Φροντίδα Το νεο μου cockatiel και το κλουβι του, πειτε μου τη γνωμη σας

Πηγα να παρω σημερα ξυλινες πατηθρες, αλλά ο πετσοπας μου ειπε οτι δεν κανει να βαλω ξυλινες πατηθρες στον παπαγαλο γιατι το ξυλο το τρωει. Το ειπε μαλλον επειδη δεν ειχε να μου δωσει;
 
Πηγα να παρω σημερα ξυλινες πατηθρες, αλλά ο πετσοπας μου ειπε οτι δεν κανει να βαλω ξυλινες πατηθρες στον παπαγαλο γιατι το ξυλο το τρωει. Το ειπε μαλλον επειδη δεν ειχε να μου δωσει;
ναι σιγουρα γι'αυτο στο ειπε.
πηγενε παρε απο αλλο μαγαζι η φτιαξε εσυ!
 
Πηγα να παρω σημερα ξυλινες πατηθρες, αλλά ο πετσοπας μου ειπε οτι δεν κανει να βαλω ξυλινες πατηθρες στον παπαγαλο γιατι το ξυλο το τρωει. Το ειπε μαλλον επειδη δεν ειχε να μου δωσει;

Θα τις αλλαζεις οταν φθειρονται κ αυτος ειναι ο σκοπος τους να φθειρονται απο το ραμφος κ τα νυχια, ειναι οτι πιο φυσικο για τα πουλια, ψαξε κ αλλου, θα βρεις!
 
Το κλουβί είναι πολύ ωραιο μεγάλο και άνετο. Μπράβο. και το ένα μου κοκατίλ όταν το έφερα σπίτι δεν έτρωγε αλλά μετά άρχισε να τρώει αβγό.
 
Γνωριζει κανεις να μου προτεινει κανεναν καλο πτηνιατρο στην περιοχη της Θεσσαλονίκης;
Θα ηθελα να παω για μια προληπτικη εξεταση το cockatiel μου...
Επισης πειτε μου αν γνωριζετε και την τιμη της επισκεψης.
 
Πηγα να παρω σημερα άλατα bio bad για το μπανιο... Ομως η μονη μαρκα που ειχε στο pet shop ηταν quiko. Οποτε τελικα πηρα απο αυτο. το εχει χρησιμοποιησει κανενας; Γνωριζετε τιποτα;
 
Back
Top