Ασθένειες Το Ρίνκνεκ μου βγάζει αίμα

Μόλις γύρισα από το πτηνιατρο δεν τις βρήκε τπτ λέει ότι είναι ψυχολογικό. Πρέπει να πάρει αντιβίωση για το σκίσιμο κάτω από την αμαρα και μετά αντιστρες. Είδε τις κουτσουλιές στο μικροσκόπιο εξέτασε και τη πληγή. 10 ευρό μόνο εγώ περίμενα κάνα κατοστάρι να δώσω πολύ φτηνός.

Σε ποιον πήγες;

Τι σκίσιμο έχει στην αμάρα, δεν σου είπε πως εκτιμάει ότι δημιουργήθηκε; Για παράσιτα την έψαξε;
 
Μόλις γύρισα από το πτηνιατρο δεν τις βρήκε τπτ λέει ότι είναι ψυχολογικό. Πρέπει να πάρει αντιβίωση για το σκίσιμο κάτω από την αμαρα και μετά αντιστρες. Είδε τις κουτσουλιές στο μικροσκόπιο εξέτασε και τη πληγή. 10 ευρό μόνο εγώ περίμενα κάνα κατοστάρι να δώσω πολύ φτηνός.

Ενημερωσες οτι 20 μερες πριν της ξεκινησες αλλη αντιβιωση;
 
Πολύ ευχάριστα τα νέα σας. Μπράβο!
Από τη στιγμή που είναι ψυχολογικό μόνο εσύ μπορείς να το σταματήσεις εντοπίζοντας το πρόβλημα. Ίσως περισσότερα παιχνίδια στο κλουβί 🤔
Να μην την αφήνεις όλη την ημέρα εκτός κλουβιου. Ίσως στο κλουβί της νιώθει περισσότερη ασφάλεια.
Έχω σκοπό να αφαιρέσω το κλουβι το καλοκαίρι το δωμάτιο το φτιάχνω ειδηκα για αυτην.
[automerge]1552417420[/automerge]
Ενημερωσες οτι 20 μερες πριν της ξεκινησες αλλη αντιβιωση;
Ναι μου είπε ότι η αντιβίωση είναι για βακτήρια ενώ υπάρχουν και άλλες αρρώστιες. Το καλύτερο είναι η καραντίνα για 30 μέρες.
[automerge]1552418007[/automerge]
Σε ποιον πήγες;

Τι σκίσιμο έχει στην αμάρα, δεν σου είπε πως εκτιμάει ότι δημιουργήθηκε; Για παράσιτα την έψαξε;
Το έκανε μόνη της λέει και ότι είναι αρκετά μεγάλο. Αυτό που του φάνηκε περίεργο είναι ότι το σκίσιμο βρίσκεστε στο κάτω μέρος της αμαρας. Συνήθως όλα το κάνουν στη πάνω πλευρά...
[automerge]1552418142[/automerge]
Έχω σκοπό να αφαιρέσω το κλουβι το καλοκαίρι το δωμάτιο το φτιάχνω ειδηκα για αυτην.
[automerge]1552417420[/automerge]

Ναι μου είπε ότι η αντιβίωση είναι για βακτήρια ενώ υπάρχουν και άλλες αρρώστιες. Το καλύτερο είναι η καραντίνα για 30 μέρες.
[automerge]1552418007[/automerge]

Το έκανε μόνη της λέει και ότι είναι αρκετά μεγάλο. Αυτό που του φάνηκε περίεργο είναι ότι το σκίσιμο βρίσκεστε στο κάτω μέρος της αμαρας. Συνήθως όλα το κάνουν στη πάνω πλευρά...
Ναι τον ρώτησα για εξωπαρασητα όπως μου είπες. Έψαξα τα πάντα δε βρήκα τπτ. Έτσι μου είπε...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Έχω σκοπό να αφαιρέσω το κλουβι το καλοκαίρι το δωμάτιο το φτιάχνω ειδηκα για αυτην.
[automerge]1552417420[/automerge]

Ναι μου είπε ότι η αντιβίωση είναι για βακτήρια ενώ υπάρχουν και άλλες αρρώστιες. Το καλύτερο είναι η καραντίνα για 30 μέρες.
[automerge]1552418007[/automerge]

Το έκανε μόνη της λέει και ότι είναι αρκετά μεγάλο. Αυτό που του φάνηκε περίεργο είναι ότι το σκίσιμο βρίσκεστε στο κάτω μέρος της αμαρας. Συνήθως όλα το κάνουν στη πάνω πλευρά...
Ναι τον ρώτησα για εξωπαρασητα όπως μου είπες. Έψαξα τα πάντα δε βρήκα τπτ. Έτσι μου είπε...
[automerge]1552418792[/automerge]
Καλησπέρα Τάσο! Πολύ καθησυχαστικά τα νέα σας! Να τηρήσεις πιστά τις συμβουλές του ιατρού και σύντομα θα αντιμετωπιστεί το θεματάκι του πτηνού!✌
Άσε αδερφέ μαύρο σύννεφο έχει κάτσει πάνω από το κεφάλι μου. Πριν 3 μήνες έκανα εγχείρηση το σκύλο μου για καρκίνο και πριν 15 μέρες διαγνωστικε καρδιοπαθια έβγαλε και κάτι προβλήματα στο λάρυγγα και τώρα αυτό με τη παπαγαλινα μου.
[automerge]1552419281[/automerge]
Παιδιά ευχαριστώ όλους για τη συμπαράσταση και που ενδιαφερθηκατε για το πρόβλημα μου!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Back
Top