίνσταγκραμ εγώ τουλάχιστον δεν μπορώ να τα ανοίξω.

Στο αριστερό πόδι, Μαρια το νύχι ειναι ελαφρώς μεγαλο! Ενα τσικ κόψιμο ειναι αλλα μπορει να γινει και μετα οπως λες!
 
Σήμερα και τι δεν εφαγαν παντως... Ανηθο.. Κεχρι.. Μπρόκολο.. Αυγο..σπορους..σπορους με το μιξ εκεινο που μου ειχε πει η μαρια να κανω με το κοκκινο πιπερι τη ριγανη κτλ... ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΦΑΓΑΝ ακομα..
 
Πρόσεξε να τα κόψεις ένα τσικ μόνο και αργότερα πάλι, όταν δεν θα έχουν ακάρεα. Μην έχουμε μολύνσεις.

ειναι και αυτα ακαρεα;βαζω και εκει επιθολ αλλα ειναι το μονο σημειο που δε βλεπω βελτιωση.
Ναι, εκεί είναι πολύ δύσκολο, θα φύγουν τελευταία. Αυτά θα σε ταλαιπωρήσουν. Αλλά πρέπει να φύγουν, αλλιώς θα καταστεί μόνιμη εστία επιμολύνσεων.
 
Ναι, εκεί είναι πολύ δύσκολο, θα φύγουν τελευταία. Αυτά θα σε ταλαιπωρήσουν. Αλλά πρέπει να φύγουν, αλλιώς θα καταστεί μόνιμη εστία επιμολύνσεων.
αυτο ακριβως το σημειο ειναι που με εκανε να σκεφτω τις σταγονες pulmosan.
 
Back
Top