Γενικά Τον Φώτη (καναρίνι)

@ΜΑΡΙΑαα 😍 Κουκλος ο Φωτης αλλα ηθελα να γινει και λιγο furby με το βλεμμα του Τζακ Νικολσον στον Λυκανθρωπο σαν να λεει:μην πειραζετε τα πραγματα μου δαγκωνω🤣!Και παλι να τον χαιρεσαι και χρονια του πολλα! 😍
 
@Elli για σένα μόνο ο ferby!🤣😘
Υ.Γ Άργησε πολύ να φουντώσει και αυτό με κάνει πολύ χαρούμενη γιατί άρχισε να με συνηθίζει το μικρούλι μου! 😁🥰
[automerge]1610008181[/automerge]
@Elli για σένα μόνο ο ferby!🤣😘
Υ.Γ Άργησε πολύ να φουντώσει και αυτό με κάνει πολύ χαρούμενη γιατί άρχισε να με συνηθίζει το μικρούλι μου! 😁🥰
 

Συνημμένα

  • E4EE763C-C1F3-4A68-ADB5-910DEFA96BDC.webp
    E4EE763C-C1F3-4A68-ADB5-910DEFA96BDC.webp
    215,3 KB · Προβολές: 25
@ΜΑΡΙΑαα Καλημερα!

Ομορφια μου...Τι γλυκο furbaki ειναι αυτο;Καιρο ειχα να τον δω ετσι!αλλα την πρωτη φορα ηταν ακομα πιο πολυ furby😍 θυμηθηκα τωρα ενα ψαρι δεν ξερω πως το λενε που οταν μαλλον το βγαζεις απο το νερο ή μαλλον νιωσει απειλη φουσκωνει - φουσκωνει και γινεται μπαλα και με το που το ξαναβαλεις στο νερο γινεται κανονικο ψαρι🤣

Χαιρομαι πολυ που σε συνηθιζει!σιγα σιγα θα το σταματησει και αυτο!δεν θα εχει προβλημα στο να του πειραζεις τα πραγματα🤣

Σε ευχαριστω παρα πολυ αλλα τωρα που σε συνηθιζει αστο μην τον προκαλεις και του κανουμε restart!Πολλα πολλα φιλακια να του δωσεις😘
 
θυμηθηκα τωρα ενα ψαρι δεν ξερω πως το λενε που οταν μαλλον το βγαζεις απο το νερο ή μαλλον νιωσει απειλη φουσκωνει - φουσκωνει και γινεται μπαλα
Puffer:
pufferfish-closeup-cut.ngsversion.1556636497139.adapt.945.1.webp
Μοιαζει με το το furby😂
 
Κάνουμε και το μπανάκι μας! Πρώτα πεντικιούρ και μετά πλενόμαστε!🤪🤣
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Back
Top