Φροντίδα Τη γνωμη σας για αγορα καινουριου κλουβιου για το κοκατιλ μου

τα κοιταξα κι εγω και δεν λεει διαστασεις.. Να το προσεξουμε αυτο!
ενα που εχει μεσα που το αναφερει σαν μεσαιο με τιμη 8,70, εχω ολοιδιο και ειναι μικρο για κοκατιλ... Και το ειχα αγορασει 6 ευρω απο μαγαζι, επειδη το ειχαν ξεστησει και ηταν απανω παπαγαλακια! Ολοκαινουριο...


λεει διαστασεις αν πατησεις στα επιπλεον χαρακτηριστικα. Μου ειπαν απο σεπτεμβρη θα ειναι διαθεσιμα τα παιχνιδια.



Λινα αυτο στο χω ξαναπει κι εγω και αλλα ατομα. Το πορτοκαλι στα μαγουλα δεν παιζει ρολο στις μεταλλαξεις. Το κοκατιλ σου ειναι περλε. Ολα τα περλε κοκατιλ ειναι θηλυκα.

Επισης τεστ DNA δεν γινεται στην Ελλαδα.

μονο εσυ μου το ειπες; Πολλα ατομα.
απλα μεταφερω οτι μου ειπε.
επιτελους ποτε σε αυτη τη χωρα θα γινει κατι σωστο;
ουτε ενα #$%@ dna δεν κανουν; Ολα στραβα σε αυτη τη χωρα.
(σορυ για τα νευρα αλλα σημερα στη δουλεια τσακωθηκα με εναν καραγκιοζη. &%$# την ομονοια.)
 
και εγω θα της παρω ενα παρομοιο κλουβι για δωρο χριστουγεννων
με διαστασεις 80 υψος 75 φαρδος και 55 μηκος
 
αληθεια; Που το βρηκες και ποσο;
εγω σκεφτομαι να το εχω παρει μεχρι τελος σεπτεμβρη γτ θελω να της παρω εναν αρσενικο για παρεα.
 
θα το παρω απο ενα πετ σοπ στην ν.σμυρνη περιπου παλι στα 200 χωρις προσφορα
 
απο πανω ανοιγει το κλουβι και και βαζεις μια πατυθρα για να καθοται πανω το πουλι
 
κλουβί για κοκατίλ

και εγώ έχω κοκατίλ. Ένα μεγάλο κλουβί θα ήταν καλό. Να έχει τουλάχιστον μια πλευρα με οριζόντια κάγκελα για να σκαρφαλώνει. Έχω ακούσει ότι τα ιταλικά ειναι καλυτερα από τα κινέζικα αλλά και πιο ακριβά. Δες στο google κλουβία-κλούβες και θα δεις πολλά site π.χ.
μαρουλάκης,ornitalia, κ. Α.
 
βασικα τωρα μου ειπαν την τελικη τιμη οτι ειναι 270 ευρω αλλα ειμαι τυχερη
γιατι ειμαστε φιλοι ολοι εκει περα και θα μου το αφησουν 250 ευρω!
 
Back
Top