Γενικά Το νέο μου φιλαράκι ένα μωρό ringneck

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Anemos84
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Anemos84

Banned
Εγγραφή
30 Μαρ 2008
Μηνύματα
360
Ιδού το νέο μέλος της οικογενείας μου! Πείτε όλοι γειααα!

(λεπτομέρειες για την αγορά του λίγο αργότερα)
 

Συνημμένα

  • DSC00209.webp
    DSC00209.webp
    92 KB · Προβολές: 239
  • DSC00210.webp
    DSC00210.webp
    107,7 KB · Προβολές: 181
Συγχαρητηρια! :D Να σου ζησει και να τον προσεχεις!

Ειναι πανεμορφος!:D προφανως ταιζεται με φορμουλα ακομη σωστα; Ελπιζω να σου δειξανε πως να το κανεις! 😉 Κλουβι αγορασες; Αν δεν εχει ξεκινησει να τρωει ακομη μονος του ειναι καλο να αρχισεις κατευθειαν με πελετς ετσι δεν θα εχει κανενα προβλημα να τα μαθει αργοτερα. Ειναι πληρης διατροφη!
 
😀 ειναι ενας απο αυτους που εχω στη πρωτη φοτο με τα μωρα;😀

μανο να σου ζησει! Πηρες φορμουλα να το ταιζεις;βαλε λεπτομερειες και σκεψου αυτο που σου ειπε ο ανεστης, αργοτερα οταν θα αρχιζει να τρωει ξεκινα τον με πελλετς! Οχι σπορια, αμα θες βεβαια γιατι η διαφορα στην τιμη ειναι μεγαλη!
παντως για απογαλακτισμό δεν κανουν ολα τα πελλετς αμα θες πληροφοριες πες μου.
 
😀 ειναι ενας απο αυτους που εχω στη πρωτη φοτο με τα μωρα;😀

μανο να σου ζησει! Πηρες φορμουλα να το ταιζεις;βαλε λεπτομερειες και σκεψου αυτο που σου ειπε ο ανεστης, αργοτερα οταν θα αρχιζει να τρωει ξεκινα τον με πελλετς! Οχι σπορια, αμα θες βεβαια γιατι η διαφορα στην τιμη ειναι μεγαλη!
παντως για απογαλακτισμό δεν κανουν ολα τα πελλετς αμα θες πληροφοριες πες μου.


και η ποιοτητα στην διατροφη επισης! τα πελετς ειναι μακραν καλυτερα. :D
 
Mano! Na sou zisei o RingNeckoulis sou! :D... Poli Omorfos einai! Na ton prosexeis! Arxize na ton mathenis apo protes meres! Perimenoume polles photo kai youtube! Pos ton/tin lene? Po-po-po! Na sou zisei kai pali! )
 
Μάνο είναι τόσο γλυκό που θέλεις να το πάρεις αγγαλιά και να μην το ξαναφισεις. Εχει τόσο αθώο βλέμμα! Να σου ζήσει με υγέια και πολλές αγάπες!
 
Back
Top