Γενικά Αναπαραγωγή καναρινιων *2014*

Καταλαβαίνεις το φύλο από τόσο μικρά; Μπράβο! Και πάλι να σου ζήσουν 🙂
 
Xαρη βλεπω πως καθε φορα που ανεβαζεις φωτο τα μικρα μεγαλωνουν χαρακτηριστικα
 
εγω να δεις... Καθε φορα που βγαζω φωτογραφια εκπλησσομαι 😀

DSC_0327.JPG
DSC_0328.JPG
 
Αχ κοιμούνται αγκαλίτσα! Γι αυτό όλοι τρελλαίνονται για την αναπαραγωγή γιατί είναι πολύ όμορφη εμπειρία. Να σου ζήσουν !
 
Πανο δεν ξερω αν θα το καταλαβει ο βασιλης... αλλα εγω εβαλα τα δαχτυλιδια και κατα ενα περιεργο τροπο σημερα δεν ηταν φορεμενα :D τα βγαλε η καναρα μαλλον
 
Παρη ξαναβαλτα τωρα το βραδυ, αν τα ξαναβγαλει τοτε αστα μην τα πληγωσει...η βαλε χανζαπλαστ στο χρωμα του δερματος 😉
 
Πω πω Χαρη ειναι πανεμορφα! Μιας που δεν μου εδωσες περυσι ποσα θα μου δωσεις φετος; 😵
 
πλακα εκανα παιδια... Τιποτα δεν εβαλα... ειναι μια καναρα αυτη ενα σπορακι να πεσει στη φωλια το βγαζει
 
εσυ γιαννη κοιτα να δεις τι θα κανεις τοσα πουλια που εχεις και πως θα τα ζευγαρωσεις και ασε τα δικα μου... 😎
 
😀 κοιτα εκει εναν... Εδω θελω να διωξω τα δικα μου και αλλα θα παιρνω...
 
αν ειναι να τα διωξεις στειλτα σε μενα θα βρω τι θα τα κανω εγω να σε ξεκουρασω 😛
 
Εσυ ρε νικο ειχες κανει μια συναλλαγη 30 ειχες παρει... μεζε για το τσιπουρο τα εκανες;
 
😀 μετα πηρα και αλλα χαρη οπως και παπαγαλους... καθε δωματιο του σπιτιου εχει και πουλια μεσα... επομενος στοχος ειναι να παρω κανα μωσαικ και κανα γκλοστερακι το καλοκαιρι :)
 
Back
Top