Γενικά Cockatiel Maira

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Wind-sa
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Μπραβο σου Πωλινα πολυ χαιρομαι που ολα πηγανε καλα! :)

Κι εγω ειχα δαγκωματιες τον πρωτο καιρο απο το κοκατιλ μου. :D

Οσο για την ηλικια του γιατρου δεν νομιζω να επρεπε να σε ανησυχει. Κι ο δικος μου κτηνιατρος ειναι νεος. Εγω προτιμω νεους ανθρωπους που ψαχνονται πιο πολυ και ενημερωνονται διαρκως για νεα πραγματα και δεν ειναι κουρασμενοι απο τα χρονια δουλειας τους. Κι εγω ο ιδιος προτιμω να πηγαινω σε νεους ανθρωπους οταν ειμαι αρρωστος. :D
 
μηπως εννοει οτι το ιατρειο του γιατρου δεν ηταν πολυ μεγαλο;

πολυ χαιρομαι που ειναι καλα! Μπραβο!
 
καλο!

παντως δεν πιστευω οτι επειδη ειναι μικρο ενα ιατρειο δεν ειναι καλος και εμπειρος ο κτηνιατρος! Εκτος κι αν οντως εννοεις τον γιατρο μικρο🙄
 
:D
Ela paidia, mi gelate! Elinika mou den einai kai poli kala! Drepome... ☹
Enousa oti to grafio eitane mikro kai o giatros mono kitaei ta zoa, alla den kanei enxirisis, eksetaseis ematos, test kai kapoia diskola pragmata...eno einai megalos sti ilikia... Sorry an sas berdepsa :)

...pantos ola kala...kai xerome...Perimeno tin MEGALI mera otan tha ta valo mazi ...
 
μια χαρα ειναι τα ελληνικα σου πωλινα! Απλα εμεις μπερδευτικαμε και μετα το διακομοδησαμε μεταξυ μας!
ελπιζω να μην σε καναμε να νιωσεις ασχημα! 🙂
 
...plaka kano ki ego paidia...den me mpirazei...

...Simera proi ixame peripetia! H Maira anikse porta tou klouviou kai vgike ekso gia voltitsa! Eutixos tin kopsame ta ftera kai balkonoporta eitane klisti...Perpatise sto domatio kai prospatise na plisiazei sto klouvi tou Riki...Tora tin valame mia mikri klidoria sti porta...Einai poli eksipni paidia! H porta tou klouviu klinei kala apla vrike kolpo na tin aniksi!
 
Wind-sa;32918...Simera proi ixame peripetia! H [B είπε:
Maira anikse porta tou klouviou[/B] kai vgike ekso gia voltitsa! Eutixos tin kopsame ta ftera kai balkonoporta eitane klisti...Perpatise sto domatio kai prospatise na plisiazei sto klouvi tou Riki...Tora tin valame mia mikri klidoria sti porta...Einai poli eksipni paidia! H porta tou klouviu klinei kala apla vrike kolpo na tin aniksi!


:D αλανιαρα η μικρη. Για να μην πω Χουντινι...
 
Πάντως στο λόγο μου εγώ δεν την έβαλα να δει Prison Break!:D

Μπορεί να έχει ερωτευτεί τον Ρίκι και δεν αντέχει μακριά του για τόσες μέρες!
 
μανταλακι στη πορτα του κλουβιου και εισαι οκ!

αμα δεν ειχες κοψει τα φτερα και ηταν στο μπακλονι το κλουβι θα την ειχες χασει!
 
αμα δεν ειχες κοψει τα φτερα και ηταν στο μπακλονι το κλουβι θα την ειχες χασει!

Mi to les Nasso! Mh to les! Tromaksa trela! Pantos sto mpalkoni einai sinexia to proi...meta tis 12-13 sixna ta vallo mesa gia na ta do...pos anikse tin porta den ksero... xreazete dinami kai mialo :)
 
μπορει να την ανοιξε και καταλαθος η μπορει να ηθελε να παει στον αντρα εδω και τωρα!:D
 
O Riki tin theli perisotera! H Maira den trelenete kai poli akoma gia auton...Apla molis xani optiki epafi me ton Riki amesos arxizi kai sfiraei dinata dinat kai o Riki tis apantaei... :)
 
εδω υπαρχει ενας ερωτας μεγαλος:D
απλα η μαιρα το παιζει δυσκολη!
για ενα κουτελο ζουμε!
χεχεχε! Θα τη ριξει που θα παει
 
O Riki mou...Den prolava na ton travikso otan epekse...kai variete na peksei tora.
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Back
Top