Γενικά Το Cockatoo Galah μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Victoria
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Victoria

PB Member
Εγγραφή
8 Μαρ 2009
Μηνύματα
664
Πόλη
Περιστέρι
Κρατιομουν τοσο καιρο και τελικα δεν μπορεσα να αντισταθω αλλο...😛
Η φωνουλα και τα ματακια της(για κοριτσι την εχω φανταστει):Dμε επεισαν τελικα...
Απο τοτε που ηταν μωρο στο πετ την εχω ονομασει Τινκι και τωρα βρισκεται κοντα μου.
Ειμαι πολυ χαρουμενη και εννοειτε ηθελα να μοιραστω την χαρα μου μαζι σας!
Αλλα επειδη οσο μια εικονα ισον χιλιες λεξεις ιδου η Τινκι :D
 

Συνημμένα

  • DSC00882.webp
    DSC00882.webp
    31,8 KB · Προβολές: 190
  • DSC00881.webp
    DSC00881.webp
    31,5 KB · Προβολές: 173
Βικτωρία μου να σου ζήσει! Ειναι κουκλάρα σαν την αφεντικίνα της! Πραγματικά είναι πανέμορφη και μου φαίνεται απόλυτα λογικό που σε μαγεψε!
 
Καλοριζικη. Πολυ τυχερη που επεσε στα χερια σας. Να σου ζησει.

Αμα μας βαλεις μια καθαρη φωτογραφια απο το ματι της θα σου πουμε και το φυλο. 😉
 
Κουκλί! Να σου ζήσει Βικτωρία!Βάλε μας κι άλλες φωτό! Ο Πώλυ πως το πήρε;
 
Σε ευχαριστω πολυ Δημητρα.
Ο Πωλυ δεν θελει κανεναν ποσο μαλλον την Τινκι, δεν της εκανε επιθεση αλλα δεν της εδινε καμμια σημασια. Η Τινκι του σφυριζε του κουνιοταν αλλα αυτος τιποτα, σε εμενα ηθελε να ερθει το μαμοθρεφτο 😛
 
να σου ζησει ειναι πολυ ωραια!
απο τα αγαπημενα μου πουλια τα galah.
 
Φωτη σε ευχαριστω για τις πληροφοριες, αν και δεν ειμαι καλη στα αγγλικα τα καταφερνω ομως... Να'ναι καλα το google 😛
 
Να είναι πάντα υγιές και να χαρείς για πολλά πολλά χρόνια την συντροφιά του! Είναι πανέμορφο! 🙂
 
Να σου ζήσει Βικτωρία, είναι πανέμορφο... :D μεγάλωσε η παπαγαλο-οικογένεια.
 
ειναι φανταστικη! Να την χαιρεσαι! Κουκλιτσα σκετη! :D
χαρα που θα κανειο Πωλη δεν λεγεται! 😛 τωρα θα μοιραζεται την μαμα του και με αλλην! 😛
 
Βικτωρια μην ξεχασεις κατι παρα πολυ σημαντικο. Την καραντινα. Εφοσον προερχεται απο pet shop δεν ξερεις τι μπορει να κουβαλαει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sissy
Αν και απο αυτο το pet shop ειμαι σιγουρη, αλλα παντα κραταω μια επιφυλαξη οποτε θα ειμαι προσεκτικη αρκετα :)
 
Βικτωρια μαλλον θα αλλαξεις και την υπογραφη σου. Γιατι αναφερεις μονο τον Πωλυ!
 
Πενταμορφη ειναι!:Big Grin:φτου!φτου!φτου! Να την χαιρεσαι Βικτωρια, πραγματικα τυχερο πουλακι αφου το εχεις εσυ! Πιστευω πως σε λιγο καιρο, θα την 'δεχτει' καλυτερα και ο Πωλυ, αν δεν του δινεις δικαιωματα για να την ζηλευει.
 
Back
Top