Γενικά Τούκη ο Αλεξανδρινός μου

Τάκη έλεγξες ώστε να μην έχει πρόσβαση στα καλώδια των ηλεκτρικών συσκευών; Του άφησες το ράδιο ή την τηλεόραση αναμμένη για να ακούει-βλέπει κάτι; (είναι πολλές οι ώρες):)
 
νικελοντεον και ναι μεσα ειναι! Πανω απο 5-10 λεπτα δεν τον αφηνω ουτε οταν ειμαι εγω εκει! τσιμπαει δοκιμαζει τα παντα και τωρα εχει βαλει στο ματι τις δερματινες πλατες απο τις καρεκλες και τον καναπε! 5-10 λεπτα και αρκετες φορες την μερα! τις καρεκλες τις εβαλα σε αλλο δωματιο και τις γλυτωσα αλλα δεν μπορω για τα υπολοιπα επιπλα του σπιτιου! ζηλευω εσας με τα παρροτλετ και τα μπατζι! 🙄:D👎 κουκουναρια μαζεψα αλλα αν τα πλυνω σημερα θελουν κ μια μερα στον ηλιο ε; Παντως η πλακα ειναι οτι μου δινεται συμβουλες απο τα δικα σας που τα μυτακια τους ειναι πολυ αθωα μπροστα στο κομπρεσερ του Τουκη
 
Μάλλον τον έχει μέσα στο κλουβί, δεν φαντάζομαι ελεύθερο @Sissy μου.
... Είπα κι εγώ🙄

... Παντως η πλακα ειναι οτι μου δινεται συμβουλες απο τα δικα σας που τα μυτακια τους ειναι πολυ αθωα μπροστα στο κομπρεσερ του Τουκη
:)Πιστεύω πως είναι στην ιδιοσυγκρασία του πουλιού αυτό με το μασούλημα, ο κοκατού (των γονιών μου) επί 28 χρόνια ποτέ δεν θυμάμαι να έκανε ζημιά
 
Μα ναι αυτο που λες ειναι, εδω ζακο γνωστων μου ειναι αγγελουδια! Δεν παίζει ρολο το μεγεθος αλλα το μυαλο! Παντως ο πρωτος μου δεν ηταν ετσι! Φαντασου οτι τον αφηνα στο πατωμα και περπατουσε! αυτος μονο πεταει! βεβαια το σαλονι ηταν μικροτερο ενω αυτο ειναι 8 μετρα στο μηκος
 
Αυτο κανω κι εγω οποτε χρειαστει να αφησω τον Ερνεστο μονο στο σπιτι. Μπροστα σε παραθυρο, μισο κλουβι σε σκια, μισο να εχει λιγο ήλιο, φαγακι, νερακι και τα... Ζουζουνια να τραγουδανε "χαρωπα τα δυο μου χερια τα χτυπω" και αλλες τεραστιες επιτυχίες που τον κανουνε να χορεύει 😛
Οσο για τυχη με τα επιπλα κατσε να βγαλω φωτο το τραπεζακι του σαλονιου και το τραπεζι της κουζινας :D
 
Ίσως και η ηλικία είναι μικρό ακόμα. Με χοντρά καλύμματα, ίσως και με πετσέτες από κάτω στο σημείο της κεφαλής θα σωθείτε στην καθημερινότητα για να μην τις πηγαίνετε πέρα-δώθε.
 
Ίσως και η ηλικία είναι μικρό ακόμα. Με χοντρά καλύμματα, ίσως και με πετσέτες από κάτω στο σημείο της κεφαλής θα σωθείτε στην καθημερινότητα για να μην τις πηγαίνετε πέρα-δώθε.
😀 Μαρια σου ειπα... Με πας φυρι φυρι για το διαζυγιο! Ακου καλυμματα! Εδω εχει κανει 2 τρυπες σε καινουργιες μπλουζες τις Μαριας μεσα σε 3 δευτερολεπτα αρα του αρεσουν και τα υφασματα! Και ξερεις κατι, οτι βαλει στο ματι το φυλαει για την επομενη! Καραουλι λοιπον οταν ειναι εξοδουχος! Οι πετσετες καλα μου ακουγονται και ποιο οικονομικες 😉
 
😀 Μαρια σου ειπα... Με πας φυρι φυρι για το διαζυγιο! Ακου καλυμματα! Εδω εχει κανει 2 τρυπες σε καινουργιες μπλουζες τις Μαριας μεσα σε 3 δευτερολεπτα αρα του αρεσουν και τα υφασματα! Και ξερεις κατι, οτι βαλει στο ματι το φυλαει για την επομενη! Καραουλι λοιπον οταν ειναι εξοδουχος!
Μήπως να προσπαθησουμε να πεισουμε μαζι τις γυναικες οτι οι τρυπες στις μπλουζες ειναι μαστ και η νεα μοδα παγκόσμια; :D
 
Τωρα τι like να κανω 😵 unlike εχει;
Έλα μην φοβάσαι άλλο ένα πουλάκι άλλο τα γατάκια, την πιάνουν από παντού και την ρημάζουν. Εσύ τα κεφαλάρια αν καλύψεις για τα λίγα λεπτά που το βγάζεις είσαι εντάξει :)
 
Για σενα το ειπα για τις καρεκλες! Λαικ κανεις οταν σ αρεσει! Χαχα!
 
Χα χα χα που βρέθηκε αυτή η γατούλα; Δική σας είναι;

Κοίτα που έχει κατέβει στα χαμηλά για να της μιλάει :)
 
Γενικα υπαρχουν 3 γατες στον κηπο που τις ταιζουμε 2 θηλυκες κ μια αρσενικη
 
Back
Top