Φροντίδα Kατασκευη κλουβιου 60x60

Phantomas

PB New Member
Εγγραφή
5 Μαϊ 2015
Μηνύματα
359
Πόλη
Αθήνα
Καλησπερα στα μελη.Αυτο τον καιρο ψηνομαι να αναθεσω σε καποιον σιδερα να μου φτιαξει μια κλουβα πρπ 60x60. Ποσο λετε να μου κοστισει στο περιπου;Εαν υπαρχει καποιος που εχει κανει κατι παρομοιο αν μπορει ας με ενημερωσει. :)
 
60Χ60 δεν αξίζει να πας σε σιδερά, δεν σε συμφέρει. Υπάρχουν έτοιμες λύσεις στο εμπόριο κοντά στις διαστάσεις που θέλεις.
 
Δεν εχω βρει. Εγω πιστευω οτι αξιζει και αυτο διοτι εαν στα petshop την πουλανε 50,την αγοραζουν 25-30. Αρα γλιτωνεις 25 ευρω πρπ
 
90αρα εθεαθη στα 28Ε.. Στο ιντερνετ θα βρεις ακομα πιο καλες τιμες.
 
Δεν κατεβάζεις το κόστος με σιδερά. Είναι ακριβή τέχνη. Ή θα πρέπει να βρεις χονδρική ή κινέζικο. Και δεν έχει 50 ευρώ η ζευγαρώστρα 25-27 ευρώ τις βρίσκεις.
 
Ηταν μια κλουβα περιπου μιαμιση ζευγαρωστρα γι'αυτο υπολογιζω οτι ηταν 90αρα, στο Σταυρο. Τελευταια φορα που πηγα του ειχαν τελειωσει, αλλα μπορει και να ξαναφερει.
 
Mιραντα πες μας περιοχη. Τις ηλεκτρονικες συναλλαγες δεν τις κατεχω. Ναι 2 ζευγαρωστρες που ειδα ειχαν νμζ 47 ευρω. Επισης μου φενονται κοντες
 
Στο Σταυρο της Αγ. Παρασκευης, μη με ρωτησεις αυτη τη στιγμη περισσοτερα γιατι ειμαι σε αλλο σπιτι...Αν μεχρι αυριο δεν το εχεις βρει, θα σου στειλω λεπτομερειες.
 
Επειδη δεν θα το βρω στειλε μου πληροφοριες οταν θα μπορεις. Επισης οταν λες 90αρα τι εννοεις;90x90?
 
Οχι καλε, μηκος 90. Αλλα και υψος πλατος ηταν τουλαχιστον οσο οι ζευγαρωστρες, αν και νομιζω ηταν παραπανω.
 
εμενα οι συνηθισμενες ζευγαρωστρες μου φαινονται κοντες :/ ιδεα μου;
 
Όχι, είναι κοντές και κυρίως στενές.
 
Στο Σταυρο της Αγ. Παρασκευης, μη με ρωτησεις αυτη τη στιγμη περισσοτερα γιατι ειμαι σε αλλο σπιτι...Αν μεχρι αυριο δεν το εχεις βρει, θα σου στειλω λεπτομερειες.
Αυτό που είναι στην σειρά, ρεθυμνιώτικα προϊόντα, ψαράδικο, κρεοπωλείο, pet shop;
 
Ε πάνω στον κόμβο είναι, στην φορά προς Αθήνα. Πανεύκολο να το βρεις.
 
Ε σιδεράδες πολλούς έχει στην Παιανία. Έχει και έναν που φτιάχνει ράφια ντεξιόν και βαρέως τύπου.
 
Back
Top