Φροντίδα Eπιλογή παπαγάλου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης andress
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Έχω βρει Ζακό που στοίχιζε και παραπάνα από 1000€ και ναι προφανώς είναι ακριβός.. Εκτός και αν σκεφτείς ότι ζεί πολλά χρόνια...Αλλά και πάλι για αρχάριο δεν είναι καλή ιδέα με τίποτα.. Εγώ θα έλεγα ότι και ο Σενεγαλέζος είναι καλή επιλογή. Συγκρητικά με το cockatiel μου κάνει πολύ λιγότερο θόρυβο! Μπορεί να είναι και θέμα πουλιού βέβαια.. Τί να πω!
 
giasmin τωρα που κολαει αυτη η απαντηση σου;

οταν θελουμε να γραψουμε κατι πρπει πρωτα να διαβασουμε ολα τα προηγουμενα που εχουν γραφτει και να δουμε και την ημερομηνια! Δε ξεθαβουμε θεματα πριν απο ποσα χρονια ετσι για να γραψουμε κατι!
ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΧΡΗΣΙΜΟ ΝΑ ΠΡΟΙΣΦΕΡΟΥΜΕ!

αν ειχες διαβασει τα προηγουμενα ποστ αυτου του θεματος θα εβλεπες οτι πρωτον ειναι πολυ παλιο το θεμα και οτι εχει παρει ειδη παπαγαλακια ο ενδιαφερομενος!

δε χρειαζεται να γραψουμε παντου κατι ετσι για να πουμε κατι, δε κερδιζουμε τιποτα απολυτος! Ισα ισα που κουραζουμε και τους υπολοιπους με ανουσια ποστ.

η απαντηση αυτη δεν παει μονο σε σενα αλλα και λιγο γενικοτερα που παρατηρειται αυτο το φαινομενο! Ελπιζω να μη με παρεξηγησεις.
 
giasmin τωρα που κολαει αυτη η απαντηση σου;

οταν θελουμε να γραψουμε κατι πρπει πρωτα να διαβασουμε ολα τα προηγουμενα που εχουν γραφτει και να δουμε και την ημερομηνια! Δε ξεθαβουμε θεματα πριν απο ποσα χρονια ετσι για να γραψουμε κατι!
ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΧΡΗΣΙΜΟ ΝΑ ΠΡΟΙΣΦΕΡΟΥΜΕ!

αν ειχες διαβασει τα προηγουμενα ποστ αυτου του θεματος θα εβλεπες οτι πρωτον ειναι πολυ παλιο το θεμα και οτι εχει παρει ειδη παπαγαλακια ο ενδιαφερομενος!

δε χρειαζεται να γραψουμε παντου κατι ετσι για να πουμε κατι, δε κερδιζουμε τιποτα απολυτος! Ισα ισα που κουραζουμε και τους υπολοιπους με ανουσια ποστ.

η απαντηση αυτη δεν παει μονο σε σενα αλλα και λιγο γενικοτερα που παρατηρειται αυτο το φαινομενο! Ελπιζω να μη με παρεξηγησεις.

Καλά ρε φίλε μη μας φας κιόλας. 🙂 Ναι οκ δεν το πρόσεξα ότι είχαν γραφτεί και άλλα posts παρακάτω.. Και ναι δεν ήμουν μόνο εγώ που την πάτησα οκ; Δεν είχα σκοπό να γράψω κάτι για να το παίξω έξυπνη:sorry αν αυτό κατάλαβες...
 
ουτε θα σε φαω ουτε θα σου κανω τιποτε αλλο.
ενα απλο μελος ειμαι οπως και εσυ! Και απλα με κουραζει να διαβαζω ασχετα και ακυρα ποστ γιαυτο και το υφος μου και σου ξαναειπα δεν πηγαινε ολο σε εσενα, απλα σε εσενα βρηκα την ευκαιρια!
ουτε εχω κατι μαζι σου! Αν θες με πιστευεις!
 
ουτε θα σε φαω ουτε θα σου κανω τιποτε αλλο.
ενα απλο μελος ειμαι οπως και εσυ! Και απλα με κουραζει να διαβαζω ασχετα και ακυρα ποστ γιαυτο και το υφος μου και σου ξαναειπα δεν πηγαινε ολο σε εσενα, απλα σε εσενα βρηκα την ευκαιρια!
ουτε εχω κατι μαζι σου! Αν θες με πιστευεις!
Ok κανένα πρόβλημα. 🙂
 
Back
Top