Γενικά Prince,το κοκατιλακι μου

Spray είναι αυτό νομίζω. Δεν θα το πιάσεις, αν διαβάσεις τις οδηγίες πρέπει να έχει και μια σχετική απόσταση από το πουλί κάποια εκατοστά και βέβαια όχι στο πρόσωπο. Δεν το έχω χρησιμοποιήσει όμως και δεν ξέρω αν κάνει αυτό και για το σώμα των πουλιών ή είναι μόνο για τα κλουβιά και τα σκεύη.
 
ναι ειναι ενα σπρευ... Μπορει να ειναι λιγο χαζη η ερωτηση απλα το εχουμε πολυ καιρο αυτο το σπρευ -περσινο καλοκαιρι λογικα-και δεν ξερω αν εχει "ημερομηνια ληξης".

αν το επιανα δεν θα το επιανα για το sprey αλλα για φωτο
 
τωρα που το κοιταω ανησυχω! Εχει φουσκωσει και καθεται στο ενα ποδι... λες να θελει να κοιμηθει;

δεν μπορω για φωτο! Θα βαλω μια με την ουρα για avatar και την κοιτας.. (σε εχω ζαλισει😵)
 
Δεν φαίνεται. Πρέπει να δούμε το σημείο που φαίνονται ξεφτισμένα τα φτερά. Δεν έχεις ζαλίσει εμένα αλλά το θέμα σου. :)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Myra
Δεν ειναι ξεφτισμενα! Απλα οταν σκαρφαλοκατεβαινει επειδη τα καγκελα ειναι καθετα ξεφταει κατεβαινωντας...
 
Να ρωρησω και κατι αλλο.. Ο πριγκιπας μπορει να γυεισει το κεφαλι του 360μοιρες😛 αυτο το κανουν ολα τα κοκατιλ ή μονο αυτος;Thanks!

*ρωτησω
 
Μπορεις να χρησιμοποιεις την επεξεργασια του μηνυματος σου αντι να κανεις διορθωσεις με νεα απαντηση.
 
Ειμαι απο κινητο και δεν εχει αυτη την δυνατοτητα δυστυχως..
 
Όλα τα πουλιά γυρίζουν μέχρι πίσω το κεφάλι τους.
 
Ειμαι απο κινητο και δεν εχει αυτη την δυνατοτητα δυστυχως..
Απο κινητο ειμαι κ εγω και την εχει. 3 παυλες ειναι.

Εννοεις 180μοιρες φανταζομαι, 360 θα ηταν ο εξορκιστης. Νομιζω η κουκουβαγια εχει τη μεγαλυτερη δυνατοτητα περιστροφης... Μια χαρα ειναι το κοκατιλ σου εκτος αν τα ματια του τη νυχτα γινονται κοκκινα.
 
Οχι δεν γινονται και κοκκινα ειπαμε! Μπερδευτηκα (δεν φημιζομαι και για τα μαθηματικα!)
 
εχω αντειψιρικο:το Tabernill ... φοβαμαι να το πιασω.. Θα φοβηθει και μετα δεν θα με εμπιστευται
Δεν υπάρχει περίπτωση Ν μην σε εμπιστευθει. Αφου εσυ του αλλάζεις τις τροφες εσυ του μιλά εσύ...
Σε βλέπει σαν αφεντικό του. Για αυτό Είσαι η οικογένειά του μην ανησυχείς...
 
Τα παιχνιδακια που πηραμε(στην κουνια ειναι μαλακα εκεινα τα σχεδια και η σκαλα εχει ενα κουδουνακι και ειναι περιπου μιαμιση παλαμη)Ωραια; Πηραμε βεβαια σουπιοκοκαλλο,τροφη συσκευασμενη μας παραμυθιαζουν οι πετσοπαδες λενε δεν συμφερει τελος παντων πειτε μου εντυπωσεις!
 

Συνημμένα

  • IMG_20151211_233007.webp
    IMG_20151211_233007.webp
    5,8 KB · Προβολές: 66
  • IMG_20151211_232955.webp
    IMG_20151211_232955.webp
    5,8 KB · Προβολές: 67
Ωραία με γεια σας!
Μην τα βάλεις κατευθείαν στο κλουβί και μάλιστα όλα μαζί τα παιχνίδια. Τρομάζουν με τα νέα πράγματα. Κρέμασέ τα ένα-ένα πρώτα έξω από το κλουβί και όταν αρχίζει να το περιεργάζεται το βάζεις μέσα. Συν τω χρόνω πρόσεχε μην αρχίσει να σου μασουλάει την σκαλίτσα. Δεν πειράζει δηλαδή απλά μην κάνει κοφτερές άκρες με τα δαγκώματα, να έχεις το νου σου.
 
Δεν πιστευω, δεν ξερει να τσιμπαει! Παει να τσιμπησει αλλα πριν προλαβω να τραφηχτω αυτο εχει φοβηθει. Προχτες που το βγαλαμε (!) ετρωγε συνεχεια.. Βουλημικο εχει καταντησει.. Ολοκληρο παιχνιδι εχει εκει μεσα και αυτο με ενα κορδονι παιζει..συμπηριφορες που εχουν τα ατιμουλικα! Εξυπνα κτλ και τι δεν ειναι!
 
Τι εξυπνο παπαγαλακι ποου 'χω γω! Τρωω που λετε απογευματινο και αυτο σκεπασμενο και τι κανει λετε;Υπαρχει ενκενο και μας βλεπει λιγο. Για να με "υποστιριξει" κατεβενει και αρχιζει να τσιμπαει τα σπορια για να "φαει"(εχει συνηθεια να τρωει ιδια ωρα με μας.)
 
Back
Top