Γενικά Τελικά πήρα αρσενικό καναρινάκι

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης George98
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
είναι λίγο μικρό αλλά μέσα σε ανεκτά πλαίσια για ένα αρσενικό(40*30*30) (για δύο μήνες ακόμη γιατί μετά θα αρχίσει η προετοιμασία αναπαραγωγής και θα μπει σε ζευγαρόστρα)
Νύφη βρήκες;
 
Νύφη βρήκες;
Έχω ένα θηλυκό αλλά δεν είναι και η πιο κατάλληλη νύφη γιατί είναι μελανινικό... (θα τα βάλω μια φορά σίγουρα μαζί να βγάλω παρδαλά γιατί μου αρέσουν και αυτά 🙄) και τώρα ψάχνω λιποχρωμική νύφη :)
 
Έχω ένα θηλυκό αλλά δεν είναι και η πιο κατάλληλη νύφη γιατί είναι μελανινικό...
Γιώργο μου έχω μία κόκκινη λιποχρωμική! Είναι 4 χρονών αλλά δεν νομίζω να έχει πρόβλημα... Είναι πολύ καλή μαμά και κάθε χρόνο μου βγάζει μικρά.. Δεν την δίνω αλλά μπορούμε να συμπεθερέψουμε! Σκέψου το! 😉
 
Γιώργο μου έχω μία κόκκινη λιποχρωμική! Είναι 4 χρονών αλλά δεν νομίζω να έχει πρόβλημα... Είναι πολύ καλή μαμά και κάθε χρόνο μου βγάζει μικρά.. Δεν την δίνω αλλά μπορούμε να συμπεθερέψουμε! Σκέψου το! 😉
Πολύ ωραίο θα ήταν Αλίκη! 🙂 αλλά Χαλκιδική- Αθήνα δυστυχώς είναι μια αξιοσέβαστη απόσταση...☹
 
αλλά Χαλκιδική- Αθήνα δυστυχώς είναι μια αξιοσέβαστη απόσταση...☹
Ωωωχ βλακεία... Θα μου τον φέρεις τον Μάρτη και θα στον γυρίσω πίσω Ιούνιο μαζί με τα μισά μικρά! Βασιλιά θα τον έχω! 😉 Σκέψου το...
 
Ωωωχ βλακεία... Θα μου τον φέρεις τον Μάρτη και θα στον γυρίσω πίσω Ιούνιο μαζί με τα μισά μικρά! Βασιλιά θα τον έχω! 😉 Σκέψου το...
Άμα κατέβω Αθήνα στον φέρνω (ξέρω πως θα μου τον προσέχεις) αλλά και πάλι δύσκολο. Γιατί δεν προβλέπεται τέτοιο δρομολόγιο
 
Άμα κατέβω Αθήνα στον φέρνω (ξέρω πως θα μου τον προσέχεις) αλλά και πάλι δύσκολο. Γιατί δεν προβλέπεται τέτοιο δρομολόγιο
Έλα Αθήνα να κανονίσουμε και συνάντηση κορυφής όλο το PetBirds ! 😉
 
Back
Top