Ασθένειες Τι πρόβλημα μπορεί να υπάρχει;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης eva vrs
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
...Αλλά είπε με μια φορά δε γίνεται κάτι...
Τεσπα...
... Αν πράγματι έχει ακάρεα με μια φορά, μάλλον είναι σίγουρο πως δεν θα γίνει ''κάτι'' ;) 🙄
(θέλει επανάληψη)
 
... Αν πράγματι έχει ακάρεα με μια φορά, μάλλον είναι σίγουρο πως δεν θα γίνει ''κάτι'' ;) 🙄
(θέλει επανάληψη)
Καλέ ακαρεα μόνο στο ράμφος του έχει...
Το πουλμοσαν το έβαλε προληπτικά... Έτσι όπως βάζουν...
 
Καλέ ακαρεα μόνο στο ράμφος του έχει...
Το πουλμοσαν το έβαλε προληπτικά...Έτσι όπως βάζουν...
Ο κτηνίατρος μου δεν έβαλε ποτέ προληπτικά pulmosan και δεν ''γνωρίζω'', αφού έχει ακάρεα στο ράμφος του, τότε δεν έβαλε προληπτικά...
(δηλ στο καναρίνι μου, γιατί στα parrotlets δεν προέκυψε ποτέ αυτή η ανάγκη)
 
αφού έχει στο ράμφος του, τότε δεν έβαλε προληπτικά...
Μου το είπε... Το έβαλε προληπτικά...
Οπως και ο άλλος γιατρός την πρώτη φορά που πήγα το ένα καναρίνι μου,του είχε βάλει προληπτικά...
Και όσο για το ράμφος η θεραπεία του,θα γίνει με την πομαδα και έτσι σιγά σιγά θα γίνει καλά
 
Γιατρος ειναι οποτε για να το κανει θα ειχε τον λογο του
αν το εκανε προληπτικα ετσι θα ειναι κιολας, δεν βρισκω λογο να ηθελε να δωσει εσφαλμενη εντυπωση στην Eυα
 
Γιατρος ειναι οποτε για να το κανει θα ειχε τον λογο του
αν το εκανε προληπτικα ετσι θα ειναι κιολας, δεν βρισκω λογο να ηθελε να δωσει εσφαλμενη εντυπωση στην Eυα
Μα έτσι είναι... Οι περισσότεροι γιατροί πάντα το βάζουν προληπτικά...
 
Γιατρος ειναι οποτε για να το κανει θα ειχε τον λογο του
αν το εκανε προληπτικα ετσι θα ειναι κιολας,*δεν βρισκω λογο να ηθελε να δωσει εσφαλμενη εντυπωση στην Eυα
Δεν αντιλέγω, απλά πιστεύω πως ''ενίσχυσε'' τη δράση της πομάδας 😉
 
Ο λόγος είναι γιατί έχει ακαρεα στο ράμφος του...
Αφού έχει ακάρεα γιατί έβαλε προληπτικά; Κάλεσε τον και ξαναρώτα τον. Μπορεί όντως να έχει και να χρειάζεται επανάληψη. :)
 
Καλημέρα παιδιά!
Ο Όλιβερ έγινε καλά! 🙂
Είχα ξεκινήσει να του κάνω θεραπεία με την πομαδα όπως είχε πει ο γιατρός αλλά βελτίωση δεν έβλεπα... Και έτσι συνεχισα με την επιθολ και ευτυχώς έγινε γρήγορα καλά...
 
Back
Top