Γενικά Τούκη ο Αλεξανδρινός μου

Εμφανιστηκε απο το πουθενα τον χειμωνα και ειναι η ποιο χαζουλα γατα που εχω δει ως τωρα! Τις δινω φαι και ωσπου να καταλαβει οτι ειναι μπροστα της της τοχει φαει μια αλλη, η ψαχνει διπλα της ενω ειναι μπροστα της! Με τον Τουκη δεν ασχολειται, απεναντιας ο Τουκη ασχολειται λογω της περιεργειας που τον διακατεχει!
 
Ωρα να χαλασουμε κατι!
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Αν επαιρνα δευτερο, αργοτερα, θα ηταν ποιο φρονιμος η τρωω τα παντα χ 2;
Ίσως κάπως στην φωνή και τα κραξίματα, ζημιές κτλ σίγουρα Χ 2 :) μην πω και παραπάνω, γιατί θα κάνουν συμμορία.
 
Ωχ αμαν! Οι φωνες δεν με ενοχλουν γιατι κραζει μονο οταν τον εχω εξω, απο την χαρα του μαλλον και δινει κατι το τροπικο στο σπιτι! Η πλακα ειναι οτι ο μικρος ειναι Κυπρο διακοπες και ειδε με την μαμα του σε πετ σοπ εναν ιδιο και τρελαθηκε! Μαμα ο αδελφος του Τουκη, να τον αγορασουμε να του κανει παρεα! Η πωλητρια λοιπον τους ειπε οτι ηταν 4 μηνων αρσενικο, αλλα μου ειπε η συζηγος οτι ειχε το κοκκινομαυρο κολλιε που σημαινει αν δεν εχω διαβασει λαθος οτι πρεπει να ειναι κοντα 2 ετων και πανω! Βεβαια ειχε και δακτυλιδι μου ειπε, αλλα δεν εδωσε σημασια, ουτε ηξερε τι ειναι!

Το δικό σου είναι αρσενικό με dna;

Οχι μου ειπε αυτη οτι βγαζουν το κολλιε οποτε φαινεται ετσι κ αλλοιως, επισης μου εδειξε μια σκια στον λαιμο του κ μου ειπε οτι αρσενικο ειναι γιατι τα θυληκα δεν εχουν αυτη την σκια! Οποτε θα δειξει στο μελλον!
 
Μάλιστα, γιατί δεν του κάνεις τεστ, γύρω στα 5 ευρώ έχει. Αν είναι να πάρεις άλλο, να το κάνεις, να ξέρεις σίγουρα. Εγώ νομίζω ότι μια σκιά την έχουν και τα θηλυκά η @anatolia θα μας πει σίγουρα που τα έχει ζήσει σε διάφορες ηλικίες από κοντά.
 
Από ότι ξέρω και από τα indian ringneck τη σκιά την έχουν και τα θηλυκά οπότε μέχρι να περάσει τους 18 μήνες δεν μπορείς να ξέρεις φύλο χώρος την εξέταση DNA.

Επίσης το πουλάκι στο πετ σοπ οπωσδήποτε δεν ήταν 4 μηνών από την στιγμή που είχε το δαχτυλίδι όπως πολύ σωστά είπες, οπότε ούτε να το σκέφτεστε.

Πάντως αφού η σύζυγος το σκέφτεται για δεύτερο είσαι σε καλό δρόμο.
 
Ωρα να χαλασουμε κατι!
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Kοιτάξτε με πόση καρτερότητα και επιμέλεια ασχολείται το έξυπνο αυτό και λατρεμένο! Για φιλιά είναι, 😀!)

Μάλιστα, γιατί δεν του κάνεις τεστ, γύρω στα 5 ευρώ έχει. Αν είναι να πάρεις άλλο, να το κάνεις, να ξέρεις σίγουρα. Εγώ νομίζω ότι μια σκιά την έχουν και τα θηλυκά η @anatolia θα μας πει σίγουρα που τα έχει ζήσει σε διάφορες ηλικίες από κοντά.
Ναι, έχουν και τα θηλυκά σκιά)
 
Μάλιστα, γιατί δεν του κάνεις τεστ, γύρω στα 5 ευρώ έχει. Αν είναι να πάρεις άλλο, να το κάνεις, να ξέρεις σίγουρα. Εγώ νομίζω ότι μια σκιά την έχουν και τα θηλυκά η @anatolia θα μας πει σίγουρα που τα έχει ζήσει σε διάφορες ηλικίες από κοντά.
Μαρια δεν ειναι το 5 ευρω αλλα η ταλαιπωρια! Οτι και να ειναι δεν αλλαζει πατως! Για δευτερο ειμαστε μακρυα! Εδω δεν πηγα Κυπρο 15 ημερες εξ αιτιας του! Ουτε πεθερικα υπαρχουν δυστηχως!
 
Μαρια δεν ειναι το 5 ευρω αλλα η ταλαιπωρια! Οτι και να ειναι δεν αλλαζει πατως! Για δευτερο ειμαστε μακρυα! Εδω δεν πηγα Κυπρο 15 ημερες εξ αιτιας του! Ουτε πεθερικα υπαρχουν δυστηχως!
Τι να σας πει και η Κύπρος;! Αυτό είναι πιά το επίκεντρο του Σύμπαντος, το Μαντείο των Δελφών μετατωπίστηκε και ο Αφαλός της Γης βρίσκεται πιά μέσα στο κλουβί του!) Λατρεία είναι!)
 
latest

IMG_20160829_131601-1024x576.webp IMG_20160829_131633-1024x576.webp

Στην πρωτη θυμιζει δεινοσαυρο 😀! 🙄 κατι σε ραπτορα σε light μορφη!👎
Τα νυχια ακομα να τα κοψουμε! Μολις τον κρατησαμε ανασκελα για λιμαρισμα επαθε πατατρακ και τον αφησαμε! την πετσετα την σκεπτομαστε αλλα φοβαμαι το σοκ παλι!
 
Αχ, κάθε φορά που τον βλέπω σε φωτό, θέλω να τον ζουμπίξω!) Λατρεία είναι!) Η πετσέτα είναι για τα νύχια ότι πρέπει, εμείς έτσι κόβουμε της Κοκός τα νύχια, αλλιώς δαγκώνει μέχρι τα αίματα.)
 
Back
Top