Βότανα Milk Thistle χωρίς αλκοόλ (γάλα γαϊδουράγκαθου)

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Sissy
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Αν κανω αυτο που λεει οι οδηγίες; 3 λεπτα για να εξατμιστει το οινόπνευμα;

Έχει το ίδιο η μάνα μου! Οι οδηγίες λένε, σε χλιαρό νερό να βάλουμε μερικές σταγόνες... Και εξατμίζεται το οινόπνευμα! Ούτε τότε κάνει ε;

κανει;
 
Η φαρμακοποιος ειπε οτι ειναι χωρις.. Και γιαυτό το αγορασε. Αν ηταν εδω Κύπρο θα πηγαινα να το αλλαζα και να επερνα το αλλο. Απλα ρωτάω αν γίνεται αυτο που λενε οι οδηγίες.. Αν εξατμιστει..

Αλλιώς να δω τι θα κανω..
 
https://www.iherb.com/pr/Nature-s-Answer-Milk-Thistle-Alcohol-Free-2-000-mg-1-fl-oz-30-ml/5159
παραγγελια που έχω κάνει από αυτήν την σελίδα μου ήρθε σε μια βδομάδα περίπου σε κουτί και σε σακούλα με φυσαλίδες.
Σ ευχαριστούμε πολύ Γιάννη! Μεταφορικά δεν είχε; Πως πλήρωσες; Με PayPal? Μου κάνει εντύπωση 7 δολάρια... ενώ εδώ το βρίσκεις με 20 ευρώ!
 
Σ ευχαριστούμε πολύ Γιάννη! Μεταφορικά δεν είχε; Πως πλήρωσες; Με PayPal? Μου κάνει εντύπωση 7 δολάρια... ενώ εδώ το βρίσκεις με 20 ευρώ!
Για πληρωμη εχει διαφορες επιλογες. Αυτο ειναι το ποσο που πληρωσα και το παρελαβα απο ταχυδρομειο to 2016


aXjdgrD.jpg
 
Ειπα της φίλης μου να μου βρει χωρίς αλκοόλ. Για να μην εχουμε μια επιλογή και να την δυσκολέψω εκτος απο το milk thistle της nature's answer ξέρετε καποιο αλλο;
 
Παραγγειλα απο αυτη την ιστοσελίδα και επιτέλους το εχω στα χέρια μου:D
Τέλεια! Σ ευχαριστουμε για την ενημερωση!

Μερικες ερωτησεις.. Το παρηγγειλες και πως πληρωσες; Πληρωσες και μεταφορικα; Μετα απο ποσες μερες το ειχες στα χερια σου;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sissy
Το συκωτι είναι ένα πολύ συμαντικο οργανο, πρεπει να φροντίζουμε για την καλη λειτουργεία του!βοηθάει στην αποτοξίνωση, στην συνθεση πρωτεινων καθως κ στην πεψη των τροφων! Υπαρχουν διαφορα σκευάσματα για πουλερικά- ωδικα πτηνα. Θα σας δείξω 3 σκευάσματα που εχω δωσει με πολύ καλα αποτελέσματα. Πιστευω ότι για τα καλυτερα αποτελέσματα είναι καλο να δινετε 2-3 φορες από 2με 3 μερες την κάθε φορα τον μηνα, σε εμφανώς ερεθισμένο συκωτι η χρήση γίνετε για παραπάνω ήμερες. (η χρηση γαϊδουράγκαθου είναι πολύ καλη και αυτή. Προσοχη μονο ΟΧΙ υπερβολικη χρηση σπορων γιατι είναι λυπαροι κ θα κάνουν κακο στο συκωτι εν τελει), εχω τριμενα φυλλα γαϊδουράγκαθου μόνιμα στα πουλακια μου.
 

Συνημμένα

  • sodiazot.webp
    sodiazot.webp
    11,4 KB · Προβολές: 2
  • comin-cholin.webp
    comin-cholin.webp
    13,5 KB · Προβολές: 2
  • hepato-chol.webp
    hepato-chol.webp
    11,5 KB · Προβολές: 2
θα σας δείξω 3 σκευάσματα που εχω δωσει με πολύ καλα αποτελέσματα.
Μπορείς να γράψεις τα ονοματα τους γιατι εμενα τα Links δεν μου ανοίγουν. Είναι σκευάσματα ειδικά για πουλιά; ή ανθρώπινα; Από που τα προμηθεύεσαι;

η χρηση γαϊδουράγκαθου είναι πολύ καλη και αυτή
Εγώ το δίνω σε μορφή βοτάνου. Θεωρείς πως είναι το ίδιο αποτελεσματικό?
 
Μπορείς να γράψεις τα ονοματα τους
Φυσικα και μπορω Αλικη.Sodiazot,Comin-Cholin B-Complex και Dr. Coutteel Hepato-Chol... Είναι καλο και σε βότανο τριμμένο(εγω το εχω μαζι με αλλα βότανα ολο το χρονο σε αυγοθήκη), αλλα θέλουν και σε υγρη μορφή για γρήγορη απορρόφηση από τον οργανισμό τους.Αλικη είναι σκευάσματα για ζωα και τα θεωρώ πολύ αποτελεσματικά. Υπάρχουν σε διάφορα πετ σοπ, αν κάνεις μια αναζήτηση στο ιντερνέτ θα τα βρεις πολύ ευκολά! Αν παλι θελήσεις κάποια βοηθάει πες μου.
 
@nikosael26 κάποιο απο τα παραπάνω σκευάσματα που αναφέρεις κάνει και για τη χολή όπως είναι το Hepato η μόνο για το συκώτι;

Αυτό παιδιά είναι καλό?το χρησιμοποιεί κανείς;
IMG_20170410_154100.webp
 
κάποιο απο τα παραπάνω σκευάσματα που αναφέρεις κάνει και για τη χολή
Βοηθάνε την χολη και τα 3 Ευα! Το άλλο σκεύασμα που μας δείχνεις το γνωριζω σαν προϊόν αλλα δεν το εχω δουλέψει ποτε..
 
Καλησπέρα. Σημερα ειπα να το χρησιμοποιησω. Ειχα την εντύπωση οτι θα ειναι διαφανες. Ειναι ομως πορτοκαλο - καφε υγρο. Ετσι πρεπει να ειναι;
 
Καλησπέρα. Σημερα ειπα να το χρησιμοποιησω. Ειχα την εντύπωση οτι θα ειναι διαφανες. Ειναι ομως πορτοκαλο - καφε υγρο. Ετσι πρεπει να ειναι;
Αυτό το χρώμα έχει.
Αυτό που πρέπει να θυμάσαι Αριάδνη είναι : Να το κουνάς ώστε να ανακατεύεται καλά πριν τη χρήση😉
 
Ναι εννοείται. Αύριο θα βαλω ομως γιατί το χρωμα με ειχε ανησυχήσει και ηθελα πρώτα να ρωτήσω.
 
Back
Top