Γενικά Nα προτιμήσω μωρό παπαγάλο Σενεγάλης;

Ξέχασα να σου διευκρινίσω πως αυτό το πρόγραμμα θα το ακολουθείς πάντα, κάθε μέρα, τα ζώα αγαπούν την ρουτίνα. Όχι άλλοτε εδώ κι άλλοτε εκεί, απορρυθμίζονται.

επισης μια ερωτιση, υπαρχει προβλημα να ξιπνιση με ρουχαλιτο;
Χα χα θα το συνηθίσει :) (αποκαλύφθηκες)
 
Κι εγώ όλα τα χρόνια που ζούσα στο πατρικό μου στο υπνοδωματιο τον είχα τον παπαγάλο. Κάθε μερα αερισμός, καλή καθαριότητα στο κλουβί και δεν είχα κανένα πρόβλημα. Τα βραδιά έβαζα το κλουβί στο διάδρομο της κουζίνας για περισσότερη ησυχία.
 
Διαβασα αυτο το αρθρο και φοβιθικα λιγακη εχει να κανει με το teflon υπαρχει καπιος κυνδινος; 😱
 
Διαβασα αυτο το αρθρο και φοβιθικα λιγακη εχει να κανει με το teflon υπαρχει καπιος κυνδινος; 😱
Μα το λέει ξεκάθαρα ακόμη κι ο τίτλος. Όσοι έχουμε πουλιά στο σπίτι δεν μαγειρεύουμε ποτέ σε αντικολλητικό τύπου τεφαλ.
 
Βέβαια αργή δηλητηρίαση, πολύ επικίνδυνο και όχι μόνο για τα πουλιά.
Καθόλου αργή, μπαμ και κάτω σε κάποια περιστατικά μέσα σε λίγη ώρα.
 
Καθόλου αργή, μπαμ και κάτω σε κάποια περιστατικά μέσα σε λίγη ώρα.
Μου φενεται θα παω να τα πεταξω ολα νομιζω εχουμε κανα δυο 😱...

Μου φενεται θα παω να τα πεταξω ολα νομιζω εχουμε κανα δυο 😱...
οι λαμπες (οι κλασικες) προκαλουν κατι παρομιο;
 
Μια ερωτιση εχετε να προτινεται κανενα ονομα εχω δει πολλες λιστες και δεν βρικα κανενα που να μου κινει το ενδιαφερον!
ΥΓ: το carmen ειναι καλο;

Μια ερωτιση εχετε να προτινεται κανενα ονομα εχω δει πολλες λιστες και δεν βρικα κανενα που να μου κινει το ενδιαφερον!
ΥΓ: το carmen ειναι καλο;
θηλικο θα παρω ξεχασα να το αναφερω!
 
Το πήρες; Κορίτσι είναι; Για θηλυκό το carmen είναι πολύ όμορφο κάνει πολύ ωραίες εικόνες.
 
Το πήρες; Κορίτσι είναι; Για θηλυκό το carmen είναι πολύ όμορφο κάνει πολύ ωραίες εικόνες.
οχι, δυστιχος ακομα δεν το πειρα ☹
θελω να παρο κοριτσακι και θελω να βρω το ονομα απο τορα για να το μαθο 😛
 
Ωραίο είναι το Κάρμεν, καθώς έχουν και "γραμμένα" μάτια σαν βαμμένα θα της πηγαίνει 😛
 
Μα είναι πολύ ωραίο! Άντε όμως να δούμε και την τσούπρα :)
σιντομα ομως εχω ενα προβλημα δεν εχει κανεις σενεγαλακια οπου κιαν εχω ρωτιση μου λενε δεν εχουν!
ρωτισα και στο tropical bird farm και μου ειπε οτι σταματισε να εκτρεφει σενεγαλης!
Να μην μιλισω για το πετ τελιος απαραδεκτος πειγα χτες να τον ροτισω αν εφερε τις τιμες απο τον εκτροφεα και εκανε τον αμερικανο! Και καλα θα φερει τις τιμες απο τον εκτροφεα και ολο μου λει την αλι εβδομαδα 😡
 
Και ψάχνουμε το όνομα; :D
Στο ίντερνετ στις ομάδες στο facebook κοίταξες;
 
  • Like
Αντιδράσεις: ianos

Σχετικά θέματα

Back
Top