Γενικά Tι σημαίνει η κίνηση του παπαγάλου μου μπρος-πίσω με το κεφάλι;

Όχι όχι και πάλι Όχι δεν κατάλαβατε Καλά παίρνει στάση ζευγαρώματος πάνω στο δάχτυλο μου τι να κάνω
 
Εμ για αυτό σου λέει απόλαυσε το. Άλλωστε ήθελες κ συ να ανέβει στο δάχτυλο σου! Τώρα... Καλά να περάσετε
Εγώ ήθελα να ανέβει στο δάχτυλο μου Όχι όμως να κάνει τέτοια πράγματα
 
Παιδιά δεν είχα καταλάβει ότι πρόκειται περί στάσης ζευγαρώματος.. Θεώρησα οτι άπλα έπαιζε μαζί σου. 😲🤪:)

Πάντως. Έτσι κι αλλιώς.. Απόλαυσε το 😉
😀 όταν είπες απόλαυσε το νόμιζα για αυτό το ειπες
 
Παιδιά δεν είχα καταλάβει ότι πρόκειται περί στάσης ζευγαρώματος.. Θεώρησα οτι άπλα έπαιζε μαζί σου. 😲🤪:)

Πάντως. Έτσι κι αλλιώς.. Απόλαυσε το 😉
Ναι τι να κάνω όμως να τον αφήσω να κάθετε η να τραβάω το δάχτυλο μου και να μην το πλησιάζω έχω μπερδευτεί 🤔. Φοβάμαι επίσης να μην εξελιχθεί σε κάτι το σοβαρό
 
😀 εσύ φυσικά κ δεν ήθελες τέτοια πράγματα ρωτά το πουλάκι όμως! Εμ μας λυσσαξες απ' όταν το πήρες να γίνεται αμέσως αυτοκόλλητοι! Ορίστε γίνατε κ με το παραπάνω. Προσεχε τι θα ποσταρεις από δω κ πέρα γιατί παρακολουθούν το φόρουμ κ ανήλικα
 
😀 εσύ φυσικά κ δεν ήθελες τέτοια πράγματα ρωτά το πουλάκι όμως! Εμ μας λυσσαξες απ' όταν το πήρες να γίνεται αμέσως αυτοκόλλητοι! Ορίστε γίνατε κ με το παραπάνω. Προσεχε τι θα ποσταρεις από δω κ πέρα γιατί παρακολουθούν το φόρουμ κ ανήλικα
Ανήλικος είμαι και εγώ
 
Ανήλικος είμαι και εγώ
Εσύ μάλλον πήγαινες γυρεύοντας..
[automerge]1559126887[/automerge]
Σαν τι πρόβλημα δηλαδή
Πρόβλημα δλδ απορια.. Ας μη βγαίνουμε άλλο εκτός θέματος. Αν ο παπαγάλος σου είναι υγειης απόλαυσε το μεγάλωμα του κ όλες τις περίεργες συμπεριφορές του και απόλαυσε το. Είναι όλα φυσιολογικα
 
Φυσιολογικό δεν λες να προσπαθεί να ταΐσει το δάχτυλο σου και στη συνέχεια να προσπαθήσει να ζευγαρώσει με αυτό
Εμένα δεν μου φαίνεται για διάθεση ζευγαρώματος. Αρσενικό δεν είναι το πουλάκι;
Ναι θα βγάλω βίντεο και θα σας το δείξω
 
Ήρεμα παιδιά.. Ας εξηγήσουμε στον Γιώργο τι ακριβώς συμβαίνει και περί τίνος πρόκειται με ήρεμο και κόσμιο τρόπο.
Εαν ήξερα θα το είχα κάνει εγώ.
Δε νομίζω να πήρε καμιά απάντηση που δεν ήταν κόσμια. εκτός αν το χιούμορ δεν επιτρέπεται.
 
Πωωω. Γιώργο αγόρι μου άκουσε με λίγο. Το κάθε πουλί έχει και διαφορετικό χαρακτήρα. Ωραία το κάνει με το χέρι σου, εμείς τι να κάνουμε τώρα. Δεν είναι ανάγκη να ανοίγεις κάθε μέρα και ένα καινούργιο θέμα στο οποίο να λες το τι βλέπεις τον κοκη να κάνει. Αν ψάξεις λίγο στο φόρουμ θα βρεις τοσα θέματα με παπαγάλους και άλλες τόσες λύσεις και απαντήσεις.Ήμαρτον δηλαδή, λυπήσου μας που λέει και ο λόγος. Εγώ θα σου πρότεινα να ανοίξεις ένα μόνιμο θέμα και να αναφέρεις εκεί την συμπεριφορά του. Σκέψου το λίγο...
Φιλικά σου το λέω 🙂
 
Back
Top