Γενικά Cockatiel Maira

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Wind-sa
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Δεν νομίζω να είναι κάτι τέτοιο. Τα φτερά της φαινόντουσαν μια χαρά. Το ράμφος σαν να είχε κάτι αλλά δεν είμαι σίγουρος. Πάντως αν σου πει ο γιατρός ότι πρόκειται για κάτι τέτοιο πρέπει να την απομακρύνεις δυστυχώς. Μην κινδυνέψει και ο Ρίκι! Κράτησέ τα αρκετά μακριά μέχρι να σιγουρευτείς.
 
Kati diavasa tora oti mporei kai ta ftera na einai kala...apla to pouli na einai o foreas... To ramfos tis den einai kai poli omorfo, kai exei ena spasmeno nixi...☹ O Riki panta einai 3 metra makria tis...omos mporei na min einai arketa... Den ksero ti na kano, tha trelatho mexri pempti!
 
Πωλίνα, εύχομαι όλα να πάνε καλά με την Μάϊρα και να μην έχει PBFD...
 
Eyxaristo paidia,...ena mina tin exo kai den exei xasei oute 10 poupoula...omos einai sixna nystazmeni...Ma einai tromero auto! Na mi ksereis ti ginete me to zoo sou! As mi panikovallo tora...

den mporei na exei kati...
 
Pantos o giatros eitane poli kalos...fenete oti kseri kala tin doulia...ki auto me tromazei...
 
Ton exoune anaferei poloi idi! Einai o Kostas Dimitriadhs (Xalandri)...tou ipa kai gia to forum mas, ; eipai oti exei akousei polla idi gia to forum omos den iksere tin dieythinsi...tou egrapsa amesos kai mou ipe oti na mpei na kitaksi...
Einai poli kalos, apantaei se oles tis erotisis...den variete opos perisoteroi...
...mou fanike oti miazei ston Zhan Reno !
 
Πωλίνα εύχομαι να πάνε όλα καλά. Ο κ. Δημητριάδης είναι πολύ καλός γιατρός και άνθρωπος. Εκείνος είχε αναλάβει τον παπαγάλο μου (τον οποίο δυστυχώς "έχασα" στις 28 Δεκεμβρίου του 2006). Νομίζω ότι η Μάιρα θα τα πάει μια χαρά και δεν χρειάζεται να ανησυχείς. Με τη βοήθεια του κ. Δημητριάδη όλα θα πάνε καλά. Σε εκείνον θα πήγαινα και τα καναρίνια μου, αλλά δυστυχώς είναι σχετικά μακρυά και δεν θέλω να τα τρομάζω. Please keep us updated, όλα θα πάνε καλά!
 
Πωλινα τι να πω... ☹ ευχομαι ολα να πανε καλα! Το καλο ειναι οτι βρηκες εναν καλο γιατρο που ξερει πραγματα να σε βοηθησει! Καλα αποτελεσματα ευχομαι και μολις μαθεις να μας πεις κι εμας, εχουμε αγωνια μαζι σου!
 
Πωλίνα να σου ζήσει η παπαγαλίνα σου.Χαίρομαι που βρήκε ένα σπίτι που την αγαπούν.
 
Eyxaristo paidia! Thelo na pistevo oti ola tha paei kala. Apo simera exoume kai ena megalo kai omorfo klouvi gia ta mikra mou... ( doro apo ton Grigori ) :D elpizo se ligo na vallo mesa kai ta dio poulia mou...
 
Όλα θα πάνε καλά. Η Μάιρα είναι κουκλίτσα (ούτε καν φαίνεται αν έχει καραφλίτσα - ακόμα και να μη βγάλει μαλλάκια είναι γλύκα) και πιστεύω ότι κάποια στιγμή θα είναι στο ίδιο κλουβί κι ο ερωτευμένος Ρίκι θα δώσει ρέστα!
 
O Riki ekserevnaei to neo spiti tou... 😀
H Maira perimenei akoma...☹
 

Συνημμένα

  • DSC01846-1.webp
    DSC01846-1.webp
    68,1 KB · Προβολές: 87
  • DSC01848-2.webp
    DSC01848-2.webp
    58 KB · Προβολές: 71
Καλά άψογο το νέο σπίτι... Είμαι σίγουρη ότι θα τους εμπνεύσει πολύ εν καιρώ...)
No worries Πωλίνα, όλα θα πάνε καλά...
 
Καλορίζικο Πωλίνα! Ελπίζω να μπει κι η Μάιρα σύντομα και να κάνουν παιδάκια!
 
Πωλίνα πολυ ωραίο το νέο τους σπιτάκι. εύχομαι να πάνε όλα καλά με την Μάιρα και σύντομα να σου δώσουν μωράκια. καταλαβαίνω την αγωνία σου γιατί και εγώ περιμένω τα αποτελέσματα των εξετάσεων του phoenix και κοντεύω να τρελλαθώ απο την αγωνία.
 
Πωλίνα ωραία το στόλισες το κλουβάκι, μια παρατήρηση: γιατί τις ταίστρες και ποτίστρες τις έχεις κάτω και όχι στις θέσεις τους;
 
Back
Top