Γενικά Το Cockatoo Galah μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Victoria
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Χεχεχε καποια πραγματα δεν αλλαζουν και τα δυο τα αγαπω αλλα ο Πωλυ ειναι ο "ενας"και μοναδικος. Ο κακουλης μου 😛
 
νασαι καλα και να χαιρεσαι την παπαγαλοοικογενεια σου
πολυ ωραια η μικρη
 
μωρακι μου τι καταπληκτικο μαμουνι ειναι αυτο; Πατε να μας τρελανετε οικογενειακος;:) τσιμπα της τα μαγουλακια σε παρακαλω απο μενα, κ να κανονισεις να την γνωρισουμε με την συνονωματη της σε παρακαλω!
 
Εννοειτε αυτο,το συντομοτερο δυνατον! Αμα την γνωρισεις θα τρελαθεις, καμμια σχεση με τον Πωλυ ειναι καλουλα η Τινκι :)
 
Τι ομορφη ροζ κουκλιτσα ειναι αυτη; Σαν κουφετακι! Πανεμορφη! Να την χαιρεσαι! Αντε και με ενα μακαο τωρα!
 
βικτωρια καλησπερα...
ειναι κουκλα... Ειχα ερωτευτει και εγω μια σε ενα πετ στο κεντρο, σε καταλαβενω..
δεν ξεκολουσε απο πανω μου...
περνουσα και την εβλεπα συχνα αλλα τωρα ματια μονο για τον πριγκιπα μου..
να σου ζησει και να τα χαιρεσαι...
οταν προσαρμοστει πες μας πως ειναι σαν χαρακτηρας...
 
Kαταπληκτική, κούκλα, τέλεια η Τίνκι! Καλορίζικη, να τα χαίρεσαι! Εύχομαι να βρίσκεις χρόνο και τα δύο που θα διεκδικούν την προσοχή σου, ώστε να συνυπάρξουν αρμονικά Τίνκι & Πώλυ!
 
Ακομα μερικες φωτογραφιες μετα το μπανακι της, ειναι μια ομορφη καθαρη κουκλιτσα :D
 

Συνημμένα

  • DSC00911.webp
    DSC00911.webp
    42,1 KB · Προβολές: 108
  • DSC00889.webp
    DSC00889.webp
    45,3 KB · Προβολές: 113
  • DSC00908.webp
    DSC00908.webp
    44,1 KB · Προβολές: 104
  • DSC00901.webp
    DSC00901.webp
    54 KB · Προβολές: 108
Καθαρη ειναι ακομα πιο ομορφη!
 

Συνημμένα

  • DSC00907.webp
    DSC00907.webp
    41,7 KB · Προβολές: 92
  • DSC00900.webp
    DSC00900.webp
    40,3 KB · Προβολές: 92
Bικτωρια να σου ζησει ειναι πανεμορφο! Εχει πολυ ωραια χρωματα αυτο το cockatoo! Κουκλι!
 
δεν ξερω, αλλα εκεινο που πουλαει και εναν μπλε - κιτρινο μακαω και εναν ασπρο κακατουα.
 
Πραγματικα απο τα πιο ομορφα χρωματα. Να σου ζησει.
Ειναι τοσο μικρουλι; Εχει κοψει τη κρεμα φυσικα.
Και εχουμε και ζηλειες απο το ζακουδακι, ε;
Πιστευω οτι σιγα σιγα θα συνηθισει ο ενας την αλλη!
 
Back
Top