Φροντίδα Το budgie μας ο Δημήτρης

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Donnacsg
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
και για μην το ξεχασω


 
@ianos ψάχνω ένα κλουβί στο περίπου 60×40×50 με όλα αυτά που μου προτείνετε και να έχει οριζόντια κάγκελα γιατί του αρέσει πολύ να τα ανεβοκατεβαίνει σαν σκάλα και να κρεμιέται απ αυτά. Προς το παρόν δεν έχω βρει το ιδανικό κλουβί.
@φιλομαθης δεν εννοούσα το σημείο που πιάνει η πορτα αν και έχει φθαρεί και εκεί. Στο κάτω μέρος της πόρτας έχει κάνει σκουριά απ την εσωτερική πλευρά ελάχιστα. Προφανώς έχει φθαρεί απ το άνοιξε κλείσε και απ το νερό που δεν μπορώ να σκουπίσω τελείως σε εκείνο το σημείο που εφάπτονται τα κάγκελα. Εν πάση περιπτώσει πολύ ευγενικό που ασχολήθηκες και έψαξες για μας. Να σαι καλά
 
@Donnacsg εάν δεν έχεις σκοπό να το κρεμάς το κλουβί στον τοίχο, υπάρχει κ η επιλογή του vision. Είναι σε τρία μεγέθη νομίζω κ το μεσαίο προτείνεται για budgie. Είναι ιδιαίτερα κλουβιά κ καλό θα ήταν να τα δεις από κοντά. Βγαίνουν σε διαφορετικά μεγέθη.
[automerge]1693733409[/automerge]
Ίσως σ' ενδιαφέρει κάποια από αυτές ή παρόμοιες επιλογές.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Η σχαρα ισως υπαρχει σαν εξτρα (εχω ρωτησει ηδη) .
From: Ferplast Official <[email protected]>
Date: Mon, Sep 4, 2023, 12:54
Subject: Re: cleaning advise
To: nikos <xxxxxxxx>



Dear nikos,
thanks for contacting us. Here our tips for cleaning: clean with a non-abrasive sponge
and mild soap or dish soap, rinse well and dry the metal parts with
absorbent paper.

In the product page of PIANO 4 you can find all spare parts and accessories >> https://www.ferplast.com/products/rekord-4?_pos=1&_sid=845cf1e56&_ss=r

kind regards
Ferplast Customer Care

nikos wrote:

how you suggest to regurarly clean a cage like piano 4 ? should i use household detergent? clorine diluted? dish soap detergent ? Is there a guide from your company about a cleaning routine ?
Also i would like to ask if there are any spare parts sold for this cage..
thanks in advance
 
@φιλομαθης Αγαπητε Νικό σου είμαι υπόχρεη γι αυτό το μέιλ. Δεν είχε περάσει καν απ το μυαλό μου ότι θα μπορούσα να απευθυνθώ απευθείας στην εταιρία. Σ ευχαριστώ που το σκέφτηκες και το έκανες για μένα.
 
Back
Top