Φροντίδα Προσπάθεια κατασκευής χειροποίητων παιχνιδιών

Και επειδη βαριομουν λεω ας φτιαξω ενα μπιχλιμπιδο παιχνιδακι για το χαδιαρομωρουλι μου... Με ξυλα απο κανελα κευλανης για να την μασουλαει διαβασα κανει καλο :Dθα το βρει κ συναρπαστικο να την ξυλωσει, κατι κουδουνακια απο παιχνιδι που δν πλησιαζει, χαρτι, καλαμακια😳ειναι λιγο χαζο αλλα το πεπερονι μου θα το διασκεδασει... Θελω να πιστευω!meh
 

Συνημμένα

  • rsz_20161102_200659.webp
    rsz_20161102_200659.webp
    41,3 KB · Προβολές: 50
Και επειδη βαριομουν λεω ας φτιαξω ενα μπιχλιμπιδο παιχνιδακι για το χαδιαρομωρουλι μου... Με ξυλα απο κανελα κευλανης για να την μασουλαει διαβασα κανει καλο :Dθα το βρει κ συναρπαστικο να την ξυλωσει, κατι κουδουνακια απο παιχνιδι που δν πλησιαζει, χαρτι, καλαμακια😳ειναι λιγο χαζο αλλα το πεπερονι μου θα το διασκεδασει... Θελω να πιστευω!meh
Θέλουμε βίντεο όταν αρχίσει να του κάνει "επίθεση"! 😛
 
.. Απλά, βάλε λίγο παραπάνω ''πάθος'' και ''θέλω'' στην ιδέα σου.. μπορείς! 👍
άλλωστε,έχεις καλλιτεχνική φλέβα! 🙂

Ενταξει τωρα με "ανεβασες" 😛
Θα μαζεψω υλικα και θα κανω παλι μια προσπαθεια.
Αν πετυχει θα την ανεβασω να την δειτε, αν οχι... Θα κανω την παπια :D
 
Αν πετυχει θα την ανεβασω να την δειτε, αν οχι... Θα κανω την παπια :D
.. Κάποιοι λένε πως ''η προσπάθεια μετράει'', και εγώ απλά θα συμπληρώσω πως ''η θέληση είναι το πάν''.
ότι κι αν προσπαθήσεις.. Να μας το δείξεις, ναι😉
 
.. Κάποιοι λένε πως ''η προσπάθεια μετράει'', και εγώ απλά θα συμπληρώσω πως ''η θέληση είναι το πάν''.
ότι κι αν προσπαθήσεις.. Να μας το δείξεις, ναι😉

Οκ , ελπιζω να μην χαλασω το ομορφο θεμα της φιλεναδας μου με το αποτελεσμα 😛
 
Και επειδη βαριομουν λεω ας φτιαξω ενα μπιχλιμπιδο παιχνιδακι για το χαδιαρομωρουλι μου... Με ξυλα απο κανελα κευλανης για να την μασουλαει διαβασα κανει καλο θα το βρει κ συναρπαστικο να την ξυλωσει, κατι κουδουνακια απο παιχνιδι που δν πλησιαζει, χαρτι, καλαμακιαειναι λιγο χαζο αλλα το πεπερονι μου θα το διασκεδασει... Θελω να πιστευω

Μπράβο Έλένη! Εύχομαι το Πεπερόνι να το τιμήσει δεόντως!

Πολυ σας ζηλευω εσας που φτιαχνεται μονοι σας παιχνιδια και φαινονται ομορφα.
Κατι κανω λαθος

Ηλέκτρα μου δεν υπάρχει όμορφο και άσχημο παιχνίδι! Το παν είναι να αρέσει στο πουλί και να ασχοληθεί και όχι να αρέσει σε μας! 😉 Έχω κάνει παιχνίδια που μ άρεσαν αλλά τα πουλιά ούτε να τα φτύσουν, και χαζομάρες κατ εμέ, που ασχολούνται όλη μέρα!👍 Οπότε βάλτο μπρος και το Μελόνι με το Μαγκουίνι θα σε πουν αν είναι ωραίο ή όχι!
 
Χαχ😀 αυτα να καταστρεψουν θελουν οποτεεεε μην σε νοιαζει @ilie mp βρες κατι να κανει κρατσ κρουτσ κατι πολυχρωμο με ξεφτια να πετανε απο δω κ απο κει φτιαξτο κ θα ξετρελαθουννν
 
Back
Top